Šta je novo?

NetNet - Nis

Pocelo testiranje Supernove
 

Prilozi

  • s1.jpg
    s1.jpg
    250.6 KB · Pregleda: 58
  • s2.jpg
    s2.jpg
    279.3 KB · Pregleda: 59
  • s3.jpg
    s3.jpg
    212.4 KB · Pregleda: 58
  • s4.jpg
    s4.jpg
    240.7 KB · Pregleda: 58
Odakle NetNet-u Eurocinema kanali?
 
Na NetNetu pocelo testiranje kanala Supernove,sto znaci sta?
 
Hahah, ma dovidjenja, kakva crna Supernova (ili MTS)...
 
Posumnjao sam da će da se prodaju, kad je bila skoro vest da spajaju firme.
 
Pocelo testiranje Supernove
Ovo je? Smart box NetNet-a? Ili?
Pitam zbog logoa *supernova?
Čim oni daju 12 meseci po 1 dinar, nema tu ekonomske logike. U svakom slučaju, nešto se dešava.
 
Poslednja izmena:
Tv mi u servis ne mogu da vidim gde ima test supernova. Istice mi ugovor ako ih kupio mts da begam kod nekog drugog da ne produzavam ugovor.
 
Bas ce oni da ti kazu sta su radili,nisam se ja uopste prikljucio na supernovu,bas zato sam i postavio slike da se vidi kako im je ocajna slika i koliko crnih kanala imaju.
 
Bas ce oni da ti kazu sta su radili,nisam se ja uopste prikljucio na supernovu,bas zato sam i postavio slike da se vidi kako im je ocajna slika i koliko crnih kanala imaju.
Na kom uredjaju listas kanale? Direktno na TV-u? Na nekom NetNet smart boxu?
 
Direktno na tv
 
Um.. Mozda reemituju kanale sa Supernovinih STB-ova i onda je doslo do nestanka struje ili prekida nebitno, kada su ponovo upalili boksove bili su neki random kanali i onda dok su podesili, tako je Jotel radio samo sa Total TV-om.
 
Najgore je sad sto nemam tv i ne mogu da vidim. Ajde ko jos ima netnet tv neka prelista kanale da li ima supernova
 
I sta ces sada da vidis,nista,to je bilo prepodne,zato sam i postavio slike.
 
Ok mozda je neka greska bila.
Meni kada su montazeri montirali opremu rekli su mi da oni koriste od sbb da je nemoguce da ih telekom kupi i da hoce.
 
Link koriste od sbb a tv uzimaju od supernove na divlje i zato je slika losa i u sd,ima i u hd ali je mali broj,svi kanali preslikani.Videcemo do kraja godine sta ce biti,zato i ne povecavaju brzine.
 
Ja sam napisao nekoliko postova iznad da su meni monteri pre mesec dana rekli da su pregovori sa Telekomom u toku, ali da se jos uvek ne zna kada ce sve to da se zavrsi
 
Da li kojim slucajem neko ima problem sa internetom ?
Navodno sve povezano i sve ok, medjutim ne mogu otvorim nista, cak ne mogu ni da pingujem google-ov dns (8.8.8.8), a PPPoE Status : connected...
 
Internet radi stabilno za razliku od televizije.
 
Mene su danas zvali za produzenje ugovora, 50% popusta 6 meseci, nije lose 😀
 
Kako da ne a mts nudi 18 meseci po 1 din i yettel 12 meseci.
 
Mene su danas zvali za produzenje ugovora, 50% popusta 6 meseci, nije lose 😀
Trazi ti to malo bolje, nude 12 meseci za 1 din. Ja kad sam obnavljao dobijao sam pogodnosti (koje su nudili tada) kao da sam novi korisnik.
 
Nisu to velike pare da bi se cenkao, koristim samo njihov internet za osnovne potrebe i zadovoljan sam, vi kako zelite 😀
 
Ulaz u router preko user: netnet, pass: netnet ne dozvoljava otvaranje porta ili slicne stvari.
Koji je admin pass, za njihov HUAWEI EG8247H ?
 
Da li je neko dobio racun za jun mesec?
 
Nazad
Vrh Dno