Šta je novo?

Najpovoljniji mobilni operater za putovanja po Evropi

Pratim ovu temu ali mi i dalje nije jasno koja je najbolja opcija za Hrvatsku. Idem na 4 dana i ako mi neko može pomići šta da uzmem. Idem autom, da li da na prvoj pumpi kupim neku karticu i koju? Nemam mogućnost e-sim, što mi izgleda malo komplikuje stvari
 
Pratim ovu temu ali mi i dalje nije jasno koja je najbolja opcija za Hrvatsku. Idem na 4 dana i ako mi neko može pomići šta da uzmem. Idem autom, da li da na prvoj pumpi kupim neku karticu i koju? Nemam mogućnost e-sim, što mi izgleda malo komplikuje stvari

Stani na prvu pumpu, kupi A1, ali ne one turističke (od 10eur) što stoje pored kase, već traži običnu karticu od 3eur.
Za 3eur dobiješ karticu sa 3eur kredita i 2000MB protoka dobrodošlice.

Dnevna opcija, 9GB, košta 1.19eur, a ako hvataš vikend, od petka u 17h do nedelje u 23.59 imaš paket za 2.65.

Za 4 dana, ta 3 eur bi trebalo da ti radi posao. Krajem septembra sam uzeo jednu, nisu mi ni pasoš tražili.
 
Nije baš za ovu temu, ali da ne otvaram drugu. Zna li neko za Dubai koja je najbolja varijanta?
 
Za Dubai apsolutno du koji je povoljniji od Etisalata. Imaj na umu da nema jeftinog neta u Emiratima (monopol prisutan i kidaju i za kucni net i za postpaid i prepaid) odes u poslovnicu du, ponesi obavezno pasos sa sobom jer ce te skenirati (sve se prati u (UAE) Posle aktiviras mesecni prepaid plan sa data internetom. Imas sve na stranici du ae cene. 1 aed je 30 nasih dinara. Svaki centimetar Dubaija je pokriven 5G internetom.
 
@chimpresco
Da. Jednom ukucano, nisam nista menjao.
 
Odmah sam dobio koliko se secam, isti dan, mozda cak i sat.
 
Evo vam nešto veoma povoljno za korištenje van granica "Zapadnog Balkana" za EU i ne EU zemalje!

www.mtel.at/sr
www.mtelgermany.de/sr
www.mtel.ch/sr

Sve navedene MTEL SIM kartice sa navedenih stranica su oslobođene "Roaming dolaznih poziva" + Internet možete koristiti na celom Evropskom kontinentu, u zavisnosti koji paket ste kupili!

Naravno
Kartice možete kupiti u državama gde se prodaju
Znači u A, CH i D ili putem familije ili prijatelja ako ih u navedenim zemljama imate!

Koštaju od 10€ ili 15chf

Dopune možete i sami putem njihovih stranica da vrište putem platne kartice!

Čak su sa njih pozivi ka
"Telekom Srbija Grupi"
(mtel bih,mtel cg,mts srbija,fix-mobil)
besplatni iz MTEL zone ili sa interneta preko Vibera, Whatsapa, Line... i drugih socijalnih mreža koje to omogućavaju da budete dostupni preko interneta iz ne MTEL zona!
 
Je l bio neko u ankari? Sta je najbolje tamo?
Ili jos bolje bi bilo ako ima bugarska i turska
E-sim po mogucstvu
 
Jedno pitanje: Imam bonbon broj koji nisam dopunio od maja ili juna prošle godine. Aktivan je i dalje, nalazi mrežu ali mislim da je istekao. Kada ga poziva neko,samo izbaci poziv.
Kako da ga reaktiviram?
 
Jedno pitanje: Imam bonbon broj koji nisam dopunio od maja ili juna prošle godine. Aktivan je i dalje, nalazi mrežu ali mislim da je istekao. Kada ga poziva neko,samo izbaci poziv.
Kako da ga reaktiviram?
Po meni to se ne isplati, bolje kupi ili neko da kupi novu karticu ,kad aktiviras dobijes bonus neki
 
Ljudi, ovako : Treba mi esim neki, za dan do dva, za korišćenje u Mađarskoj pretežno i možda u Austriji .Koja je najjeftinija opcija?
 
Ako hoces vise od 1GB, onda Orange Flex.
 
Može mala pomoć za Orange Flex povraćaj novca koji ste pominjali ovde? Posle koliko dana je potrebno otkazati pretplatu da bi vam refundirali novac na karticu? Više puta u toku godine sam plaćao paket od 30 PLN za putovanja od u proseku 2-3 dana i nikad mi ne bi bio vraćen novac kad bih otkazao
 
Ima li ko validan promo code da radi za Orange Flex? Onaj FLEX izgleda nije aktivan
 
Do 22.12. za nove korisnike 3 meseca po 1 PLN, kod RUDOLF
 
Verovatno,evo ss
 

Prilozi

  • IMG_1587[220].PNG
    IMG_1587[220].PNG
    132.9 KB · Pregleda: 69
Nece kod mene. Vjv zato sto sam se reg sa istim pasošom pa nisam new
 
Evo meni je proslo.
 
jel se prvi put registrujes sa tim pasosem? Koji paket si odabrao?
 
Zna li neko koliki je fup za A1 blagdanskih 5gb dobio dzabe da aktiviram a idem 1 dan u rumuniju pa reko da se iskoristi
 
Nazad
Vrh Dno