Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

@renne sve sam pregledao u podesavanjima, dns polja su prazna i ne mogu da im pristupim. Kako da to uradim?
 
jesi li se logovao kad admin?
 
Ovi opet petljali sa listom kanala. Ja od danas nemam više 7xx (ranije HD) kanale. Naravno, i sva sortiranja kanala opet nestala.
Vidim i na sajtu novi listing kanala.
Box 4 plavi lite
 
Vidiš, kod mene je od danas. Ne znam od kada je trebalo da bude i kako je tek sad drugačije. Zbog toga sam pitao. Ne vidim šta je smešno.
 
Nije ti nestajalo struje, resetovao se box do sada ili oni daljinski ili kako već mogu... Verovatno nešto od toga.
Meni je i dalje jedan Q11 po starom. Smešno je što ima najavljeno sa njihove strane odavno na sajtu a koju stranu pre je pisano dosta o tome.
Inače da znaš da nema premijer lige ovaj vikend, umrla kraljica, ukida se pickbox video klub od 01.10., ima nova astrolog televizija... :)

Bezveze se ljutiš, odma se udari na forumu umesto da se pogleda da li ima neko obaveštenje, kao što ima, kod njih na sajtu.
 
Drugari interesuje me sledece
Posto od paketa zavisi koliko ce kanala biti dostupno i koliko ce filmskog sadrzaja biti dostupno, mene interesuje da li se to odnosi samo na stb uredjaje , ili i na iris go naloge koji se dobiju uz paket?
Npr box4 crveni nema vracanje unazad, dok plavi lite ima, dal ce se to odnositi i na iris go nalozima ili samo na stb uredjaje?
Sve sto je dostupno na stb-u, bice dostupno i na iris go, ili ima neke razlike u tv kanalima, VOD, itd..?

Ujedno me interesuje, da li neko koristi iris go na sony android tv, ili na android tv box, i kako se ponasa?
 
Imam Box4 Beli, koristim i SN tv Plus paket radi CAM, trazio dogovor, ponudili zvanicno samo za mene nezvanicnih 7m po 50%. :ROFLMAO:
Razlika u ceni koju bi placao za komociju NE menjanja pruzaoca usluga je 53.855 dinara. :poop:
Sta vi mislite da li cu ostati? :)
Sta mislite da li ce ipak ponuditi 24m 50% ili bilo šta drugo a veće od 7m po 50% kad dobiju zahtev za prebacivanje fiksnog u SBB ? :unsure:
Mts box4 beli i SN tv Plus za 162.500din a SBB Premium i Soko Lite (a i to razmatram smanjiti, drastično) 108.645din, sta bi ste vi izabrali? ;)
 
Nema j*bene sanse da ce dati 24 meseca po 50% jer ce agent pre sebi nogu da odgrize nego da daju toliki popust, jer ako bi sada samo jednom dali nema ko ne bi trazio iste povoljnost.

Uostalom probaj befiraj pa ko zna mozda budes prvi koji je namagarcio mts.
 
Ali ja ne blefiram.
Ja cu preci, nevoljno ali cu preci jer +50k din necu da im oprostim.
Ajde radi svojeg komoditeta, navike, potrebe (šta god), da im oprostim cenu za SN i cam koji dobijem od SN ali 50k pa necu.
Mada mozda je i bolje tako, imacu za u buduce 2 opticke instalacije i igracu se svake 2 godine s uslovima...

Videcemo, svakako javim sta sam uradio.
 
Koliko ovima iz Telekoma treba da donesubi instaliraju opremu, vec 15 dana nema nikoga da se javi.
 
Koliko ovima iz Telekoma treba da donesubi instaliraju opremu, vec 15 dana nema nikoga da se javi.
Kod mene sat vremena od podnosenja zahteva do momenta kad se ekipa pojavila na vratima da postavlja opremu.
 
Danas sam uspeo da ugasim Box 4. Toliko su me smorili da sam ostao sa mobilnim Omorika 3 , 4 GB neta za 1.200,00. Ugovor odmah važi
 
Danas sam uspeo da ugasim Box 4. Toliko su me smorili da sam ostao sa mobilnim Omorika 3 , 4 GB neta za 1.200,00. Ugovor odmah važi
Odkazi to i prebaci broj u Yettel, uzmes Total 5 dobijas neogranicene pozive i poruke 5 gb interneta koji se prenose 3 meseca onda imas dve app po svom izboru po ceni sa e racunom 1125 dinara. A da ne govorim da onda imas pravo na duplu brzinu interneta kod njih gde bi imao 300/150 paket.

Jedino sto bi bio par dana na dopuni dok ti ne odobre 50% na cenu.
 
Odkazi to i prebaci broj u Yettel, uzmes Total 5 dobijas neogranicene pozive i poruke 5 gb interneta koji se prenose 3 meseca onda ima dve app po svom izboru po ceni sa e racunom 1125 dinara. A da ne govorim da onda imas pravo na duplu brzinu interneta kod njih gde bi imao 300/150 paket.

Jedino sto bi bio par dana na dopuni dok ti ne odobre 50% na cenu.

ne mogu. Supruga mi je izgubila živce naćisto :D Šta znači kada se navučeš na mobilni :D
 
Koriscenje Iris Go aplikacije se naplacuje dodatno, ne ide u okviru pretplate? Imam Box 3 paket, Iris start. Kada se logujem nudi mi start ponudu da kupim.
 
Pa i moraš da aktiviraš, tj. kupiš prvo.
Ako piše na sajtu da je besplatno, onda i jeste.
Edit: imaš odvojenu temu za Iris, ima tamo više informacija.
 
Odkazi to i prebaci broj u Yettel, uzmes Total 5 dobijas neogranicene pozive i poruke 5 gb interneta koji se prenose 3 meseca onda imas dve app po svom izboru po ceni sa e racunom 1125 dinara. A da ne govorim da onda imas pravo na duplu brzinu interneta kod njih gde bi imao 300/150 paket.

Jedino sto bi bio par dana na dopuni dok ti ne odobre 50% na cenu.
Gde ima total 5 za 1125 dinara? Na sajtu uredno stoji 1900.
 
Dobijes 50% na gornju cenu 2300. Svi koji koriste pripejd. Ili preneses broj, posle par dana donbijes 50% za pakete.
Ali Neo surf za 1499 sa neogranicenim netom u A1, po meni najbolja ponuda trenutno.
 
Kratkotrajna kampanja . Prebacivanjem postpaid broja iz Yettela ili A1 u mt:s i uzimanjem Box 3 ili Box 4 paketa dobija se 18 meseci po 1 din. .

Odlična ponuda !

Juče prebačen prepaid A1 u postpaid mt:s i realizovan Box 3 (fiksni , televizija i net) u kampanji 14 meseci po 1 din. . Danas aplikativno objedinjuju sve navedene usluge u Box 4 u kampanji 18 meseci po 1 din. .
 
A moze li prepaid da se prebaci na prepaid mts uveze u box 4 i trazi objedinjenje i 18 meseci po 1 din?
 
Novi sam korisnik ali bih dodao prepaid broj na box 3 i ne bih isao na postpaid za mobilni broj ako tako moze da se izboksuje 18 po 1 din box 4.
 
Pa nije isto ako si dosao juce ili ako si tu kod njih vec 2 meseca pa sada hoces da se prebacis na box 4 da iskoristis ovu promociju gde dobijas 18 meseci po 1 dinar.

Jer ako imas njihove usluge ti nisi nov korisnik, zato sam te pitao novi korisnik od kada?
 
Ako bih sada, preneo mob broj iz druge mreze i dodao na box 3 i presao na box 4, ugovor potpisan pre manje od 15 dana, po informaciji koju sam upravo dobio iz mts call centra, dobio bih 4 meseca 50% popusta na box 4 paket, ali bi se ponistila sva benefit kao novom korisniku, 14 meseci po 1 din za box 3.
 
Nazad
Vrh Dno