Šta je novo?

Nba 2k9

Na kraju, nije mi jasno zbog čega kriju kao zmija noge to da igra izlazi za PC? Ako već nije bilo najavljeno u startu, zašto to nije rečeno makar sad na leto? Naravno da PC verzije igara donose smešan prihod u odnosu na konzolne, ali ne kapiram zašto nisu sklopili dve rečenice, i rekli da igra izlazi za Windows.

Mozda zato sto je to samo glasina? ;) Odakle vam to da je "theotherseason" zvanican sajt?
 
Poslednja izmena:
Basketball will be coming to your computers this year. Many of you have already seen that NBA 2K9 will be released on the PC on various sites, and I wanted to confirm that. The extra bit of news, however, is that the game will be a XBOX 360 port. It will be released October 21st in PC gaming stores everywhere. Feel free to discuss!

:Klanjanje:banana::Klanjanje:banana:
 
Poslednja izmena:
Sjajna vest, nisam igrao kvalitetnu kosarku...nikad :D
 
Dresite kese ljudi i kupujte original :D Necemo da izneverimo 2K pa da bude slaba prodaja pa da sledeci deo odkazu za PC :) Mislim,ovo jos nije 100% sigurno,al' ajd'...
 
Poslednja izmena:
Dresite kese ljudi i kupujte original :D Necemo da izneverimo 2K pa da bude slaba prodaja pa da sledeci deo odkazu za PC :) Mislim,ovo jos nije 100% sigurno,al' ajd'...

Jos koliko sutra ujutro zovem ove nashe gameS da preorderujem 2k9 za pc ... a mozda pazarim i xbox 360 kontroler ;)

JEDVA CEKAM ... tik tak do 21.10
 
Fantasticna vest:banana: Jos ako bude cena do 2K dinara, pazarim oridjinale.
 
Juhuuuuu! E vala konacno da probam i to cudo :)

Posle toliko godina igranja Live-a (od 95ce :)), dobro ce doci malo promene :banana:
 
Bas me zanima koji je minimum requirement...
 
Ako bude pristupačna cena i kod nas definitivno uzimam
yahooil1.gif
yahooil1.gif
yahooil1.gif
160352752844cf39259d945pg5.gif
 
Minimum Requirements:
OS: Windows Vista, XP, or 2000 CPU | CPU: Pentium 4 2.4 Ghz Single Core
processor or equivalent (2.8 Ghz for Vista) RAM: 512 MB or more (1 GB for Vista) Disc Drive: 8x or
faster DVD drive | Hard Drive: 10.5 GB or more free space | Video: DirectX 9.0c compatible * | Sound:
DirectX 9.0c compatible | Input: Keyboard or dual-analog gamepad
* Video card with 128 MB or more memory and one of the following chipsets is required: ATI x1300
or greater | NVIDIA 6600 or greater | DirectX 9.0c compatible card with Shader Model 3.0 support.
http://www.2ksports.com/forums/showthread.php?t=185970&page=29

Fantasticno,ice ovo na high glatko :)

Samo jos da oni iz gameSa je dobiju na vreme uz lepu cenu i milina
 
Do j*!:D
 
Bez teksta sam zaista. Ako bude dobro urađena, sigurno ću uzeti original.
 
Demo za PS3 u 4pm po pacifickom vremenu, nek neko to izracuna na nase vreme (ja sam dodao + 6, ali nema ga trenutno na evropskom PSN-u), to mozda vazi samo za americki... Verovatno ce i za PC onda biti veceras kasno ili sutra..
 
Pojavio se na americkom,tako citam na 2K forumu.Za PC su rekli da ce biti demo ali tamo negde pred izlazak.
 
Mislim da se PS3 demo pojavljuje već sada zato što ta verzija izlazi 10. oktobra, a "naša" 20. Po živoj logici, onda ćemo je dobiti za deset dana :)
 
Neverovatno, ja je mozda ni necu pazariti jer evo sta pise na sajtu pa sami zakljucite:(


* Does not support any online functionality, including but not limited to online games, 2K Share, ReelMaker or Living Rosters

** Internet access required to install and authenticate game

E bas sam razocaran, znaci nema online igranja, sto znaci da cemo morati da se zadovoljimo sa offline igrom. E sad cuo sam da ce sledece godine da izadje neki nbaXI, koji ce biti napravljen tako da se koncentrise na online igranje, i da ce isto biti xbox360 port. Sto je super, samo da ne ponove istu stvar kao i sa fifom:S:
 
Poslednja izmena:
Iskreno, meni online iovako apsolutno ništa ne znači - igr'o protiv kompa ili gomile anonimusa, isto mi se 'vata. Za komp bar znam da neće pobeći kada gubi utakmicu. Za living rosters je već druga priča, mada sam uveren da će net biti preplavljen kvalitetnim rosterima.

Ono što me je najviše razočarala ta zaštita, i jedino me ona može odgovoriti od kupovine originala. Ako je zaista ubace, sigurno ću koristiti neki no-cd crack.
 
Meni je cak zanimljivije da igram basket sa nekim ortakom koji sedi pored pa kada ga nesto ukaki da mogu da ga odalamim u rame, onako bratski ... koga mogu on line da udaram :D

salu na stranu bas mi se nesto j za online igranje basketa ...
Mozda da bi video da li ti se svidja igra pre nego sto pazaris??
Dovoljno dugo igram 2k serijal da znam da ne mogu da omase (jos od Dreamcast verzije) ...
 
To NBA 2K9 na PC-u :guitar::guitar: :banana:

Kada sam prije 2 mjeseca vidio na Gamespot-u da stavljaju PC screens i PC release date mislio sam da je neka greska ili se neko zaje*ava,ali istina je.

Oni sistemski zahtjevi dokazuju da ce igra biti port sa XboX-a 360,a ne sa PS2 (pa nema valjda PS2 pixel shader 3.0).

Jos samo da je se dokopat Demo-a i eto veselja,napokon mogu da zaboravim na onu grozotu NBA live koju sam morao igrat,jer nije bilo nista drugo.

Ali da sve ne bude lepo,eno nekakva online zastita,je*alo ih to nemaju online mod-a (nije da Meni treba,ali..),ali zato imaju nekakvu zastitu,a znamo da od toga nema koristit samo steti i onima koji kupe orginal. :smackbum:
 
Nazad
Vrh Dno