Šta je novo?

NetNet - Nis

Ima li kakvih novih informacija u vezi preuzimanja od strane mts-a?
 
Trazi da ti posalju,ja sam 2 puta trazio da mi posalju i otvarali su radni nalog za dostavu racuna i kada sam dobio tad sam im platio.
Ovo je firma koja prodaje maglu,internet uzima od sbb,tv od team medije,posto nista nema svoje,tv ocajna,nekoliko kanala crni ekran,velika pikselizacija povremeno,sluze za ukras,njima je vazno da su happy pustili u hd,videcemo dokle ce da blesave,mozda ce od januara drugacije da se zovu.
 
4 paralelne infrastukture u Nišu, pa genijalno. Pazite sad ovo:
  • mts optika / dsl
  • Kopernikus HFC
  • ExeNet optika
  • NetNet optika

4x kablovi telekoma, do većeg dela Niša. To nije supernova, to je hipernova.
 
Ako ništa drugo barem je ceo Niš pokriven "Telekomovom" optikom sada, daj Bože da Jotel ode u ruke SBB-a (jer je neizvesno, neće sami opstati još dugo) i onda imamo ceo Niš pokriven i SBB, i MTS optikom.
 
Bio sam korisnik netnet, prešo u exe samo zbog popusta za nove korisnike. Bio sam na optici i kod jednih i drugih i bio prezadovoljan. Došla digutalizacija supernova, mesec dana mi popravljaju kablovsku, majstori kasne po nekoliko dana, čekam po pola sata na korisnički servis, neljubaznost... Ali krivi smo mi što smo im dopustili
 
Ne znam sta da radim, istice mi ugovor za mesec dana. Nemam poverenja u MTS ako kupe netnet i ako prodju kao exe-net, najebao sam ga jer posao radim od kuce. Ili preci na SBB (nude mi 12 meseci za 1 dinar).
Edit: Kazu mi radnici "zacudjeno da su od mene prvi put culi tako nesto oko prodaje Telekomu" i da nemaju takve informacije... Kome verovati? :)
 
Ne znam sta da radim, istice mi ugovor za mesec dana. Nemam poverenja u MTS ako kupe netnet i ako prodju kao exe-net, najebao sam ga jer posao radim od kuce. Ili preci na SBB (nude mi 12 meseci za 1 dinar).
Edit: Kazu mi radnici "zacudjeno da su od mene prvi put culi tako nesto oko prodaje Telekomu" i da nemaju takve informacije... Kome verovati? :)
Haha to su i meni rekli, cude se
 
Isto su i iz exe-neta pricali
 
Edit: Kazu mi radnici "zacudjeno da su od mene prvi put culi tako nesto oko prodaje Telekomu" i da nemaju takve informacije... Kome verovati? :)
Da, jer inače oni sami imaju dovoljno sredstava za davanje akcija poput "18m po 1din" 😂, ali ja bih ti rekao da produžiš ugovor pa ako dođe do neke promene, lako ćeš da raskineš
 
Koliko sada daju za stare korisnike obnova ugovora,posto za nove daju 18 meseci,toliko daje i mts,yettel daje 12 meseci,neznam koliko daje orion?
Sklopiti novi ugovor pa ako ti ne odgovara novi gazda moze valjda da se raskine ugovor u roku od mesec dana.
 
Ne znam sta da radim, istice mi ugovor za mesec dana. Nemam poverenja u MTS ako kupe netnet i ako prodju kao exe-net, najebao sam ga jer posao radim od kuce. Ili preci na SBB (nude mi 12 meseci za 1 dinar).
Edit: Kazu mi radnici "zacudjeno da su od mene prvi put culi tako nesto oko prodaje Telekomu" i da nemaju takve informacije... Kome verovati? :)
Pa ako ti je bitan internet zbog posla, onda predji na MTSovu optiku, nemas boljeg i stabilnijeg interneta u Srbiji.
 
Ja sam obnovio ugovor, i mogo sam da biram 18m po 1 din ili 24m sa 50% popusta placam polovinu. Izabrao sam polovinu
 
Pa ako ti je bitan internet zbog posla, onda predji na MTSovu optiku, nemas boljeg i stabilnijeg interneta u Srbiji.
Vec jesam i iz nekog razloga imamo problem sa firminim VPN-om kad pristupamo preko MTS-a... Plus burazer i snajka rade u Telekomu, njegovi tast i tasta su neke glavonje tamo tako da bi mi to finansijski najvise odgovoralo, placao bih 0...

Ponudili su mi samo 50% od paketa prvih 12 meseci, posle puna cena. Na dve godine, SBB ispada jeftiniji sa njihovom ponudom.
 
Ček, kako 18 meseci gratis, pa 24 puna cena? Valjda 18 meseci gratis i 6 meseci puna cena?
 
Ali ugovor je na 24 meseci nije 18 m gratis +24 meseci ugovor. Tako da mu se više isplati 18 po dinar.
 
18*0*x + 6*1*x = 6*x

24*0.5*x = 12*x

Gde je "x" cena paketa. Nevezano koji je paket, 18 meseci gratis i 6 meseci po punoj ceni je isplativije od 24 meseca po 50%..
 
Meni su prvi put dali 18m gratis plus 24m puna cena a sada se vidim promenilo a za obnovu su ranije davali 6m gratis.
 
Ne mora 18 meseci, neka mi daju 12 po dinar, ako nece pozdravicemo se. Oticicu danas do njih, pa cemo videti.
 
Ja se izvinjavam moja greska, mesto da napisem 12 ja sam pisao 18, citam postove iznad sa 18 pa mi mahinalni uslo u glavu.
Jos jednom se izvinjavam
Imao sam da biram 12 meseci po 1 dinar ili ti 50% 24 meseca ja izabrao 50%
Kada sam podpisao ugovor posle dva dana su izbacili 18 meseci po dinar, zvao sam ih i mogosam ovaj ugovor da ponistim rok je 15 dana od podpisivanja i da trazim 18 mecesi po dinar. seo bilo mi glupo nekako.
Za durlancity:
Zovi ih i cenkaj se ko na pijaci reci im ovako, istice mi ugovor mogu da produzim i dobijem 18 meseci po dinar,ako ne mogu odoh u SBB njihov agent mi toliko nudi. poslusaj me i dobices.
ako ti kazu prosledice kolegama kazi ok sacekacu odluku ali mi javite da bih znao da li da ostanem kod vas ili da predjem u SBB. i ako te ne pozovu za tri dana pozovi ih i pitaj ja mislim da ce ti dati. ili kazi im ok neka istekne ugovor vraticemo opremu pa ce kao novi koristin doci moja zena ili otac ili brat da podpisu novi ugovor i onda ce te nam dati tih 18 meseci
 
Poslednja izmena:
Ja se izvinjavam moja greska, mesto da napisem 12 ja sam pisao 18, citam postove iznad sa 18 pa mi mahinalni uslo u glavu.
Jos jednom se izvinjavam
Imao sam da biram 12 meseci po 1 dinar ili ti 50% 24 meseca ja izabrao 50%
Kada sam podpisao ugovor posle dva dana su izbacili 18 meseci po dinar, zvao sam ih i mogosam ovaj ugovor da ponistim rok je 15 dana od podpisivanja i da trazim 18 mecesi po dinar. seo bilo mi glupo nekako.
Za durlancity:
Zovi ih i cenkaj se ko na pijaci reci im ovako, istice mi ugovor mogu da produzim i dobijem 18 meseci po dinar,ako ne mogu odoh u SBB njihov agent mi toliko nudi. poslusaj me i dobices.
ako ti kazu prosledice kolegama kazi ok sacekacu odluku ali mi javite da bih znao da li da ostanem kod vas ili da predjem u SBB. i ako te ne pozovu za tri dana pozovi ih i pitaj ja mislim da ce ti dati. ili kazi im ok neka istekne ugovor vraticemo opremu pa ce kao novi koristin doci moja zena ili otac ili brat da podpisu novi ugovor i onda ce te nam dati tih 18 meseci
Pa to mu dodje isto? :D
Calexxu sam pisao privatno, ako meni nude gore uslove onda su nenormalni. U zgradi imamo optiku MTS-a, SBB-a, Netneta-, Oriona. Tu je i Yettel i Supernova koji isto nude optiku u zgradi. I kod svih ispada povoljnije preko agenata nego li njihovih 50% 12 meseci + Full cena dodatnih 12 meseci.
Edit: Preko zene se vodi jos jedan prikljucak za suraka i isto je tast kod Netnet-a. To im je 3 korisnika manje. :D
 
E ovako.... Posto ovde mozes da citas sve i svasta, ajde da neke stvari razjasnimo po 100-ti put.
Kao prvo, tebi je NET NET optika sasvim OK i ne zalis se na nju. Ako ti se nudi da produzis ugovor, tvoje je da izvagas da li da produzis, ili da se prebacis na mts optiku ili ti SN, zavisi da li zivis u kuci ili stanu i sta ustvari mozes. Kao nov korisnik mts-a ili SN-a, imaces benefit od sta znam, 6, 8 , 10, 12, 14.... meseci, u zavisnosti KOJI paket uzmes i na koliko.
Druga stvar: ako se nesto sad bojite da je NET NET kupljen od SN, nista neces da izgubis. Pripojice ti optiku samo na drugu stranu, oseteti neces nista, dobices samo bolju TV, ukoliko si na SN. Prelazak na mts ti ne bih preporucio ako te zanima TV, njihova IPTV usluga je smesna stvar. DVB-C je DVB-C, bio i ostace zauvek.
Dalje..... prednost ako predjes kod SN je sto ce ti static IP ( ukoliko ga koristis ) biti jeftiniji, jer ovi su nesto poludeli, pa pricaju ljudima kako je i kod SN i ostalih skuplji static, a nema veze sa zivotom, laz cista. Placati 1000din za static je bruka, ali OK.
Iz svega navedenog, jasno je da ti je svakako bolje da predjes na bivsu EXE SN optiku, SEM ako imas informacije da NET NET ostaje NET NET, pa onda sto se tice TV mozes da imas na vise od 2-3 TV-a. To je njihova JEDINA prednost. Na kraju krajeva, treba da kazes tacno sta ti najvise treba, a sta ne, da bi ti onda rekao sta je za tebe najbolje...
Ako ti je samo net bitan, onda ti je svejedno da li si na NET NET ili bivsi EXE ili mts optici. Vec ako je bitna i TV, tu onda otpadaju ostali svakako, tu je vec SN ok.
 
Ja sam produzio ugovor pre dvadesetak dana i dali su mi ponudu 6 meseci 50% ili 3 meseca dzabe, izabrao sam prvu opciju, nisam se nista cenkao, nemam veliki paket tako da mi je to ok cena, koristim samo internet za kucne potrebe i zadovoljan sam
 
Pa to mu dodje isto? :D
Calexxu sam pisao privatno, ako meni nude gore uslove onda su nenormalni. U zgradi imamo optiku MTS-a, SBB-a, Netneta-, Oriona. Tu je i Yettel i Supernova koji isto nude optiku u zgradi. I kod svih ispada povoljnije preko agenata nego li njihovih 50% 12 meseci + Full cena dodatnih 12 meseci.
Edit: Preko zene se vodi jos jedan prikljucak za suraka i isto je tast kod Netnet-a. To im je 3 korisnika manje. :D
Nisi me razumeo ili ja tebe ne razumem.
Dobijas 12 meseci po 1 dinar a drigih 12 meseci placas punu cenu ili ako ti odgovara kao i meni svih 24 meseca placas 50% od ukupne cene paketa.
Ti se poturudi da dobijes tih 18 meseci po dinar. Kako tebi odgovara. Zovi ih i mozes mesec dana ili dva ranije da obnovis ugovor.
Ja sam produzio ugovor pre dvadesetak dana i dali su mi ponudu 6 meseci 50% ili 3 meseca dzabe, izabrao sam prvu opciju, nisam se nista cenkao, nemam veliki paket tako da mi je to ok cena, koristim samo internet za kucne potrebe i zadovoljan sam
Ja sam se cenkao i dobio i zadovoljan sam.
 
Ma ako mi daju 12 po dinar, meni puna kapa.
 
Isto je 12m gratis+12m puna cena i na 24m 50%,nije sija nego vrat.
Znaci traziti 18m gratis+6m puna cena,valjda ovo moze da se dobije uz prelazak na jaci paket,posto nemaju nameru da povecavaju brzinu.
Kod nas u zgradi postoje svi operateri tako da mozemo da prelazimo,svake druge godine kod drugog provajdera.
 
Nazad
Vrh Dno