Šta je novo?

Need for speed: Underground 2

Porsche Unleashed rula definitivno, iako mi se underground više sviđa po tematici (jeste zbog japanaca :) ) Porsche je keva :).
 
RazbojNick je napisao(la):
Bilo je ranije reci o ovome, ali da li je moguce poterati NFS:HS na XP-u i da sve radi normalno? probao sam razne patcheve, medjutim, ili radi samo softverski rendering (uzas), ili, ako radi 3d, onda je igra neverovatno spora (tj. ti si spor, a sve oko tebe idu normalno)

Moze sve da se podesi da radi sjajno. Potrebno je da umesto d3d.dll u glavnom direktorijumu igre stavis d3d.dll iz NFS:pU.
Sajt na kojem je detaljno objasnjeno kako isntalirati NFS:HS pod XP-om vise ne postoji, ali sam uspeo nesto od uputstava da nadjem na hardu... sve radi i sve leti.
 

Prilozi

  • Procitaj!!!.zip
    14.6 KB · Pregleda: 75
Poslednja izmena:
NFS:U jeste najbolji, i to ne samo zbog izbora automobila, i mislim da je (ce) igra biti kriva za ulazak japanaca u automobilske igre...napokon :)
 
Ma bre, NFSU je najgori NFS od svih. Iste staze, glupa tematika (mladi smo, burzuji smo, budzimo kola, smejemo se smrti u lice a keva i tjale ce da placaju shtetu), losha muzika...
NFSU je daleko od najboljeg Need for Speeda...
 
Vudu, razlika je u tome, da li ti stvarno volish sportske automobile, ili ti je sve jedno da li cesh voziti trafiku, kontejner ili metlu u igri :) Tema NFSU postoji u realnom zivotu, a to da si burzuj je neistina (shto bi neko rekao :)), jer na nashim ulicama ima gomila automobila koji su skuplji od ovih iz igre...Nemoj da pochinjemo prichu o tome, secash se onog threada za prvi deo :)

evo ko nije video, link sa 2 trejlera iz igre...

http://www.nfs-planet.de/nfs8_movies.php?lang=eng

i najveci broj shotova na jednom mestu...

http://www.nfs-planet.de/nfs8_screens.php?lang=eng&id=1

Ono shto mi se svidja u drugom traileru je odlichan zvuk automobila, a 'open road' je neshto shto je veliki pomak u jednoj ovakvoj komercijalnog igri...
Prvi trailer (E3), nije vredan skidanja, nishta se ne vidi, i nema ingame snimaka...
 
Poslednja izmena:
Ma ne svidja mi se sto je igra radjena po uzoru na "Fast & Furious" i "2 Fast 2 Furious"...
Ipak vishe cenim vozhnje kroz severnoamerichku prirodu ala NFS3&4...
 
Vudu, citas li ti sta drajver pise ? NFSU je najbolji jer su konacno ubacili par japanskih automobila na koje se on nenormalno lozi ;) . Covek smatra da je to nagovestaj vece zastupljenosti japanskih automobila u pc igrama i zato je to njemu najbolji NFS do sada. Nema to veze sa tematikom igre, sa okruzenjem, sa bilo cime, uostalom drajver (poput mene i jos mnogih) smatra da su NFS-ovi smesne igre za decicu :D no ipak su najzastupljeniji i mnogi ce mozda sad krenuti da ih kopiraju u tom smislu da se vise paznje posveti japanskim automobilima...
Kao i u HL2 - on tu igru nece igrati ni 5 minuta, ali se covek lozi na fiziku i na mogucnosti endzina i igre :) Jeste da ovo zvuci kao kad bih ja rekao da cekam neku igru zbog dobre animacije njihanja krosnji drveca :d, ali to je tako.
 
Nisu ubacili Pezo 307 i 406 Coupe... Samim tim igra ne vredi mnogo ;)
 
byMaX je napisao(la):
Nisu ubacili Pezo 307 i 406 Coupe... Samim tim igra ne vredi mnogo ;)

Zaboravio si 407 :smoke:
 
Iskreno receno voleo bih da neko napravi igru sa odlicnom fizikom i motivima iz Getaway in Stockholm !!!
 
Daj boze, u svakom slucaju mnogo ocekujem od te igre...
Da ne zna neko kad treba da izadje???
 
Voodoo_NBGD je napisao(la):
Ma ne svidja mi se sto je igra radjena po uzoru na "Fast & Furious" i "2 Fast 2 Furious"...
Ipak vishe cenim vozhnje kroz severnoamerichku prirodu ala NFS3&4...

Bash to...F&F serijal je jedini gde se japanski sportski automobili pojavljuju 'u glavnoj ulozi' i po meni su odlichni, iako imaju preterane scene...
Necemo pochinjati prichu o sportskim automobilima u realnom zivotu, ali ono shto se pojavljuje u F&F i NFSU je sam vrh sporta, tako da je to najkrace objashnjenje zashto mi se igre svidjaju...Shto se tiche ostalih aspekata igre, nije tachno ono shto filipenko pricha...NFSU ima i pristojnu fiziku, chak i vrlo dobro napravljen balans izmedju raznih vucha, i jachina automobila, vrlo blizu realnosti, a i zvukovi su vrlo dobro uradjeni...Pogledaj recimo Race Driver 2...U startu bi svako rekao da je igra daleko ozbiljnija, a u stvari je znatno loshija od NFSU...
 
byMaX je napisao(la):
Nisu ubacili Pezo 307 i 406 Coupe... Samim tim igra ne vredi mnogo ;)

Nemoj da mi kazesh da si ozbiljan :)
A inache, 407 postoji vec pola godine :)
Idi bolje tamo testiraj pixel shadere :)
 
Poslednja izmena:
Lukija je napisao(la):
Iskreno receno voleo bih da neko napravi igru sa odlicnom fizikom i motivima iz Getaway in Stockholm !!!

Slazem se, samo se to nece desiti uskoro ;)
99% populacije ne bi to razumelo, i igra bi verovatno bila osudjena na propast...Pogledaj LFS koji bi sigurno propao da ga je neka firma komercijalno izbacila...NFSU je u tom balansu vrlo dobro napravljen..I mislim da je to visoko komercijalna igra sa najboljom atmosferom, fizikom i zvukom....
 
driver je napisao(la):
Shto se tiche ostalih aspekata igre, nije tachno ono shto filipenko pricha...

Ma pusti ga, njemu bi se NFS svideo samo kad bi ubacili mage, warrior, thief i bard kao klase automobila... :d
 
Ahahahahaah :)
I ako bi se igra zvala NFS : Underworld :D
 
Ko normalan budzi (u USA) 307, igra treba da je realna... iskreno i onaj Golf u prvom delu je visak...
 
driver je napisao(la):
...NFSU ima i pristojnu fiziku, chak i vrlo dobro napravljen balans izmedju raznih vucha, i jachina automobila, vrlo blizu realnosti...

:shock:

Pa NFS Underworld bi bio realniji od toga :smash: :D

I na stranu ti aspekti, NFSU cak i da ima najrealniju ili najbolju/najbalansiraniju fiziku a ne debil-friendly karakteristike :) je jednostavno jednolicna voznja koja posle 3 staze smori i tu je voodoo u pravu.
 
kakav balans kad je meni bilo najlakse da sa 206 predjem sve kruzne staze???
no bitno je da je igra zanimljiva i da ne smara kao sto kaze opti, a ako mu je dosadno da vozi moze da mi bude suvozac pa da baca na protivnike magije koje je do sada naucio :p
 
Da da, a ako stavis gume sa ekserima dobijes +2 enhanced armor :d
 
Zile, izgleda da nisi probao RX7 :)
Vozio sam chak i ta vishak kola po malo, i smeshni su ;)
 
driver je napisao(la):
Zile, izgleda da nisi probao RX7 :)
Vozio sam chak i ta vishak kola po malo, i smeshni su ;)

naravno da sam vozio RX7, mislim to mora da se proba, ali 206 nerealno dobro ide u igri i lako se upravlja njime tako da mi je bilo opusteno da zavrsim igru kad sam provalio kako ide zope negde posle 90-te trke.
naravno u stvarnosti RX7 bih daleko pre vozio :d

mada sam ljubitelj 206-ice zbog ucinka na reliju koji prosto obozavam, daleko mi je zanimljivije da ganjam svoj 205 po njivi nego bilo gde drugde ;) (mada nije da moze nesto da se ganja to djubre matoro :smackbum: )
 
Ser_Zile je napisao(la):
kakav balans kad je meni bilo najlakse da sa 206 predjem sve kruzne staze???
no bitno je da je igra zanimljiva i da ne smara kao sto kaze opti, a ako mu je dosadno da vozi moze da mi bude suvozac pa da baca na protivnike magije koje je do sada naucio :p

Kamo srece ! :) 'Uvatim pa bacam flame strike na protivnike koji prolaze pored, prizivam Fist Of Gods na one ispred mene, a na one iza postavljam Acid Trap...:D

Eeeh, kad bi postojalo tako nesto :smoke: Uostalom nista ne bi bilo nerealnije od ovoga sto se sad prodaje pod naznakama "voznja za PC" :smash: :d
 
OptiPlex je napisao(la):
Eeeh, kad bi postojalo tako nesto :smoke: Uostalom nista ne bi bilo nerealnije od ovoga sto se sad prodaje pod naznakama "voznja za PC" :smash: :d

pazi to realno ili ne kod meni nije bitno, bitno je da mi igra ubije pola sata-sat kad mi je smor a trenutno ovaj CMR04 to dosta dobro radi i to je najbitnije.


edit: uskoro otvaram sampanjac ili bolje pivo :beer: za moj 1k post :d
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
hobite, ti se opet javljash :)
ajde da rezimiramo...

BMW M3 ima 2 sec do 100 :)
BMW turbomod je bolji od bilo kog automobila sa turbinom kad ga modujesh :)
Milena Dravic kad sedne u BMW, nema vetje sretje :)

Shta je bilo sa onim turbo modom shto ga sam radish ? :D:D: ahahahahahaha :D:D:D
 
japanac, uzmi nsx-a od komse pa da vidis kako ide autic koji sam uradio vrano...
 
A uradio si ga ? :)
Jel mogu da vidim bar fotku motora, al nemoj neku sa neta :D
 
Nazad
Vrh Dno