Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Iz Yettel -a 18 meseci, a sa SBB 14.
Večeras u poslovnica dobio ponudu.
 
pa u yettelu još svi imaju ugovor
 
Navodno kada prebaciš postpaid broj iz Yettela.
 
Svratio da prenesem pripejd broj (Yettel) na Omoriku3 sa 25TB i odmah mi ponudi tu akciju 18 meseci. Pitao za SBB 14meseci.
 
Jeste :) Krato ce trajati akcija, ko zeli moze da mi se javi za brzinski unos zahteva. Vazi i za Box Pakete i za Supenova pakete :) :eek: Novi korisnici ili korisnici sa postojecim fiksnim/mobilnim linijama.
 
Ja imam Mts box 2 ...i sad mi neka fina teta dade ponudu: da mi se uz postojeci box2 doda i osnovni tv paket bez menjanja cene. Inace, uzeo sam onu opciju 12 meseci po 1 din ( fiksni+ optika 400/160) .

Pa jeste navlakuša-u-pokušaju, samo sa odloženim dejstvom za 24 meseca.
( = nadaju se , uzdaju se u to da ćeš za 2 "besplatne" godine da se navikneš toliko na tu uslugu da ćeš nastaviti da je plaćaš a onda će da te deru kao starog korisnika za kojeg popusti ne važe)

I mene je kontaktirala teta sa tom ponudom, i na moje pitanje da li pristanak na tu uslugu znači i produžetak ugovora za 24 meseca je rekla "može i do kraja vaše ugovorne obaveze".

Da li i ovde imaju neka "sitna slova", ili je ovako kako kažu?

Koliko sam razumeo samo su tražili usmenu saglasnost, što mi nema smisla. Da li se potpisuje neki aneks prilikom instalacije?
 
I mene je kontaktirala teta sa tom ponudom, i na moje pitanje da li pristanak na tu uslugu znači i produžetak ugovora za 24 meseca je rekla "može i do kraja vaše ugovorne obaveze".

Da li i ovde imaju neka "sitna slova", ili je ovako kako kažu?

Koliko sam razumeo samo su tražili usmenu saglasnost, što mi nema smisla. Da li se potpisuje neki aneks prilikom instalacije?
Posebno te posle zovu agenti i sve ti objasne i ako paduje...dodju 😇
 
A kako se to ispati ako je ugovorna obaveza 24 meseca a 18 meseci je 1 din? Nekako deluje too good to be true. I da li važi samo za one koji mogu da uvedu optiku ili može BOX 3 ili BOX 4 bez optike?
 
A kako se to ispati ako je ugovorna obaveza 24 meseca a 18 meseci je 1 din? Nekako deluje too good to be true. I da li važi samo za one koji mogu da uvedu optiku ili može BOX 3 ili BOX 4 bez optike?
Moze i na bakru i na optici :)
A da li ponuda važi i za Yettel pripejd broj?
Vazi :)
I mene je kontaktirala teta sa tom ponudom, i na moje pitanje da li pristanak na tu uslugu znači i produžetak ugovora za 24 meseca je rekla "može i do kraja vaše ugovorne obaveze".

Da li i ovde imaju neka "sitna slova", ili je ovako kako kažu?

Koliko sam razumeo samo su tražili usmenu saglasnost, što mi nema smisla. Da li se potpisuje neki aneks prilikom instalacije?
Postoji i ta ponuda, gratis IPTV uz postojeci Box paket, moze uz novu uo dve godine ili pak ukoliko korisnik ne zeli novu uo onda mu se daje do isteka uo trenutnog Box paketa. Ovo je dakle samo za nrp korisnike koji vec imaju Box fix+net :)
 
@bojana123 samo da proverim - 18 meseci za 1 dinar za Box 3 i 4 važi i za postojeće postpejd korisnike kojima uskoro ističe ugovorna obaveza?
 
Jeste :) Krato ce trajati akcija, ko zeli moze da mi se javi za brzinski unos zahteva. Vazi i za Box Pakete i za Supenova pakete :) :eek: Novi korisnici ili korisnici sa postojecim fiksnim/mobilnim linijama.
Zbunilo me ovo "korisnici sa postojećim fiksnim/mobilnim linijama", ali sad shvatam da se ne odnosi na mts postojeće korisnike.
Hvala na odgovoru.
 
A kad sam im ja u januaru nudio to da bih produzio box 3 paket i prebacio ga u beli box 4 paket, nisu hteli da daju ni 7 meseci za dinar. Hteo sam da prebacim Yettel broj i da ga ubacim u box 4. Najvise su nudili 7 meseci po pola.
Onda lepo raskinem ugovor i posle se odradi na drugo ime i dobijem 12 meseci za dinar. Cao zdravo.

A sad za moju ideju daju 18 meseci za dinar...pfff
 
Pa daju, ali koliko sam razumeo opet za nove korisnike koji pride prenose broj iz jetela ili vipa, ne za vec postojece korisnike koji bi da produze ugovor.
 
Pa daju, ali koliko sam razumeo opet za nove korisnike koji pride prenose broj iz jetela ili vipa, ne za vec postojece korisnike koji bi da produze ugovor.
nema veze
predjes u Yetel ili orion na optiku i ako ti je sport bitan imas sve to i to dosta jevtinije
videcu za 3 meseca sta cu ja doticno da uradim , da li broj iz A1 u yetel ili u orion , ako ne bude neka dobra ponuda za produzenje
 
18 meseci za din je za nove korisnike koji u svoj novi BOX 3 ili BOX 4 paket uvezuju i mobilni broj koji ce prebaciti iz Yettela ili Vipa.
Ako je ugovor kod mts u toku (neka vrsta boxa, bez mob linije), da li se prebacivanjem pre paid broja (koji se vodi na drugo lice) iz yettela u box4 dobija ta povoljnost ili ovo važi samo za lica koja nemaju uslugu kod mts-a?
 
Dobar dan. Neko ukratko da napise utisak o box paketu, tv+tel+internet, optika postoji, razmislja se da se potpise ugovor. Da li je usluga dobra?
 
A kad sam im ja u januaru nudio to da bih produzio box 3 paket i prebacio ga u beli box 4 paket, nisu hteli da daju ni 7 meseci za dinar. Hteo sam da prebacim Yettel broj i da ga ubacim u box 4. Najvise su nudili 7 meseci po pola.
Onda lepo raskinem ugovor i posle se odradi na drugo ime i dobijem 12 meseci za dinar. Cao zdravo.

A sad za moju ideju daju 18 meseci za dinar...pfff
To sto si ti hteo je samo obnova ugovora i ti im nisi statistika ali zato onaj koji dodje sa ulice njega mogu da racunaju u statistiku.

Starim korisnicima daju na kasikicu povoljnosti ili cak ni da daju nesto sto bi te zadrzalo kod njih.

Ja sam posle 20 godina koliko sam koristio mobilni kod njih i skoro 10 godina od adsl-a pa preko vdsl-a pa optike bio da me ucenjuju nece da moze sam presao u Yettel. Jeste cimanje je da se sve odradi ali zbog 12 meseci po dinar u trenutku koliko sam tada dobio je vredelo cimanja.

A to sto si ti odradio raskinuo ugovor pa potpisao na drugo ime na istoj adresi sada agente koji su to radili preispituju i to ubuduce nece biti moguce da se radi jer su sada dobili po usima a verujem i da im je skinuto sa plate zbog toga, naravno po korisnike to nemam nikakve stete ali po njjih je bilo svakako. Znam jer sam ja to isto hteo da uradim i onda mi je receno da to vise ne rade.
 
Dobar dan. Neko ukratko da napise utisak o box paketu, tv+tel+internet, optika postoji, razmislja se da se potpise ugovor. Da li je usluga dobra ?
Uzmi da probaš box paket. Tako sam i ja odavno uradio još za ADSL. Možeš tri meseca besplatno ako sam dobro video na sajtu. Imaš i neke akcije...
Meni je sve ok i odlično radi. Imam možda dve ili tri zamerke u vezi par kanala na TV-u ... Optika, box4...
Sve je to subjektivno, nekom loše nekom dobro. Ko zna šta ti očekuješ, ovako probaš i znaš.
 
Nazad
Vrh Dno