Šta je novo?

NetNet - Nis

Kako vi placate racune, ja sam do sad sve iso do poslovnice zato sto mi je blizu, ali sad su na godisnjem i ne rade, kako se popunjava uplatnica ili sta vec treba i do kog datuma se placa racun za prethodni mesec?
 
Nisu svi na go,monteri rade punom parom.Racun koji si dobio sadrzi uplatnicu,platis skeniranjem qr kodom ili e-bankingom ako imas to,ako ne popunis uplatnicu i pravac posta ili banka,sve ti pise na racunu,citaj.
 
Natovali su i ranije.
 
Ja sam 10 godina i bio sam iza nat-a vise puta.
 
Zvao i zamolio da skinu, sad i ne znam da li sam iza nat-a, mislim da nisam. Ako jesam, ne utice
 
Na prosli racun promenili broj racun,na ovaj izmenili poziv na broj i trece je jos da promene ime.
 
Evo sta ide sada na kcn1
 

Prilozi

  • iris.jpg
    iris.jpg
    197.7 KB · Pregleda: 62
To je zato što KCN1 preuzimaju sa DVB-T2 mreže odnosno lokalnog MUX-a odnosno MUX2 sa lokacije Jastrebac na 38. UHF kanalu.

KCN1 se u DVB-T2 mrežu u Nišu ubacuje kroz neki random IRIS TV receiver na kome se usled nestanka srtuje sa KCN1 program prebacio na defaultni program Iris TV-a a to je mts Info kanal.

Ovim smo samo utvrdili da NetNet KCN1 preuzima iz etra sa Jastrebca, a da je Kopernikus "ozbiljna" televizija i ništa više.
 
Ukinuo i NetNet promociju 18m po 1din, trenutno izgleda da nemaju nijednu aktuelnu promociju...
 
 
Nažalost nemaju aktuelnih promocija, plaća se puna cena paketa ugovor 24.m, nadam se da ce doci do neke nove promocije jer u ulici gde sam konkurencija nudi lepe ponude, tako da baš i ne razumem kako žele nove korisnike bez promo paketa, a nisam baš siguran da im ne trebaju.
 
koje sportske kanale nude? na sajtu pise Fight network, Eurosport i Eurosport 2...nadam se da im samo ne radi sajt, kakva je ovo slaba ponuda :D
 
Arene 1-10, Arene Premium 1-3, nisam gledao ima li sta jos.
 
Da li neko od vas zna na onom box uredjaju, sto ste dobili od netnet da bi gledali 7 dana unazad. Zna neko kako se zove ta aplikacija i gde moze da se skine?
 
trenutno nemaju nikakvu promociju za nove korisnike?
 
Arene od 1-8,Arene 9 i 10 nema a Liverpool nema zato sto je godinu dana crn ekran.
 
Jel imate internet?

Meni nestao malopre, pa sam ujedno video da sam zaboravio da platim par meseci.
 
Ma da, iskljucili jer nisam platio. Jedino sto me cudi je sto nisam mogao da ih dobijem na telefon par sati..
 
Poceli da nude nove promocije.
 
Nazad
Vrh Dno