Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Greška jeste na sajtu svakako, ali me nervira to da kažem lažno predstavljanje tarifa. Mix XL ima 1000MB, duplirano 2000MB. 100GB je 102400MB + onih 2000MB to je tačno 104400MB koliko i daju. Ali kao što su napisali poklon 100GB i zaista dali 100GB, onda ili neka isprave na sajtu da Mix xl nema 2GB već 2000MB, ili neka daju tih 48MB. Videću da im pišem povodom toga, pa agenciji za zaštitu potrošača ako se naprave ludi. Stvar principa, niša više. Jer npr ja odem na sajt i vidim u super neka tarifa npr ima 100GB, a ono u stvari 97,6 GB. I ovo 2x više MB može biti univerzalno, npr i za ovih 100GB su mogli da napišu svakog meseca poklon 102400MB.
 
Nekada marketinški lepše zvučalo 1000 nečega nego 1 [emoji3]

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Svaka cast ako si odbio sve flat za 1200din.

Ma daj, ko je dobio? Nisam video da se neko pohvalio sa snimkom iz aplikacije?
Meni zvuči nerealna ponuda iskreno XL sa neograničenim minutima, porukama + 100GB, a još nerealnije da ovo neko odbije (oism ako mts signal nije problem).
 
Ma daj, ko je dobio? Nisam video da se neko pohvalio sa snimkom iz aplikacije?
Meni zvuči nerealna ponuda iskreno XL sa neograničenim minutima, porukama + 100GB, a još nerealnije da ovo neko odbije (oism ako mts signal nije problem).

20cd154fc8c6706b97e76a286de6d92b.jpg
Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena od urednika:
Šta je o2-de? Koja mreža? Koji paket?
 
Priznajem da nisam ispratio, moja greška. Izvinjavam se u tom slučaju. Ali mi je i dalje neverovatno. Ako može slika samo koji je to paket?
 
Šta reći!
Žao mi što je MTS kod mene očaj sa signalom. Nikad bolja ponuda.
 
I kod mene je tuga od signala, u stanu edge, na terasi osrednji 3g, 4g tek ispred zgrade. Gomila propustenih poziva, zvuk dok razgovaram kao kroz neki zvucn procesor sa ukljucenim spec. efektima. Jako slab kvalitet mreze, bar ovde kod mene.
 
Greška jeste na sajtu svakako, ali me nervira to da kažem lažno predstavljanje tarifa. Mix XL ima 1000MB, duplirano 2000MB. 100GB je 102400MB + onih 2000MB to je tačno 104400MB koliko i daju. Ali kao što su napisali poklon 100GB i zaista dali 100GB, onda ili neka isprave na sajtu da Mix xl nema 2GB već 2000MB, ili neka daju tih 48MB. Videću da im pišem povodom toga, pa agenciji za zaštitu potrošača ako se naprave ludi. Stvar principa, niša više. Jer npr ja odem na sajt i vidim u super neka tarifa npr ima 100GB, a ono u stvari 97,6 GB. I ovo 2x više MB može biti univerzalno, npr i za ovih 100GB su mogli da napišu svakog meseca poklon 102400MB.
Verovatno ce se vaditi na ono GB = 1000MB, a GiB = 1024MB.
Mada imam utisak da MB racunaju kao 1048576 bajtova :)

@Gimp, a u isto vreme oko mene:
https://www.cellmapper.net/map?MCC=...fiedOnly=false&showLTECAOnly=false&showBand=0
Vise 3G BS nego kafica i pekarica :)
 
Poslednja izmena:
Zašto ne mogu sada da podnesem zahtev da prebacim broj na dopunu pa da mi automatski prebace kad mi istekne ugovor za mesec dana već moram to da uradim baš taj dan....?
Sad sam bio u poslovnici, verovatno da me urade za jedan mesec po full ceni...

Sent from my SM-A310F using Tapatalk
 
Kako jos jedan mesec po full ceni?
Ti do dana isteka ugovora imas popust. Ako odes tog dana i prebacis na prepaid, platices samo do tog dana, sa popustom.
A mozes i koji dan ranije da prebacis na prepaid, doci ce ti "penale" za one dane do kraja ugovora, ali njih bi ionako platio.

A sta je bolje? Da trazis da te prebace na prepaid i cekas 15 dana "odgovor"? I to mozes isto nakon isteka ugovora.
Pricam o Telenoru, za ovo drugo, ako neko ne zna :) U MTSu barem mozes istog dana dobiti prelaz na prepaid, bez jos 15 dana po nekoj ceni, bez zivkanja itd.
 
Znam sigurno, jer 4x godisnje raskidam ugovore nekoliko dana pre kraja (moram zbog cimanja oko KTa i pocetka/kraja meseca, a posto mi ne utice na neki skor, nemam problema zbog toga).
Uvek stigne u dinar penal sa popustom, a ne po punoj ceni.

To i pise u ugovoru, ali ti ne citas. "Штета из претходног става утврђује се у износу који одговара укупној висини месечних накнада за услугу за месеце преостале до истека
минималног периода важења Уговора обрачунате по Ценовнику
Телекома Србија важећем на дан отказа односно раскида Уговора."
A ta cena, po vazecem cenovniku, je cena sa popustom.

Ne smaraj dalje, dok ne doneses neki dokaz za bilo sta sto kazes.

Alfa je u pravu ja sam sad pre obnove ugovora raskinuo 88 dana ranije da bi mogao da podnesem zahtev za prenos broja u Telenor i naplaćeno mi je 1144,62 Dinara a pretplata mi je bila 490, čak su i nešto manje naplatili ja sam mislio da će biti oko 1400.
33b93289f290152c3e7cddb899ce8960.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ko uopšte pravi ove reklame. Vip je nekada bio bez konkurencije... A sad mts definitivno
 
Неки блокер реклама и оваквих глупости нема више,бар у већини случајева.Бар ја тако радим јер су рекламе све нападније,веће,безобразније.
 
Poslednja izmena:
Pokusao bih da prebacim brojeve pre kraja januara iz MTS ( dok traju akcije okolo ) ali ugovor mi istice 5.02.
pa me zanima , dali je to izvodljivo i koja je procedura , ako neko zna ?
Hvala
:sceptic:
 
Moguce je. Odes u mts, kazes da hoces da prevremeno otplatis ugovornu obavezu radi prebacivanja brojeva u drugu mrezu, oni ti na licu mesta izracunaju koliko treba da platis i daju podatke za uplatu. Nakon toga, platis u banci, vratis se kod njih sa dokazom o uplati, oni je skeniraju i izbrisu ugovornu obavezu. Odmah posle sam otisao u Telenor da podnesem zahtev za prenos i nije bilo problema. Tako je kod mene bilo. Nisam morao da cekam da se uplata proknjizi i sl.

Poslato sa KOB-W09 uz pomoć Tapatoka
 
Moguce je. Odes u mts, kazes da hoces da prevremeno otplatis ugovornu obavezu radi prebacivanja brojeva u drugu mrezu, oni ti na licu mesta izracunaju koliko treba da platis i daju podatke za uplatu. Nakon toga, platis u banci, vratis se kod njih sa dokazom o uplati, oni je skeniraju i izbrisu ugovornu obavezu. Odmah posle sam otisao u Telenor da podnesem zahtev za prenos i nije bilo problema. Tako je kod mene bilo. Nisam morao da cekam da se uplata proknjizi i sl.

Poslato sa KOB-W09 uz pomoć Tapatoka

Hvala veliko ! [emoji106]



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Moguce je. Odes u mts, kazes da hoces da prevremeno otplatis ugovornu obavezu radi prebacivanja brojeva u drugu mrezu, oni ti na licu mesta izracunaju koliko treba da platis i daju podatke za uplatu. Nakon toga, platis u banci, vratis se kod njih sa dokazom o uplati, oni je skeniraju i izbrisu ugovornu obavezu. Odmah posle sam otisao u Telenor da podnesem zahtev za prenos i nije bilo problema. Tako je kod mene bilo. Nisam morao da cekam da se uplata proknjizi i sl.

Poslato sa KOB-W09 uz pomoć Tapatoka

Tako sam i ja uradio,ali su me odmah prebacili na neku drugu tarifu i dodatno sam morao da platim tu novu tarifu,mada ne znam sto su me i prebacivali sem da mi naplate promenu tarife i tu novu tarifu tih nekoliko dana srazmerno broju dana.Lopovluk..
 
Kada se uzima telefon preko MTS-a preko web shipa, jel se sam uredjaj placa prilikom isporuke ili uz prvi racun?


Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Tako sam i ja uradio,ali su me odmah prebacili na neku drugu tarifu i dodatno sam morao da platim tu novu tarifu,mada ne znam sto su me i prebacivali sem da mi naplate promenu tarife i tu novu tarifu tih nekoliko dana srazmerno broju dana.Lopovluk..
Promenu ne znam zasto su ti radili, ali tih nekoliko dana moras doplatiti kod bilo kog operatera.
Pametno bi bilo da ti se prvo tarifa smanji na najnizu koju ugovor dozvoljava bez penala, pa onda tek raskid ugovora, jer ces po najnizoj tarifi platiti ostale mesece.
@e46, uz prvi racun, ako si uzeo sa tarifom.
 
Pokusao bih da prebacim brojeve pre kraja januara iz MTS ( dok traju akcije okolo ) ali ugovor mi istice 5.02.
pa me zanima , dali je to izvodljivo i koja je procedura , ako neko zna ?
Hvala
:sceptic:
Odakle ti info da akcije traju do kraja januara....?
Mene konkretno zanima telenor.

Sent from my SM-A310F using Tapatalk
 
Odakle ti info da akcije traju do kraja januara....?
Mene konkretno zanima telenor.

Sent from my SM-A310F using Tapatalk

Stoji da kod MTS i VIP traje do kraja januara za Telenor nisam proveravao .



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Koja akcija Telenora? 5000 popusta na telefoni koji su 10.000 precenjeni?:)

VIP ce produziti Neo i +1GB online, to je ocigledno.
 
Promenu ne znam zasto su ti radili, ali tih nekoliko dana moras doplatiti kod bilo kog operatera.
Pametno bi bilo da ti se prvo tarifa smanji na najnizu koju ugovor dozvoljava bez penala, pa onda tek raskid ugovora, jer ces po najnizoj tarifi platiti ostale mesece.

Ma hteli su da me izmuzu za jos kesa,a ostalo mi je manje od mesec dana do isteka ugovora.
Ja dosao da platim,uputili me kako,a posle toga dodatno mi salju da platim njihove zaj****cije,ali neka veze...
A ovo jedna debela plavisa mi se jos ironicno nasmejala sto prelazim,a ja ja pitam zasto,sta je smesno,ona kaze da su oni bolji,ok,sta mi Vi nudite?
Nije dala odgovor,naravno.Totalni idijoti...
 
Kad otkupite uo, prebacite na pripaid.
 
Koja akcija Telenora? 5000 popusta na telefoni koji su 10.000 precenjeni?:)

VIP ce produziti Neo i +1GB online, to je ocigledno.

Za nas alfa, koji MTS temu pratimo rekreativno, da li je tačna informacija da miks xl može da se dobije uz neo minute i poruke + 100 GB za 1199 dinara?
 
Nazad
Vrh Dno