Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Za nas alfa, koji MTS temu pratimo rekreativno, da li je tačna informacija da miks xl može da se dobije uz neo minute i poruke + 100 GB za 1199 dinara?
U sustini nije, jako jako tesko se dobija ali postoji kao mogucnost definitivno.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Koja akcija Telenora? 5000 popusta na telefoni koji su 10.000 precenjeni?:)

VIP ce produziti Neo i +1GB online, to je ocigledno.
Ma koji crni telefon preko operatera, oću da pređem na play+, napuštam mts, pa reko da ne ukinu neo minute....

Sent from my SM-A310F using Tapatalk
 
U sustini nije, jako jako tesko se dobija ali postoji kao mogucnost definitivno.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Strpiti se koju nedelju, bice verovatno ponudjeno kao standardna ponuda,
Gledajuci sta rade tri jahaca, obicno vip unese nesto jako dobro, ali ima nesto sitnim slovima napisano, pa ko ne cita eto extra zarade.
Telenor uskace drugi sa jos boljom ponudom od Vipa, sa "pametnom mrezom" i pride najbolje napisanom aplikacijom od sva tri, sve lepo spakovano, da ne kazem "skockano" ;) ali sa jacom cenom od Vipa.
I na kraju se budi pritajeni tigar, skriveni zmaj MTS, sa svojom urnisanom 4g mrezom, sa (najverovatnije) neo minutima (i gomilom sms-va da si imao propusten poziv), i 100 GB neta (tamo gde mozes da ulovis 4g i da nije zagusena mreza). Uvek najpovoljnija solucija, ipak imaju najjaca ledja, ali to ne sme da bude tako ocigledno, zato se ukljucuju zadnji u trku, da ostalima daju pocetnu prednost.

Jasan je sablon kako funkcionisu.
 
Kad otkupite uo, prebacite na pripaid.
What Sing said. Mada MTS ovo ne forsira, ali nemojte se zeznuti, za svaki slucaj.

Za nas alfa, koji MTS temu pratimo rekreativno, da li je tačna informacija da miks xl može da se dobije uz neo minute i poruke + 100 GB za 1199 dinara?
Za stare korisnike, moze, izgleda. Ali ne mogu ti nista dalje potvrditi vise od citiranja nekoliko njih sa foruma po ovom pitanju.

Ma koji crni telefon preko operatera, oću da pređem na play+, napuštam mts, pa reko da ne ukinu neo minute....
Ne brini se uopste za to, Neo minuti su dosli i ostaju. Pitanje je samo cene najnizeg paketa i ostalih sadrzaja, kako ce se menjati. Ali zbog toga nemoj placati penale neke i cimati se.
 
Poslednja izmena:
Kad otkupite uo, prebacite na pripaid.

Nikako to ne radite. Necete moci prebaciti broj drugde tri meseca. Sve informacije trazite bar u mailu, da imate pisani trag, narocito spisak troskova.
Bio danas do MTS istice mi ugovor za nedelju dana. Nigde nikog. Nasmeja me radnica, kaze "nema guzve, svi su nam otisli ...". Slabo sta nude za pregovore za ispod 1200. Sa ovim neo minutima, nema smisla imati dva postpaida vise. Narocito po 10e+ cenama. Ako se otvore uskoro sa neo u biz tarifama, mnogo ljudi ce "ukinuti" privatni postpaid.
 
Zovem KC MTS da vidim sta mogu da ponude za nekoliko ugovora koje imam , naravno kada ispricam sve onda dobijem molbu da sacekam ,
rekoh sada ce nesto da mi kazu ( makar ...nema nista ) odslusam instrumental ... evo glasa "kontaktirace vas neko od nasih kolega "
( mislim super ) a rekoh kada ce se to desiti ? " pa za nekoliko dana "
Ma ljubim te u javno preduzece mooreeee :lupko:
 
Mene nisu prebacili na prepaid. E sad, da li se to tako radi po automatizmu ili su me ostavili na postpaidu jer sam izricito naglasio da samo zelim otkup UO jer hocu da prebacim broj u drugu mrezu, ne znam.

Da, tad kad su mi skinuli UO, potpisao sam kao promenu tarife, mada to nije zapravo bila promena jer sam ostao na novoj tarifi, nego se valjda racuna kao promena pretplatnickog odnosa, vise nije sa UO nego bez i za to mora da se potpise aneks (ili kako god da se pravno klasifikuje).

Tih par dana dok nisu odobrili prenos su mi bili naplaceni po punoj ceni u poslednjem racunu (doduse, tu kod mene nije bilo promene jer sam i tako placao punu cenu posto sam uzeo telefon).

Poslato sa KOB-W09 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
za brata zavrsavao .. podneo zahtev za prenos broja ..
broj bio na KT istekao ugovor .. malopre zovu ..
- ne daju nikakav benefit za obonovu KT .. NI 50% POPUST ni koju pretplatu za dinar
- nude da taj broj prebacim u MIX L : neo minuti .. neo sms .. 1,2gb .. 24 meseca ..1019 din .. 2meseca po 1 dinar ..
e sad posto je taj broj bio dodatni nisam prihvatio i nek ga prenesu u telenor ..

ponudio im da taj ostane na KT 2000 SA 40% NA 12 MESECI ... a da mu na drugi broj na koji mu istice ugovor za mesec daju
MIX XL neo minute neo sms .. 102 gb.. 1200 i 2 meseca po dinar .. ona kaze da nema pravo da nudi neo na tom broj nego samo na onom za oji je podnet zahtev za prenos ..
sto bratu ne odgovora .. ..

jos im se u decembru obracao da mu ponude benefit ako produzi na 36 meseci uz xl+ i da uzme huawei mate 10 lite .. ali nikad ga nisu zvali ;-) ide on polako u Telenor ;-0)

e da sad nemaju taj telefon u ponudi ...
 
Istice mi isto KT za par dana,znaci nista

Rezime je da hoce po svaku cenu da im dajes crvenu mesecnu

Mozda nekome ne trebaju ti neo minuti,jedva potrosim 50 mesecno

Dobar bio KT za parking
 
Ti kojima treba net, mogu na net pakete.
 
Ма КТ је одличан за много тога али не са овим попустом. Једино КТ2000 се донекле исплати, маја ми истиче КТ1000 па ћу да размислим како даље.
Него ... на КТ теми о постпејду, овде о КТ. Мало се полупали лончићи? ;)
 
Jel moze savet za mene?
Koristim mix net m tarifu i istekao je ugovor poodavno, sta sada ja mogu dobiti ako potpisem novi ugovor sa slicnom cenom, mislim da je negde oko 1250 dinara, sta ke ocekivano da ponude ili idem odmah da hocu da raskinem ugovor pa da se otvore za nesto.
Sta savetujete u ovoj situaciji?
 
zdjilas
Mts je drugaciji kod njih bez problama mozes da raskines ugovor, ugasis broj, prebacis na prepaid i to odmah stupa na snagu a oni se u tom slucaju ne trude ni malo da ti promene odluku samo prenos broja to pokrece. Podneses zahtev za prenos broja i koroz nekoliko dana te zovu da se dogovorite.
 
Jel moze savet za mene?
Koristim mix net m tarifu i istekao je ugovor poodavno, sta sada ja mogu dobiti ako potpisem novi ugovor sa slicnom cenom, mislim da je negde oko 1250 dinara, sta ke ocekivano da ponude ili idem odmah da hocu da raskinem ugovor pa da se otvore za nesto.
Sta savetujete u ovoj situaciji?
Ukoliko zatrazis prenos broja ponudice ti dve opcije. Prva mix l sa neo minutima i porukama + 1.2gb net za 1020 dinara mesecno. Druga opcija je mix xl sa neo minutima i porukuma + 102gb net za 1199 dinara. Podrazumeva se potpisivanje ugovora na 2 god. i trebalo bi da dobijes dva meseca po 1 din.

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Novi korisnici bogami ima lepo da cekaju neku neo ponudu
 
Da,ali za biznis korisnike
 
hvala Sl_ng i momals84

za prenos broja idem u poslovnicu MTS-a ili kod nekog drugog operatera pa onda on to zatrazi, odnosno kako funcionise ta operacija ako ja zelim samo da dobijem bolju ponudu od mts a ne zelim da menjam mts sa drugim
 
hvala Sl_ng i momals84

za prenos broja idem u poslovnicu MTS-a ili kod nekog drugog operatera pa onda on to zatrazi, odnosno kako funcionise ta operacija ako ja zelim samo da dobijem bolju ponudu od mts a ne zelim da menjam mts sa drugim

Za prenos broja se obracas mrezi u koju "zelis" da ides.
 
Da li mozemo da ocekujemo Honor 9 lite u ponudi?:) Ima neko nekakav info? Obzirom da Honor 9 i Honor 8 lite nisu bili... :(
 
hvala Sl_ng i momals84

za prenos broja idem u poslovnicu MTS-a ili kod nekog drugog operatera pa onda on to zatrazi, odnosno kako funcionise ta operacija ako ja zelim samo da dobijem bolju ponudu od mts a ne zelim da menjam mts sa drugim

Ako podneses zahtev i slucajno se ne javis kad te zovu broj ce ti biti odmah prenet u drugu mrezu. Nisam siguran da ces za 1200 dinara dobiti neo+100GB, ja sam ovde na forumu video samo jednog takvog, mozda mi je promaklo nesto.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ako podneses zahtev i slucajno se ne javis kad te zovu broj ce ti biti odmah prenet u drugu mrezu. Nisam siguran da ces za 1200 dinara dobiti neo+100GB, ja sam ovde na forumu video samo jednog takvog, mozda mi je promaklo nesto.
Ne pratis ;)
Krajem februara ocekujem da ovo bude javna ponuda, delimicno (ne bas ovako dobra, sa nekom malom razlikom), a onda aprila da ponude ovo kao zvanicno za "Uskrsnji poklon".
Iskreno cisto sumnjam da ce flat za minute i internet i poruke ikada biti 10 evra, koja je tu njihova racunica ako nijedan korisnik ne trosi vise od 1200 dinara mesecno. Ali mozda i gresim, uostalom evo februar ce brzo, pa cemo videti.
Racunica je da oni koji nisu placali 10e sada placaju 10e, posebno oni iz drugih mreza, pa oni nemaju neki bitan trosak onda.
I eventualno poskupljenje tarifa opet :(
 
Poslednja izmena:
Iskreno cisto sumnjam da ce flat za minute i internet i poruke ikada biti 10 evra, koja je tu njihova racunica ako nijedan korisnik ne trosi vise od 1200 dinara mesecno. Ali mozda i gresim, uostalom evo februar ce brzo, pa cemo videti.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Alfa ako se ovo obistini imas pivo od mene
 
Jedno pivo samo
[emoji33]
 
Poslednja izmena:
Pa ima logike ovo sto prica alfa, ali opet, sta ce raditi sa ovim skupljim paketima onda? Ko ce uzimati pakete od po 6-7k ako ima sve za 1200 dinara? Mozda bude tako, ali pretpostavljam jedan kratak rok, kao promocija, sto kaze, da se prikupe ovi iz drugih mreza i ovi sto koriste jeftine pakete da se nateraju da podignu ulog, i posle ide nazad na standardnu ponudu.
 
Ko ce ga znati
ddb0e3ca27b122df6bb1328e9c0511be.jpg
 
Nazad
Vrh Dno