Šta je novo?

Need for speed: Underground 2

outlaw

Nenadmašan
Učlanjen(a)
11.01.2002
Poruke
5,990
Poena
2,495
Moja oprema  
CPU & Cooler
AMD Ryzen™ 7 5700X w/ AMD Wraith Prism LED RGB Cooler
Matična ploča
MSI B450 Tomahawk Max
RAM
16GB (2x8) DDR4 3200MHz A-DATA AX4U32008G16A-ST50 XPG
GPU
GeForce RTX™ 3070 Ti GAMING OC 8G
Storage
ADATA XPG SX8200 Pro NVMe SSD 512GB M.2 2280 PCIe & WD Red Plus WD40EFPX 4TB CMR
Zvuk
Creative Sound Blaster Z
PSU
BeQuiet Pure Power 12M 750W ATX 3.0
Kućište
NZXT H5 Flow w/ 4x Arctic P12 PWM PST A-RGB 0dB & 2x Arctic P14 PWM PST A-RGB 0dB circus
Monitor
Samsung SyncMaster 2443BW 24" 1920x1200
Miš & tastatura
Logitech G502 Hero & Logitech K740 Illuminated Keyboard
Mobilni telefon
Samsung Galaxy S24 Ultra
Pametni uređaji
Samsung Galaxy Watch4 Classic 42mm
GoPro HERO10 Black
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Ovo je za sve fanove koji su proveli sate i sate u igranju prvog dela (kao ja, na primer :) )

Sprema se NFSU2 sa vise od 30 novih automobila i mnogo novih poboljsanja. Ovde nije kao u proslom delu, imas trke i moras da ih vozis. Sami se slobodno vozite po gradu, trazite garaze, ako naletite na trku naletite ako ne onda nista (nešto slično GTA3 varijanti)

Detaljnije informacije na http://www.eagames.com/official/nfs/underground2/us/home.jsp
 
Au, koliko je star taj info :)
 
Zanimljivo :). Zvuči interesantnije nego prvi deo. Samo šteta što će izaći tek na jesen (bar tako neko reče u jednom od prethognim threadova), ipak vredi sačekati. :)
 
Meni se NFSU nesto preterano nije ni svideo, ponajvise zbog krajnje jednolicnih i mracnih staza.
 
Pa ovo treba da razbije monotoniju. Vidim da je pola tekstura i modela istih, slican engine (ne moze biti isti, zato sto engine mora da ima mogucnost rendera celog grada i dinamickog ucitavanja), verujem da ce i feeling biti isti. Ipak ja cekam Driv3ra... :)
 
driv3r, xbox, mmmm...
 
Jaoj sad ce ponovo 50 tema oko NFSU2
 
A do sad bilo 150 oko 'hell of the damned black hole' ;)
 
Nadam se da ce u novom delu biti bar jedna staza u kojoj je svanulo - smorili su sa onim nocnim trkama :) Razumem da su to ulicne (ilegalne) trke itd...itd...

PS: Posto sam sa starim NFSU uspeo da pokvarim joypad, za dvojku moram i joypad novi da kupim :)
 
Poslednja izmena:
Jeedva cekam da izadje, samo ne znam kad izlazi ???
Sto se tice Drivera3 on je vec izasao sa PS i za XboX ali za PC se ocekuje tek u Septembru ;)
Pozdrav...
 
Agilni je napisao(la):
Dokle god su najbolji :eyebrows:

Jedva cekam igru, obecava mnogo.

Samo da ne bude kao sa Toca Race Driver 2 :S:
 
outlaw je napisao(la):
Ovo je za sve fanove koji su proveli sate i sate u igranju prvog dela (kao ja, na primer :) )


Nije mi jasno ovo. Sto si ti proveo tolike sate sa NFSU kad se prelazi opusteno za sat vremena :d
 
omnik je napisao(la):
Nije mi jasno ovo. Sto si ti proveo tolike sate sa NFSU kad se prelazi opusteno za sat vremena :d

Au braco, sada ga pretera! Pa ja znam bar 50 ljudi koji su zaglavili na 95-oj stazi ( naravno na HARD-u)!! :wall:
 
Ja sam tu igru presao za nepuna 3 dana naravno na Hard modu !!!
I vrijedilo je truda , ali ne mogu da zaboravim kakva mi je golf4 bio na kraju ..uhhhhh...
Pozdrav...
 
omnik je napisao(la):
Nije mi jasno ovo. Sto si ti proveo tolike sate sa NFSU kad se prelazi opusteno za sat vremena :d

E bre, pa imam ja i privatan život, znaš :D
 
Nemate vi pojma, ovo su bre najbolje trke svi' vremena! :d
 

Prilozi

  • Clipboard01.jpg
    Clipboard01.jpg
    15.4 KB · Pregleda: 200
  • Clipboard02.jpg
    Clipboard02.jpg
    16.8 KB · Pregleda: 176
  • Clipboard03.jpg
    Clipboard03.jpg
    13.3 KB · Pregleda: 162
Voodoo_NBGD je napisao(la):
Nemate vi pojma, ovo su bre najbolje trke svi' vremena! :d

U potpunosti se slazem sa tobom. Kad se samo setim koliko sam sa drugom igrao NFS III u splitscreen-u. Hot Pursuit 2 mi je bio glupost. Jeste da se ne moze pohvaliti preteranom realnoscu kada je u pitanju ponasanje kola (sto je i normalno posto je u pitanju arkada), ali bez obzira na to mi je NFS III ostala najdraza trka koju i dan danas mogu da igram sa punim zadovoljstvom.
 
Hahahaha, pa NFS do porschea je bio glupost od arkade :) Tek se Porsche odvojio, a i logichno, jer je krenuo kanadski tim da radi na igri :)
Secam se kada se pre mnogo godina pojavio NFS kec, pre toga sam vozio Daytonu i Sega Rally na automatu....Kada sam ga video, samo sam se slatko nasmejao :)
 
Ja sam baš na tom "kecu" provodio dane i noći pokušavajući da izvezem onu peščanu stazu ispod 35 sekundi po krugu :D
 
NFS2 SE je bio zakon!
 
Po meni je najbolji NFS:HS, igra koja do danas zivi zahvaljujuci jakom community-u. Jedina igra koja je vec 5, cini mi se, godina konstantno na mom HD-u. Uz raznorazne patcheve za kola sa velikim brojem poligona vise nemam nijedno default vozilo. Da su staze malo lepse i malo noviji engine, sa kolima koje ljudi sirom sveta prave za NFS4, igri ni graficki ne bismo imali sta da zamerimo. Fizika je cista arkada, ali podnosljiva (i jako dobro se slaze sa volanima). Naravno, postoji podesavanja noc/dan, vremenski uslovi... ma uzivancija.
 
Au, jeste, High Stakes je bio odličan...
Samo sam sa Win98SE ima problema jer copy protection nije bio lepo razbijen, pa mi je stalno tražio disk, a na XP-u neće da se instalira (traži Win98/ME)... :(
 
Voodoo_NBGD je napisao(la):
Au, jeste, High Stakes je bio odličan...
Samo sam sa Win98SE ima problema jer copy protection nije bio lepo razbijen, pa mi je stalno tražio disk, a na XP-u neće da se instalira (traži Win98/ME)... :(

Ajd' dacu ti link kada dodjem kuci gde pise kako ga instalirati... Uglavnom znam da treba da skines 2,42 patch (valjda taj), Mercury patch i jos neke gluposti... Ne mislis valjda da bih furao '98-icu da bih mogao da ihram HS?
 
Bilo je ranije reci o ovome, ali da li je moguce poterati NFS:HS na XP-u i da sve radi normalno? probao sam razne patcheve, medjutim, ili radi samo softverski rendering (uzas), ili, ako radi 3d, onda je igra neverovatno spora (tj. ti si spor, a sve oko tebe idu normalno)
 
Ja imam tih problema sa sporoshcu kad igram NFS: Porsche Unleashed pod XP-om...
 
100% se slazem sa drajverom - pre Porsche Unleashed-a sve od NFS-a je krsh.

A tragedija je i sto su ovi posle njega krsh :)
 
Nazad
Vrh Dno