Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Pa ima logike ovo sto prica alfa, ali opet, sta ce raditi sa ovim skupljim paketima onda? Ko ce uzimati pakete od po 6-7k ako ima sve za 1200 dinara? Mozda bude tako, ali pretpostavljam jedan kratak rok, kao promocija, sto kaze, da se prikupe ovi iz drugih mreza i ovi sto koriste jeftine pakete da se nateraju da podignu ulog, i posle ide nazad na standardnu ponudu.
Ako ostane +100GB, bice segmentacija po brzini neta, i po ceni uredjaja. Ako ne ostane, bice segmentacija po kolicini neta, i MOZDA po brzini.

@ixon, oni i da znaju takve stvari ne bi rekli :) Tipican odgovor daju uvek :(
 
Jedino što MTS ima katastrofalan signal.Svaki dan dobijem bar 5 poruka o nedostupnosti Mts korisnika koji su svi u centru ili užem centru Beograda a neki su bogami i na par metara od mene.Mreža im je blagi užas.Kvalitet veze je isto jako loš.Sreća te im na EON pred kraj meseca svučem svih 100gb,nisu zaslužili ni bajt da im ostavim[emoji2]
 
Poslednja izmena:
Kada se uzima telefon preko MTS-a preko web shipa, jel se sam uredjaj placa prilikom isporuke ili uz prvi racun?


Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
Izgleda ipak se placa prilikom preuzimanja, posto mi je takva poruka od poste stigla, nadao sam se kako Alfa rece uz prvi racun, al nema veze... Nije telefon na rate, placam odmah punu cenu

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Uvek ces imati 1RSD mozda, ali ako si kupio uz tarifu ne treba da placas nista pri preuzimanju. A dostavu ne naplacuju koliko znam. Javi.

@HDMI, sta koriste ti ljudi, Doogee/Woogee Pangafon? Bez da su neki nizi spratovi u liftovima, nigde u centru mi nije padao razgovor na MTSu. Nije ni u liftu, nego je moralo da se ceka da se izadje iz lifta da bi se moglo pricati dalje.
Sva tri operatera su centar BGa stavila pod prioritetom za odlicno pokrivanje, zbog turista. Pogledajte samo koliko ima 3G BS trenutno.
 
Poslednja izmena:
Da li je neko skoro uzimao iphone u mts, da li su i dalje zakljucani?

Sent via Xperia Z5
 
Ja sam na MTS-u od '98., i nisam imao problema sa signalom ili da sam nedostupan!? Stvarno, retko mi se desavalo da neko ne moze da me dobije a da sam na mrezi. To je ranije bila boljka VIP-a, cesto su brojevi sa te mreze koje sam pozivao bili nedostupni. Mozda su u mnogo cemu losiji od konkurencije, ali po pokrivenoscu, sigurno nisu.
Mislim da dosta zavisi i od podesavanja u samom telefonu, kojim frekvencijama je dat prioritet.
 
Poslednja izmena:
A i da je nedostupan neko eventualno, pozoves odmah i eto ga, radi.


Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Ja sam korisnik mts-a ali mreza im je losa godinama unazad. Naravno zavisi ko kako i koliko koristi telefon. Jesu bili povoljni ali mreza ne optimizovana bar u Beogradu. Uskorio cu probati vip nadam se da je bolje bar u mom kraju :)
 
Prekinite sa generalizacijom.
 
Kako bese promenom tarife, ona se ne placa prvi put? Meni stigla uz januarski racun, ali ja sam potpisao novu UO i promenio na vecu tarifu. Dal je moguce da hoce da maznu 52 dinara?
 
Nikad nisam shvatio kada to naplacuju... imam jedan broj za koji mi do sada nijednom nije naplacena (a biiiiilo je promena ;)), dok za drugi mislim je oduvek bilo naplacivano.
 
Vidim poseban racun za tih 52 dinara fakturisali. A na dan kad potpisao box, na mobilnoj liniji stoji 76 dinara za saobracaj van MTS mreze. A bilo minuta i u starom, a pogotvo novom paketu. Prigovor najboje da se napise ili telefonom.
Menjam cesto na KT tarife nikad naplatili nisu.
 
Na KT i sa KT se ne naplacuje nikad.
 
Koristio sam mts i telenor mreze zadnjih 10 godina, od toga mts mozda 3 god. ostalo telenor. Telenor je za klasu bolji po meni. Nikad se nije desilo da sam nedostupan, pa da mi stizu poruke, dok se kod mts-a stalno desavalo. Internet takodje mnogo bolji...
 
Koristio sam mts i telenor mreze zadnjih 10 godina, od toga mts mozda 3 god. ostalo telenor. Telenor je za klasu bolji po meni. Nikad se nije desilo da sam nedostupan, pa da mi stizu poruke, dok se kod mts-a stalno desavalo. Internet takodje mnogo bolji...

Porediti Telenor i mts po kvalitetu i pokrivenosti je smešno. Mts je danas ubedljivo najgori. Što neko gore reče u centru BG zna da se bude nedostupan. Posle sto godina sam opet koristio mts (biznet tarifa) i situacija se uopšte nije popravila u odnosu na period kad sam bio korisnik mts. A net je posebna priča...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da, lični utisak svakog od vas pojedinačno je svakako merodavniji nego što su stotine i hiljade speedtestova po kojima Vip ima najbolji internet, pa mts pa tek onda telenor na začelju...
 
A to sto MTS od tarife Xl+ nudi pozive ka bosanskom i cg Mtel-u izgleda nista ne znaci, meni licno znaci, a jos vise mi znace cene rominga dok sam recino u RS i u CG, a bar sam 5 dana mesecno u RS i neustrucavam se da se javim ili pozovem nekoga iz rominga, meni licno to vise znaci nego neo minute ... A ovako nesto slicno ne nudi ni jedan od ostala dva operatera koliko znam...

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Uvek ces imati 1RSD mozda, ali ako si kupio uz tarifu ne treba da placas nista pri preuzimanju. A dostavu ne naplacuju koliko znam. Javi.

@HDMI, sta koriste ti ljudi, Doogee/Woogee Pangafon? Bez da su neki nizi spratovi u liftovima, nigde u centru mi nije padao razgovor na MTSu. Nije ni u liftu, nego je moralo da se ceka da se izadje iz lifta da bi se moglo pricati dalje.
Sva tri operatera su centar BGa stavila pod prioritetom za odlicno pokrivanje, zbog turista. Pogledajte samo koliko ima 3G BS trenutno.
Evo me upravo unutar TC Rajićeve, na metar od staklene spoljne fasade.Jedan nivo iznad Kneza.Rezultat je sramotan i katastrofalan
.Od sada dajem izveštaj za svaki ovakav primer,da ne bude kako generalizujem stvari.
e3134309d878eb96f8d02d2bc6acdda4.jpg
 
Poslednja izmena:
Brate, u centru si, postavi fon na 3G only.
Ako nije nesto trenutno, pa te sutnuo na Edge, onda je do fona.
TC Rajiceva ima odlican signal, cak bi trebalo da ima na njoj bazna za sam TC.

A ovo na 2G, ne mozes ni ocekivati vise.
Koji je fon kad vec nemas 4G? Ili nemas u tarifi?
 
Nesto je do tebe ili SIM kartice onda (ako imas negde 4G, a ako nemas 4G onda idi prvo zameni karticu da bi imao 4G).

To je ozbiljan deo centra, ne ulazim uopste cesto u sam TCR, ali je bio pun 3G. A sva tri operatera su centar pokrili punim 4Gem.
Razumem da ponegde stan neki nema neku mrezu, znam nekoliko mesta gde Telenor uzasno radi u centru, ali ispred TC-a... daj razmislite kolika je sansa da stvarno nisu pokrili tamo.
Jedino da je tolika najezda turista sa MTS prepaid karticama bas, koji nemaju 4G fon, pa ih prebaci na 3G.

Evo ti samo ja sto sam nasao 4G i 3G MTSa oko TCR:
https://www.cellmapper.net/map?MCC=...fiedOnly=false&showLTECAOnly=false&showBand=0
https://www.cellmapper.net/map?MCC=...fiedOnly=false&showLTECAOnly=false&showBand=0
Promeni u Telenor, videces da nije nista bolji :) VIP vec zna znaje..
 
Poslednja izmena:
Kartica je 4G.Pre nego sam otisao na net,imao sam par tel razgovara u TC-u.Uvek mi stoji na Auto 2/3/4G,jer nemam opciju samo 4g ili 4/3G.
 
Poslednja izmena:
I cale muku muci sa dostupnoscu. Pri PUNOM 3g signalu (nema 4g telefon) mu stizu sms poruke da je imao propustene pozive, na raznim lokacijama. Menjao je i SIM karticu i telefon, ali dzabe. I komsija se isto zali da mu stizu poruke za propustene pozive, on ima 4G telefon (Nokia 3).
 
To je drugde. Na Zvexatskoj sumi sam siguran da se za sva tri to olako desi.
Ali ne verujem da je do MTSa u centru. Pogotovu ne u TCR.
Licno ciljam na telefone prvo, pa SIM.
 
Brate, u centru si, postavi fon na 3G only.
Ako nije nesto trenutno, pa te sutnuo na Edge, onda je do fona.
TC Rajiceva ima odlican signal, cak bi trebalo da ima na njoj bazna za sam TC.

A ovo na 2G, ne mozes ni ocekivati vise.
Koji je fon kad vec nemas 4G? Ili nemas u tarifi?

Ima sigurno. Brzine odlične i na mts-u i na telenoru.



Ni2fWVK.png
K95gMwJ.jpg
MwjBOqJ.jpg
 
Poslednja izmena:
Da, lični utisak svakog od vas pojedinačno je svakako merodavniji nego što su stotine i hiljade speedtestova po kojima Vip ima najbolji internet, pa mts pa tek onda telenor na začelju...

A da pročitaš malo o čemu se priča ovde? Ko je pominjao speedtestove? I da, verovaću sebi i svom i iskustvu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Od 98 sam na mts... Osim na početku par puta nikad nisam dobio poruku da sam bio nedostupan a da sam imao signal...Ali, ponekad mi se desi da se razgovor prekine nakon nekoliko sekundi priče, kad se pozovemo ponovo onda je sve ok... Da li se i to računa u ove probleme sa mrežom...to mi se dešava uglavnom u stanu gde imam dobar 4g signal...
Mislim, znam da voice call ne ide preko 4g nego pitam da li i to spada u probleme sa mrežom koje ljudi ovde pominju... Meni je telefon na gsm/wcdma/lte auto...
 
Poslednja izmena:
To se i meni isto dešava par puta mesečno,bez obzira na model telefona koji sam imao.
 
Poslednja izmena:
Evo i veceras mi se desilo da me je sestra zvala,meni nit je zvonio tel nit mi je javio porukom da imam propusten poziv.Ovo više postaje nenormalno sa MTS-om da se dešava!
 
Nazad
Vrh Dno