Šta je novo?

Najpovoljniji mobilni operater za putovanja po Evropi

ako pitas sa HR A1 on nema FUP. Koristis kolko imas u paketu
 
jel se prvi put registrujes sa tim pasosem? Koji paket si odabrao?
Onaj najjeftiniji, ne treba mi nista drugo, bio sam se reg vec sa pasosem al nisam uzimao nista, sad sam morao opet da se reg i eto sve proslo.
 
ako pitas sa HR A1 on nema FUP. Koristis kolko imas u paketu
hvala uzeo na poljskoj isto za 1zl i vidim ovo pa reko da aktiviram na drugom telefonu da imam i tu net da ne moram da se zezam sa hotspot kad je vec za dzabe
 
hvala uzeo na poljskoj isto za 1zl i vidim ovo pa reko da aktiviram na drugom telefonu da imam i tu net da ne moram da se zezam sa hotspot kad je vec za dzabe
Znaci uzmemo sad na 3 meseca i posle deaktiviramo besplatno? I faktički 3 meseca smo imali za po 1zl sve to?
 
Znaci uzmemo sad na 3 meseca i posle deaktiviramo besplatno? I faktički 3 meseca smo imali za po 1zl sve to?
ja sam uzeo po flex kodu 1 mesec 1zl pa cu odjavim pre ovoga.Jos ranije aktivirao da spremim ne znajuci za ovo
 
ja sam uzeo po flex kodu 1 mesec 1zl pa cu odjavim pre ovoga.Jos ranije aktivirao da spremim ne znajuci za ovo
Meni treba za februar i 10 dana u Španiji. Uglavnom mogu sad da aktiviram to sve odavde iz Srbije i posle gasim krajem Feb bez nekih troškova (2 ZL)?
 
Meni na orange ne radi nijedan od tih kodova, vjerovatno sto idem sa vec ranije koristenim pasosem
 
Da li se šalju sim kartice za srbiju, pre par godina su slali ?
 
Pozdrav. Zna li neko da li se tomato duple jedinice mogu koristiti i u EU romingu?
 
  • Like
Reagovanja: tcp
Kojom se beše dopunom se produžava vrednost bonbon kartice na duže? Samo bon uplata u HR ili i preko weba? Sa broja na broj ne produžava rok važenja?
 
Kartica ne moze da se aktivira iz Srb, dopuna moze da se uplati karticom, bon 16 (16 eur) produzava vaznost kartica za godinu dana.
 
Orange flex 1zl ako uredjaj podrzava esim 17gb mozes uzeti najveci paket kod ako nisi uzimao sad je RUDOLF
Samo da javim da ne radi vise rudolf, probao ga na novom nalogu/pasosu kod devojke i nije prosao. Ali "FLEX" prolazi uredno.
 
Kartica ne moze da se aktivira iz Srb, dopuna moze da se uplati karticom, bon 16 (16 eur) produzava vaznost kartica za godinu dana.
I koliko važi kredit, isto godinu dana? Ako je tako onda je to ok skroz
 
Kredit vazi sve dok se ne potrosi. Ali ako ne potrosis 16 eura za godinu dana onda ne vidim smisao da kupujes karticu.

Prosle godine su mi poslali opomenu/upozorenje da trosim previse neta u romingu, potom se to ispeglalo u avgustu, opet je stigla poruka da sam regularan korisnik jer sam bio na moru u rvackoj.
 
Nazad
Vrh Dno