Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

@boban01 samo budi istrajan, daju 30% ako ih pitaš da zamole nadređene za odobrenje.
Omorika 12 ispadne 1510 din sa e-računom
 
Nema ništa za te pare. Ja koristim još uvek O3 za 1 300 rsd. Neograničeni minuti, neograničeni sms i PRAKTIČNO NEOGRANIČEN INTERNET (25 TB u toku ugovorne obaveze PO PUNOJ BRZINI). To je prosečno 1 TB mesečno. Za 1300 din. Najbolja promotivna ponuda ikada u Srbiji, za mobilnu telefoniju.
Čitam ovo i plaki mi se. Na SBB-u sam, istekla ugovorna, sad će da poskupe za 300 din, tako da ću da plaćam 4500 din. samo za net (TV ne gledam)
 
Ja sam, pre godinu i po dana, uzeo omoriku 3 sa 25 TB , za 1300,00 dinara. Danas sam saznao da sam 10 prebačen na omoriku 12 i da mi je pretplata 2290,00 dinara. Nisam video nigde obaveštenje da će me prebaciti na skuplji paket. Meni ovo ne odgovara. Da li mogu da raskinem ugovor?
Danas me obavestili da ostaje omorika 12, 25 TB ostaje, i vraćaju mi pretplatu na 1300,00 dinara do kraja ugovorne obaveze.
 
@boban01 samo budi istrajan, daju 30% ako ih pitaš da zamole nadređene za odobrenje.
Omorika 12 ispadne 1510 din sa e-računom
Znam sta mi treba i sta mogu placat, trazio Morava150 sa 40gb nesto slicno kao neo surf . Lepe pare im ostavljam , kad istekne promocija box-a po dinar bice skoro 10000 mesecno. Ako nece ne moraju. :)
 
Prvi put za ovih 20 godina koliko sam u MTS-u niko nije zvao za produženje ugovora. Izgleda da Morava nije više tako isplativa za firmu. Od ponedeljka zahtev za prenos broja, najverovatnije Globaltel.
 
@Geza Globaltel ti je ok jedino ako ne koristiš SMS verifikaciju za logovanje i onlajn plaćanja i banke
 
Prvi put za ovih 20 godina koliko sam u MTS-u niko nije zvao za produženje ugovora. Izgleda da Morava nije više tako isplativa za firmu. Od ponedeljka zahtev za prenos broja, najverovatnije Globaltel.
Ni mene niko nije zvao, isticao BOX4, ne znam sto al obicno su pre uvek zvali.
 
Mene danas zvala iz mts, 6m po 1din 6m -2200 i 12 po 3200...soko lite...nisam pristao jer mi ova druga polovina iznosi dosta a znam da sig nece tolko neta i neog min da mi trebaju...sutra su rekli da me zovu opet, pa da vidim ako nesto daju bolje :D
 
Da li je neko dobio nižu cenu od 1510din sa popustom od 30% neku potrebnu aplikaciju od onih nepotrebnih??? (viber insta whatsapp) Prethodni ugovor za Omoriku3 imao sam viber dž, +1giga za net i 10giga za instagram i cena je bila manja. A sada se za isti sa novim imenom Omorika12 dobija nista. 😬 Razvlače me već par dana, ništa novo ne nude...
 
Koristi li neko onaj njihov MTS disk? Radi li to uopšte?
Imam u paketu ali nešto mi nesigurno da kod njih čuvam bilo kakve bitne fajlove.
 
Ja sam to koristio pre jedno godinu-dve pa posle nešto batalio, nije bilo loše uopšte. Na mobilnom se moglo namestiti da kako se koja fotka snimi odmah je i na disku prisutna, imalo je nekih raznih opcija. Koristio malo na mobu malo na kompu, čisto prvo radi isprobavanja a posle i jedno vreme čuvah neke fajlove i nije bilo stvarno nikakvih problema. Razlog prekida je što sam sa postpejda prešao na pripejd, imam i opciju preko očevog mob.ponovo da koristim ali me nešto mrzi da se cimam ponovo.

Na drugim mestima sada pohranjujem :)
 
Koristi li neko onaj njihov MTS disk? Radi li to uopšte?
Imam u paketu ali nešto mi nesigurno da kod njih čuvam bilo kakve bitne fajlove.
U principu ne radi... Jako lose urađeno. Slike je nekako mi uploadovao. Ali video nikako... Ostale fajlove mislim da nije ni uploadovao. I ima limit tipa 4GB. Iskreno ručno sam zipovao i uploadovao da mogu na komp da skinem a da oslobodim memoriju. Isto mislim da je Download komplikovan ako nijr zipovano. Ali ne drži me za reč. Svakako snalaženje kako da iskoristitim uslugu....
 
Поздрав, синоћ ми је број пребачен из А1 у мтс. Оба броја су есим. Међутим јутрос активирам мтс есим, активација је много чудно прошла. Као да није активирано уопште. Покушао интернет позиве, све ради, али му стоји да нема сима. Је л имао неко сличан проблем?
 

Prilozi

  • IMG_6930.png
    IMG_6930.png
    91.2 KB · Pregleda: 52
  • IMG_6929.png
    IMG_6929.png
    364.2 KB · Pregleda: 50
  • IMG_6931.png
    IMG_6931.png
    77.2 KB · Pregleda: 53
baš čudno, ja sam sebi izdao e-sim preko aplikacije i sve radi normalno kad sam učitao e-sim u uređaj.
Odmah se aktivirao, nakačio na mrežu, čak je odmah prošla i aktivacija za imessage i facetime.
Probaj da odradiš samo network settings reset i ponovo učitaj e-sim.
Takođe, zovi mts da ti ručno aktiviraju 4G pristup ( da znam da zvuči glupo, ali retardirani su jer u nekom slučajevima kad se realizuje prenos broja, ne radi odmah 4G pristup )

IMG_0103.jpeg
 
Zaboravih da podelim iskustvo (ne licno) sa MTSom nakon sto je podnet zahtev za prelazak kod drugog operatera od pre 2-3 nedelje. Nisam pazljivo pratio temu, ali posto nisam primetio konkretan primer, mozda nekome bude znacilo.

Soko Lite je u pitanju i u sustini je standardna procedura, s tim sto nisu nudili 30% na punu cenu, niti ove opcije 6 meseci po dinar itd, vec na postojecu ponudu (2200, pa 3200) nude 20%, tako da se prvih godinu dana placa ~1760, a drugu ~2560.
 
@nikornla ovo ti u suštini ispadne u proseku 2140 din mesečno sa e-računom:
prvih 12 meseci 1740 din ( 2300 - 20 % pa onda na to još - 100 din )
drugih 12 meseci 2540 din ( 3300 - 20 % pa onda na to još - 100 din )
 
Da, zaboravih da dodam, ali mislim da u sustini ispadne okvirno kao da su na punu cenu dali 30%
 
baš čudno, ja sam sebi izdao e-sim preko aplikacije i sve radi normalno kad sam učitao e-sim u uređaj.
Odmah se aktivirao, nakačio na mrežu, čak je odmah prošla i aktivacija za imessage i facetime.
Probaj da odradiš samo network settings reset i ponovo učitaj e-sim.
Takođe, zovi mts da ti ručno aktiviraju 4G pristup ( da znam da zvuči glupo, ali retardirani su jer u nekom slučajevima kad se realizuje prenos broja, ne radi odmah 4G pristup )

Pogledajte prilog 435469
Ипак су морали нови есим да пошаљу. Стари из неког разлога није функционисао како треба.

Сада је све океј. Хвала у сваком случају. 😁
 
Tek danas poziv iz MTS-a, nude 20% manje na Moravu 150, koju sam do sada koristio. Ljubazno odbio i od sutra u Globaltelu.
 
Nazad
Vrh Dno