Šta je novo?

Najbolja igra ikad napravljena...

~~~"Its Came From Desert"~~~
Anather world
Alien Breed
Super cars II
Defender of The Crown

Eh...Amiga...Amiga...
 
PP Hamer
Dune II Building of Dinasty
Stardust
The Dig

Kad bolje razmislim sve sto valja izaslo je samo za Amigu.
Kad pomislim da sam prvi PC kupio zbog "Privatera".....uh kakav zajeb:mad:
 
Ljudi bre ajde rejtujte ovaj thread...ima 4 strane i mnooogoo postova, fale mu zvezdice....:)
 
quake, half life, operation flash point, BLAH BLAH BLAH BLAH....
Jeste li vi normalni?

Pa zar niko nije igrao GHOST RECON.FX

Najbolja igra koju sam ikada igrao.
 
Re: Re: Najbolje igre hmmm...

zeka je napisao(la):
Najvise para i najvise vremena sam potrosio na Final Fight,igricu sam presao bar 20 puta do sad i eto i posle mnogo godina je upalim i odigram..Takodje ni Street Fighter ne treba zaboraviti..

Odakle si ove dve skidao?
PS. Street Fighter 2. Kec je *****.
 
ThndrKilL je napisao(la):
Ljudi bre ajde rejtujte ovaj thread...ima 4 strane i mnooogoo postova, fale mu zvezdice....:)

Neko ga je rate-ovao... Samo me mrzi da brojim zvezdice, ali ima ih ;)
 
Final Fantasy X
Metal Gear Solid 2 Sons of Liberty
Pro Evolution Soccer
Sillent Hill 2
Grand Theft Auto 3
Devil May Cry
Pool of Radiance (C64)
Bards Tale 3 (C64)
Wasteland (C64)
Sensible Soccer (Amiga)
 
Kad vec spominjete P&C avanture, Flight over Amazon Queen je neprevazidjena.

BTW, nerazumem one obozavaoce Diablo-a kome je 2 deo bolji od prvog!?
 
Pirates!:wave;
Elitectp;
Bugy

CIV II:)
AOEboom
CSFX :) :wave;
 
WC3 definitivno....dalje DIablo 2.....i mnoge druge igre koje nismo pomenuli
U stvari ovaj thread je vecan, igre izlaze svakog dana i sve se po kvalitetu razlikuju!:)
 
Cudi me da niko nije spomenuo serijal:
Monkey Island...

Ili serijal Space Quest...
Da li je se neko seca uopste? To je prva avantura koju sam zavrsio... Mislim na Space quest 1... Stara dobra igrica.

Once a janitor - allways a janitor :D
 
E da umalo da zaboravim ~~~Warcraft~~~:p !
~~~Monkey Island~~~:)
~~~Fifu~~~;)
~~~it came from the desert a ne "its came from desert"~~~

I NARAVNO WWWWWOOOOORRRRRMMMMMSSSSS
 
Gandalfe, jesi li uspeo da zavrsis It came from desert? Imam tu igricu negde na disketi; doooosta sam je igrao svojevremeno, ali nikada nisam stigao na vreme da potamanim gamad.

Ubacim par bombi u rupe, neki mravi ostanu bez nogu (kod kamenoloma, farme i rudnika), neki budu zaprasivani; ali nikako sve da ih potamanim... Znas li nesto sto ja ne znam?
E da, bilo je lepo bezanje iz bolnice :D
 
Za mene je najbolja igra svih vremena
----------------SUDDEN-STRIKE---------------------
 
Pirates! rulez

Po mom Skromnom misljenju - najbolja igra ikada na racunarima:
Sid Meier´s Pirates! na commodore 64.
 
Zaboravih na Baldur's Gate (sve delove i dodatke)...
 
Savrsheno!!! Lisot sam proko 100 poruka, i video toliko starih, dobrih igara da sam se raspilavio :)))) ne mogu da verujem da johs ima ljudi koji su igrali ( a kamoli da se secaju!) It came from the desert i ostalih stvari te vrste...
Pe neki dan klincima iz zgrade pustim DOOM (josh stavm zvuk na spiker) a ovi pogledaju monitor, mene i na kraju u kucistheme 'e chiko crko ti kompjuter...'

Ux.

P.S.

Exodus 2010
Rocket Ranger
Buck Rogers
Defender of the crown (nikad nisam pobedio na turniru !Blam!!!)
Ima josh tona...
 
Elite, Pirates!, Civilization, Leisure Suit Larry, TV Sports: Basketball, Dune2, Wings, AOE, Settlers, Kick Off, ...
 
bobanstosic je napisao(la):
PP Hamer
Dune II Building of Dinasty
Stardust
The Dig

Kad bolje razmislim sve sto valja izaslo je samo za Amigu.
Kad pomislim da sam prvi PC kupio zbog "Privatera".....uh kakav zajeb:mad:

Khm.. za Dune 2 se slazem da je odlicna igra.. ma sta odlicna.. igretina, bre, ali i privateer je kobog.. ne gresi dusu. Drzala me je nekoliko nedelja prikovanog za komp
 
Seca li se neko igre Kings Bounty. Radio ju je isti tim koji je radio i Heroes of Might & Magic serijal. Ustvari, Kings Bouynty je preteca Heroja, sve fore iz njega su prenete Herojima.
 
Ja bih naveo josh mnogo igara ali nikad im nisam znao imena....to su bila imena tipa "ona na c" ili "onana rootu" i nikad nisam znao koja je koja......
 
Ne stvarno....
Moglo bi to ovako:
quake 1, 2, 3, Unreal, UT, Doom, Wolfenstein3d, RTCW, MOOH, Duke nukem (kako sam obozavao ovu igru), pa onda Rainbow six (sve moguce verzije), SWAT, Red Faction.....
fifa xxxx, nba live xxxx
Diablo I, II, AOE, Starcraft, Warcraft, C&c, c&c:RA, Heroses.......pa onda josh mnogo trkackih simulacija i ostalih.....

Kada pogledamo listu naj igara mozemo da primetimo da je igracka industrija ipak napravila nesto dobro....i nesto sto nije samo prolazno
 
brate thunder, ti si u ovom threadu postovao 20 puta i pomenuo jedno 50 igara :D:D:D:D

btw, pretpostavljam da niko nije pomenuo alien breed II sa amige, zbog zahtevnosti, ali ta igra je na jakim amigama iznad Q2 tehnichki, a singleplayer (MP nije ni postojao) je za klasu bolji....
samo da pomenem da je igra "starija" od Q2 jedno 3 godine...
 
Bubble Bobble

Secam se da sam na leto 90-e godine jedva cekao da odem u Grcku ne da bih visio na plazi, ne da bih jurio jeftine dronfuljice (ipak sam tada imao 10-ak godina :) ), vec da bih igrao na automatima Bubble Bobble! Nije valjda da se niko ne seca ove legende?
Takodje i Toki...
 
necu da pominjem vec navede legende samo me zanima da li ste cepali:
Uridium
Bruce Lee
Zorro
Kane
Vindicators
War Play
legendarni Wizard of War niko da spomene
River ride

po meni najbolji frp Secret of the Silver Blades!!!

a pade mi sa amige na pamet Dogs of War

neko je spomenuo Buck Rogers pa me zanima da li misli na FRP verziju.

pozdrav matorim nostalgicarima :) nema igranja dok ne polomis palicu :)
 
Nazad
Vrh Dno