Šta je novo?

Nba 2k9

Daj bože :) Mislim za demo, za izlazak sam ubeđen da će biti 21. oktobra. Dosta "ozbiljnih" sajtova, poput GameSpota ili IGN-a se odnose prema PC igrama sa priličnom dozom nipodaštavanja, pod čime podrazumevam često pogrešno napisane datume izlazaka i vrlo kasno pojavljivanje opisa.
 
Ma na nekim sajtovima sve igre izlaze samo za konzole,a za PC moze izaci samo Civilization ili Simsi (recimo Gametrailers.com).

Pustite to.

Demo cemo verovatno dobit za 5-6 dana,a celu igru 20 u najgorem slucaju pocetkom sledecg mjeseca,a rezlog sutnje i 2K o datumu Dema i novim informacija za PC je valjda jasan,a to je da se sada igra treba prodati za konzole i vlada manija za tim,a onda ce se okrenut PC verziji (jedino sto mi je cudno sto su datumi izlaska za konzole i PC vrlo blizu ja sam ocekivao barem 2 mjeseca razlike).
 
Hehe, sad sam gledao neki youtube clip sa gameplay momentima iz full igre sto igraju konzolicari :(

Trebalo mi je minut da provalim da nije prava tekma u pitanju. Bice ovo ludnica kad se pojavi. :banana:
 
Sad sam bas gledao neke klipove za NBA Live 09 za konzole i mislim da je mnogo bolja igra od 2k9 verzije. Uporedite samo gameplay, mnogo je realniji kod Live-a nego kod 2k9. Pricam za konzole, za PC je live uvek bio ******.
 
Sad sam bas gledao neke klipove za NBA Live 09 za konzole i mislim da je mnogo bolja igra od 2k9 verzije. Uporedite samo gameplay, mnogo je realniji kod Live-a nego kod 2k9. Pricam za konzole, za PC je live uvek bio ******.

Veruj mi, čini ti se. Da imaš, recimo, XboX 360, malo bi se i dvoumio (opet je bolji 2K9), ali uzmi NBA Live 08 za PC (ovde je reč o PC verzijama) i ovo što će izaći i biće ti jasno.

Ma na nekim sajtovima sve igre izlaze samo za konzole,a za PC moze izaci samo Civilization ili Simsi (recimo Gametrailers.com).

Pustite to.

Demo cemo verovatno dobit za 5-6 dana,a celu igru 20 u najgorem slucaju pocetkom sledecg mjeseca,a rezlog sutnje i 2K o datumu Dema i novim informacija za PC je valjda jasan,a to je da se sada igra treba prodati za konzole i vlada manija za tim,a onda ce se okrenut PC verziji (jedino sto mi je cudno sto su datumi izlaska za konzole i PC vrlo blizu ja sam ocekivao barem 2 mjeseca razlike).

Nije teško napraviti port sa Xbox-a na PC (Microsoft, hebi ga) pa još stavili gotovo simboličnu cifru od 20$, koliko čitam na forumima, mnogi vlasnici Xbox-a i PS3 će je uzeti da je igraju na PC-u, jer će tako osloboditi televizore za nešto drugo. Pa, tih 20$ (malo više od 1100 dindži) je, maltene, smešna cifra i za nas, zamisli kako je tek njima, ima da se prodaje kao alva, pogotovo što (na sreću) ne izlazi NBA Live 09 đubre za PC. Jedino što sam, ja lično, sve nestrpljiviji.:S:
 
Sad sam bas gledao neke klipove za NBA Live 09 za konzole i mislim da je mnogo bolja igra od 2k9 verzije. Uporedite samo gameplay, mnogo je realniji kod Live-a nego kod 2k9. Pricam za konzole, za PC je live uvek bio ******.
Upravo je gameplay ono sto daje veliku prednost NBA 2K9,daleko je ozbiljniji i kompeksniji od Live-a.Da ne pricam o fizici koja je daleko naprednija,NBA 2K je simulacija za razliku od Live koji vise vuce na arkadu.
 
Sad sam bas gledao neke klipove za NBA Live 09 za konzole i mislim da je mnogo bolja igra od 2k9 verzije. Uporedite samo gameplay, mnogo je realniji kod Live-a nego kod 2k9. Pricam za konzole, za PC je live uvek bio ******.

Izvini nisam mogao nista da postujem, bio sam zauzet nekim poslom (ko da je tesko naci na youtubu :p).

Verujem da si gledao onaj klip sto je juce postavljen gde se uporedjuju Live09 i 2K9 demoi. Za grafiku stoji da je bolja kod Live-a (iako je dovoljno dobra i na 2K9) ali gameplay 2K je vidljivo fluidniji i vishe lichi na pravu kosarku. Mada videcemo ali samo 2K9 kad dodje na PC (glupi EA :mad:). Mada ionako bi nam uvalili PS2 verziju ko do sada.
 
Upravo je gameplay ono sto daje veliku prednost NBA 2K9,daleko je ozbiljniji i kompeksniji od Live-a.Da ne pricam o fizici koja je daleko naprednija,NBA 2K je simulacija za razliku od Live koji vise vuce na arkadu.

Sasvim se slažem sa tobom. A to je vezano za konzole. Kad je u pitanju PC, tu nema dvoumljenja, ovo što izlazi 21. EA sports neće ni pokušati da dostigne, pogotovo ne po ceni od 20$ za igru...previše su gramzivi.
 
Sad sam bas gledao neke klipove za NBA Live 09 za konzole i mislim da je mnogo bolja igra od 2k9 verzije. Uporedite samo gameplay, mnogo je realniji kod Live-a nego kod 2k9. Pricam za konzole, za PC je live uvek bio ******.

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Sta napisa i osta ziv :smack:.

Pa jeli tebi realno da se svaki drugi naprad zavrsava sa super-atraktivnim zakucavanjem i to cak igraca koji ni obicno zakucavanje dobro ne izvode (npr.Gasol),dok kod 2K9 se treba portuditi da se straktivno poentira,ali brate kad se uspije i vredi. cheers
 
Pa daj link ka klipu gresna ti dusa. :D

Gledao sam dosta klipova, ali ovaj me je najviše "dojmio". Šteta što je loša slika i što ima samo jedan alley-up (realno), ali sve ostalo je apsolutno fantastično. Posmatraj samo publiku (ustaju, sedaju pojedinačno, mašu zastavicama i rekvizitima, urlaju), pa onda povredu igrača, bacanje za loptom...skoro da možeš nekoga da isfoliraš da je prava utakmica.
Evo ti :banana: EA sportse:smash:
 
Sav se jezim od cekanja. :shock:

Zadnji put kad sam ovako zeljno nesto ocekivao bio je TES 4 Oblivion.
 
Ljudi na Amazon.de stoji da igra izlazi 10.Oktober 2008.

Isto tako prica se na 2K/forum-u o tome da PC verzija izlazi 10-tog.
Da nije mozda da u EU izlazi 10-tog,a Americi 20-tog ili sta .... :hump:
 
Definitivno. Zadnji basket koji sam igrao na PC-ju je bio NBA Live 2005, naredna 3 izdanja su bila katastrofalna i brzo sam odustajao od njih. Verujem da ću u NBA 2K9 obrnuti bar nekoliko full sezona, kao svojevremeno NBA Live :)
 
Ljudi na Amazon.de stoji da igra izlazi 10.Oktober 2008.

Isto tako prica se na 2K/forum-u o tome da PC verzija izlazi 10-tog.
Da nije mozda da u EU izlazi 10-tog,a Americi 20-tog ili sta .... :hump:

Hmmm, na sajtu piše da Xbox i PS3 verzije sutra izlaze, a pre tri dana sam video da ih ima na "raspolaganju narodnim masama" putem Rapidshare-a. Što se tiče PC verzije, ona u Americi izlazi 20-og ili 21-og, definitivno ću da kupim original, ali dok se ne pojavi kod nas...pa i ja sam deo "narodne mase".,)
 
Definitivno. Zadnji basket koji sam igrao na PC-ju je bio NBA Live 2005, naredna 3 izdanja su bila katastrofalna i brzo sam odustajao od njih. Verujem da ću u NBA 2K9 obrnuti bar nekoliko full sezona, kao svojevremeno NBA Live :)

Ja nikad na NBA Live-u nisam igrao sezonu,tj.nikad nisam mogao igrati protiv onakvog AI samo sam igrao protiv ljudskog protivnika.

Ali ovde ima da sa Sunsima zgazi sve pred sobom,a da Amari zabija 35 poena u proseku.
 
Citam bas komentare vezane za AI u 2K9 kazu da je brutalan na Hall of Fame.Najaci osecaj kad udari kisa i sneg a ja u toplom cepam PES master league a ove godine u kombinaciju ulazi i 2K9:D
 
Citam bas komentare vezane za AI u 2K9 kazu da je brutalan na Hall of Fame.Najaci osecaj kad udari kisa i sneg a ja u toplom cepam PES master league a ove godine u kombinaciju ulazi i 2K9:D

Nadam se da ce ove godine biti dosta snega i kise. :D
 
Јој када сам видио како изгледа ова игра (гледао gameplay на youtube) нисам могао да вјерујм која је то доза реализма. Феноменално!
 
Pogledaj neki video za Live 09 za PS3 pa onda pricaj. Ni ja nisam ljubitelj tog serijala, ali sam danas gledao i mnogo je dobro uradjen. Stavicu kasnije neki video kad nadjem.
 
Naravno da je NBA Live za konzole odlična igra. I Fifa 09 za konzole je odlična. Ali koliko posetilaca foruma ima konzole? Možda 2%?? A kad je PC u pitanju, ne zna se da li je gori NBA Live ili Fifa. Zato su PES 2009 i NBA 2K9 melem na ljutu ranu nas PC igrača.

Imaš na YouTube poređenje NBA2K9 i NBA Live 09, utakmicom Seltiksa i Lejkersa. Da imam konzolu, opet bi pre uzeo NBA 2K9, što se dobro vidi na tom klipu.
 
Pogledaj neki video za Live 09 za PS3 pa onda pricaj. Ni ja nisam ljubitelj tog serijala, ali sam danas gledao i mnogo je dobro uradjen. Stavicu kasnije neki video kad nadjem.
Nema sta da gledam probao sam demo;) To sto Live izgleda malo bolje ne znaci nista,sustina igre je gameplay i u tome je NBA 2K za klasu bolji.E sad pitanje je sta hoces polu arkadu ili simulaciju,ja svakako hocu igru koja sto realnije simulira basketball.
 
Više nego dobra ocena za jednu sportsku simulaciju. Svidelo mi se i što je kritičar na kraju napisao da je to najbolji basket koji trenutno postoji, a da ni jednog trenutka nije pomenuo NBA Live.
Uf, da mi je da se dočepam bar demoa, sve sam nestrpljiviji. Nisam igrao NBA Live od 2003. i sezone kad su u Kingsima igrali Stojaković, Veber i Divac, tada sam ljuštio sezone kao od šale. Svaki NBA Live posle toga je bio sve gori i gori. NBA Live 08 sam sam igrao čitavih 45 sekundi i bacio da ga više nikada ne vidim. A posle pet godina, najzad svetlo na kraju tunela. Samo da mi padne šaka. :S:
 
Mi se brinemo za PC verziju ove igre,a s obzirom kakva je situacija na polju Basketball simulacija na PC-u ova igra minimalno zasluzuje 99,85 ;)
 
@PISTOL

He he he, video sam te na forumu NBA 2K9 kako se buniš za demo verziju igre!:-devil-:

Cool, pridružio sam ti se u tome.;)
 
@PISTOL

He he he, video sam te na forumu NBA 2K9 kako se buniš za demo verziju igre!:-devil-:

Cool, pridružio sam ti se u tome.;)

Bunim se na sve strane. :alo: :smack: :smack:

Ne mogu vise da cekam,da je barem Demo zaigrat.
 
Sad sam probao na XBOX360. Odlicna igra, Tako ce biti i na PC-u. :)
 
Nazad
Vrh Dno