Šta je novo?

Najbolja igra ikad napravljena...

Midgard je napisao(la):
Pa desavalo se da npr. na samom pocetku kad se vozis onim "vozom" da se zaglavi zato sto se vrata pre vremena zatvore...to je jedan primer a ima ih mnogo...najvise je oko zaglavljivanja.

Meni nikad... ni u vozu, ni kasnije... uopste!
Doduse... vozom se bas i nisam mnogo vozikao, samo jedared na pocetku igre i nikad vise (smara bre, vozis se 5 minuta, a ne mozes nista da radis, samo da skakuces k'o majmun :D)
 
UT
HL/CS
PowerF1
Falcon 4.0
Max Payne (samo shto je kratka)
NFS serial BECAUSE I'M NFS GENERATION SO I'M PRETTY DANGEROUS ON THE STREETS

Kada uletish sa kurvetom 200 na sat u krivinu sa yugom ti je 90 malo
:D
 
UT,CS i THEME HOSPITAL :)meni se mnogo svidja pa vi pricajte sta ocete
pozdrav
 
AOM, UT2k3, wc3 definitivno...
 
Ja ne mogu da napravim razliku izmedju GTA3,Mafia,Hitman2,UT2003 i NFS6,jednostavno su mi sve mnogo dobre...
 
Midgard je napisao(la):
Ja ne mogu da napravim razliku izmedju GTA3,Mafia,Hitman2,UT2003 i NFS6,jednostavno su mi sve mnogo dobre...
a sta ce ti tu NFS6?
ona hje prosecna zabavna igra, alki nista vise...
 
Pa kako ovo da se odredi kad je u svakom periodu postojala po jedna igra koja je usla u anale.
Tipa moja prva je bila NFS2:Golden Edition ili tako neshto.
Onda tu je jedan Age of Empires,onda prvi Rainbow Six - zaboravih mu druge ime,onda HAlf-Life,Quake 2,Unreal,Heroes 3,Battle Zone,Colin McRae 1...bash ih ima dosta....Uostalom ovo bi bilo ko kad bi pokushao da se da odgovor na pitanje najbolji film ili knjiga ikad napravljeni.Ne postoji najbolji,postoje samo oni koji su ostavili trag.
Sto ne mozete da kazete za jedan NFS4,5,6 ili Fifu 2003 ili tome slichno.
 
Grim Fandago. Prešao sam igru zilion puta. I mogao bih još toliko. Igra Rullaa!!! Morate ipak priznati da je igra odlična. Taj Meksički naglasak, i ostale stvari :D

I RECOIL, stvarno cool igra, ne može biti bolja od te!!!

P. Cineman
 
re`

Po meni najbolje igre su Warcraft1,2,3, Diablo 1 i 2, uopste Blizzardove igre. Mozda UT2003, Battlefield 1942.
U posednje vreme mi se svidjaju igre za multiplayer.
E da Heroes of Might and Magic III i IV.
 
Tetris
Brus Li sa C64
Civilization...
Duke 3D
NFS...
Quake...
UT...
naravno ako se gleda hronoloski.
 
Cineman je napisao(la):
Grim Fandago. Prešao sam igru zilion puta. I mogao bih još toliko. Igra Rullaa!!! Morate ipak priznati da je igra odlična. Taj Meksički naglasak, i ostale stvari :D
Priznajem... fenomenalna igra!!! Jedina avantura koju sam ja odigrao... a uz to me je i odusevila! Cak, jedina avantura koja je ostala u mojoj kolekciji (pored gomile FPS-ova, voznji i sportskih smulacija).
Zapoceo sam je (na nagovor ortaka) negde pred ono bombardovanje 99-e i proveo predivnih mesec dana s njom :D, igrajuci je polako i ponavljajuci neke delove. Stvarno, igra van svog vremena.
Nadam se da ce se nekada setiti i izbaciti nastavak... :(
 
CAR je napisao(la):
Priznajem... fenomenalna igra!!! Jedina avantura koju sam ja odigrao... a uz to me je i odusevila! Cak, jedina avantura koja je ostala u mojoj kolekciji (pored gomile FPS-ova, voznji i sportskih smulacija).
Zapoceo sam je (na nagovor ortaka) negde pred ono bombardovanje 99-e i proveo predivnih mesec dana s njom :D, igrajuci je polako i ponavljajuci neke delove. Stvarno, igra van svog vremena.
Nadam se da ce se nekada setiti i izbaciti nastavak... :(

Kružile su neke glasine da će uskoro da počne sa radom na Grim Fandago 2, ali za sada još ništa od toga. Kada će, nemam pojma!!!

P. Cineman
 
Nazad
Vrh Dno