Šta je novo?

Narucivanje iz inostranstva!

taraba

Slavan
Učlanjen(a)
07.07.2004
Poruke
695
Poena
319
Zna li neko neke sajtove iz Evrope koji shalju robu kod nas!
Naruschio bih neke stvari kreditnom karticom, ali nemogu da nadjem nijedan sajt! Ili neche da shalju u Srbiju (kao nismo u EU i ti fazoni), a oni koji shalju oche kesh lovi preke banke, a ja ochu da platim karticom (Visa)! :type:
Bio bih vam zahvalan za neki manji spisak sajtova, a ko mi nadje sajt koji mi isporuchi to shto naruchim castim ga!(ne burek, vec 1Gb Rama)
 
To ima najmanje veze sa tim sto nismo u EU. Pre ce biti istorijat skorijih prevara koje su odavde obavljene.

A kakva ti roba treba (da znamo kakve sajtove da trazimo)?
 
pretrazuj nemacke sajtove, slovenacke sajtove, austriske sajtove itd.
 
Ovo i mene interesuje,mora da zna neko barem jedan :D
 
Hardverski sajtovi, konkretno ocu da naruchim neki proc. i neke modding opreme, GeForce 6800 :-devil-: itd.

Ima samo jedan malecni problem: NEznam ni slovenacki (mada lichi na srpski) a neznam ni Schwapski! :S:
 
Poslednja izmena:
Ej, ne bih da ti tupim, al stvarno ne kapiram zašto bi želeo da naručuješ CPU ili 6800 (osim ako hoćeš neki FX55 ili BFG 6800 Ultra sa waterblockom ili tako nešto što kod nas nema), biće ti mnogo skuplje nego da uzmeš ovde plus tu je garancija koju ćeš ko zna kako ostvariti...
 
Zna li neko neke sajtove iz Evrope koji shalju robu kod nas!
Naruschio bih neke stvari kreditnom karticom, ali nemogu da nadjem nijedan sajt! Ili neche da shalju u Srbiju (kao nismo u EU i ti fazoni), a oni koji shalju oche kesh lovi preke banke, a ja ochu da platim karticom (Visa)!

E ovako idi na sledeci sajt :

http://www.e-ducan.com

To ti je nasa firma koja se bavi kupovinom preko neta
Platis kod njih u dinarima i oni ti naruce sta god oces iz celog sveta !

Juce sam procitao za ovo u blicu i odusevio sam se
 
Please, ako budes narucivao tu grafiku kod gospodina Takacha (e-ducan), javi nam kako se sve to odvijalo. Narocito cene :d
 
i meni radi...mozda budem nesto narucivao videcemo
 
Evo sa faxa ladno uspevam da otvorim sajt (e-ducan.com), al' zato od kuce nema sanse!? Ne znam u cemu je fora. To je jedini sajt koji do sad nisam uspeo da otovrim od kuce (SBB, cable, flat rate je u pitanju). :confused:

Ima li jos koga na SBB-u da ne moze da pristupi sajtu?

Pozdrav!
 
Ni meni ne radi na sbb-u, sa proxy-em ili bez istog nece:(
 
Ljudi SBB je nula od cable-a

nemaju System Administratora jos od Februara 2004 jadno !
 
pa sta ce im sistem administrator, naplata od korisnika funkcionise i bez njega :d a to im je i jedino vazno !
 
Ajd, ako ti odlučiš da probiješ led s tim sajtom, javi kako je prošlo.. :wave:
 
@BitrAte: Nisam probao nista odatle da narucujem jer nisam nasao ono sto je meni trebalo od hardvera. Sajt mi je preporucio neko sa bencha u mom threadu o Visa Virtuon kartici (ako se dobro secam).

A sto se tice ostavljanja broja kreditne kartice, nije preporucljivo drzati vece sume novca na racunu (duze vreme), vec staviti na racun samo onoliko koliko ti treba za neku kupovinu sa neta. Tako bar preporucuju za Virtuon karticu Raiffeisen banke. Zato sam podigao skoro sve pare i sad razmisljam da li uopste i da drzim vise tu karticu. Njom, izgleda, mozes da narucujes samo knjige i cd-ove s Amazona... Koj' ce mi to k...? :)

Cao!
 
bas i nije jeftin taj sajt, sve je za desetak evra skuplje nego kod nas + jos postarina i carina....
 
ma, mi smo dzabe za njih,ali pazi samo do nove godine..........
 
@Nightvision Goggles:
Ma može da se naruči i nešto osim knjiga i diskova, samo je fora u sajtu...

@GX-X
Sad sam baš skoknuo do sajta, nije skuplje nego kod nas.. Ne znam šta si to tačno gledao, al evo recimo msi 6800 je 260€, mislim da je malo jeftinija nego kod nas... Al, svejedno, nije ovo jedini sajt..
 
Poslednja izmena:
Mislio sam da li bezbjedno roba stize ovamo a ne ja narucim sad neshto platim a tu stvari ne gledam... :D Ma boli me uvo narucicu nocas 6800... :p
 
Evo narucio sam :D Po ovome shto pishe ovamo treba da stigne za 2-5 dana (izabrao sam da posiljka ide avionom) nekako mi je sigurnije... :p Inache kartica je Galaxy Glacier GeForce 6800 128MB DDR TV-Out/DVI IN STOCK i izashlo me 310e...
 
nemoj mi reci da u podgorici nema povoljnijih kartica renomiranijih proizvodjaca ??? Zar nije bolje da si uzeo onog asus-a v9999le sto radi kao full 6800 za 250e ? Mislim, u svakom slucaju nek ti je sa srecom i da te dugo sluzi ta sto si narucio :bottle: :wave:
 
Nazad
Vrh Dno