Šta je novo?

Metal Gear Solid V

Ali je takodje odavno i vrapcima jasno da se na cosplay "zajednicu" odavno ozbiljno racuna u industriji, jednako kao na prodaju igracaka jer je maltene besplatan marketing.

Meni je presmesno sto 90% cosplay zajednice zapravo prestavljaju debele krave (redovni posetioci McDonaldsa i KFC-a), obucene u skimpy bikini "armore", sa stomacinom i salistem na izvol'te. :d

Ne znam, mozda se i to nekome svidja, ali ono malo cosplay performansa, sto sam imao prilike da vidim preko YT-a, me mal' nisu naterali da se zakunem na celibat. :d
 
Minimum Specifications:

OS: Windows Vista 64-Bit or later
Processor: Core i5 SandyBridge 4Core (4 Thread) 2.7GHz or above
Memory: 4 GB RAM or above
Graphics: GeForce GTX 650 or above
DirectX: Version 11 or above

Recommended Specifications:

OS: Windows Vista 64-Bit or later
Processor: Core i5 SandyBridge 4Core (4 Thread) 2.7GHz or above
Memory: 8 GB RAM or above
Graphics: GeForce GTX 760 or above
DirectX: Version 11 or above

http://steamcommunity.com/games/311340/announcements/detail/252528513507459981
 
Jos samo da se ponadamo da su Japanci spoznali vestinu optimizacije...
Poslednji port kojih videh od Kojime je bio totalno ******...
 
Šta je falilo MGR-u (sa aspekta optimizacije)? :)
 
Nista. Dosta dobra, odlicno optimizovana igra.
 
Ovi zahtevi mi ne deluju nista strasno, ako optimizuju kako valja bice vala dobro :D
 
Sta je sa AMD kartama lol :d :p
 
Šta je falilo MGR-u (sa aspekta optimizacije)? :)

Ako ostavimo po strani da je izgledala kao trash, secam se da je FPS bio zakljucan i da je bila prisutna i mouse acceleration.
Inace to je jedina igra koju sam u zivotu video koja koristi svega 4-5% CPU power (ovo ne znaci nista, cisto da spomenem)
 
Bila je zaključana na 60, ali na većini konfiguracija nije gubila ni frejm ispod toga, što će reći da je optimizacija bila pošteno odrađena.

Što se tiče priče oko miša, igre ovog h&s žanra gde spadaju MGR, Castlevania:LoS, God of War i slične, ni ne mogu da se igraju na bilo čemu drugome osim na gamepad-u, sve ostalo je mučenje ma kakav posao odradili oko konverzije kontrola...
 
au sta bi kojimi da dozvoli da u ime konamija naprave bolju pc verziju nego ps4, (a pes gori na pc nego na ps4-graficki gledano)
 
Fantasticno, kupio sam ga za ps4 ali nikada nisam odigrao igru do kraja, upalio sam je na par minuta da se zezam i fino je izgledala sa solidnim frejmrejtom. Super da se odigra pc verzija na steamu :)
 
Moze neko od hard core Metal Gear fanova da mi pojasni nesto?
Dal je GZ samo uvod za "pravu" punokrvnu MGS igru koje je najavljena kao Phantom Pain ili sta?
I ukoliko me sjecanje dobro služi, zar punokrvni mgs5 nije najavljivan kao Phantom Pain koji se sadržavati i Ground
Zero?
 
GZ je uvod, tj. demo od ~2 sata koji se plaća i taj deo ne bi trebalo da bude u TPP.
 
Poslednja izmena:
Mgs 1,2 i 4 su imali svoje playable demo-e uvodnog dela igre, tj tacnije receno imali su svoje prologe koji su bili free i izlazili ubrzo nakon izlaska nove konzole, ps 1,2 i 3 i predstavljali su uvid u puni naslov koji ce izaci za godinu dana. I uvek su bili sastavni deo zavrsnog proizvoda, gde su predstavljali uvod u glavnu pricu, neka vrsta pre intro gamplay-a. Za mgs 3 ne mogu da se setim da li je bilo, cini mi se da jeste, al nisam siguran. Sa GZ su se verovatno zbog p.r. i sl. gluposti odlucili da naplacuju, ali predpostavljam da ce postojati makar paket gde moze da se kupe zajedno ako ih budu prodavali razdvojeno po izlasku PP sto bi po meni bila glupost.
 
Poslednja izmena:
Biće i u TPP.

[youtube]t9r-Mg31h8k[/youtube]
:D
 
Poslednja izmena:
Odigrao sam ja vec taj demo.
Znaci GZ je demo koji su napravili samo da uzmu lovu a TPP je ustvari MGS5 i nece imati onu bazu iz GZ i misije spasavanja?
Dakle TPP ce biti Full price al ce zakinuti fanove za dobra dva sada igre i price iz GZ?
 
http://www.pcgamer.com/metal-gear-solid-5-ground-zeroes-first-pc-screenshots-released/

60 FPS frame rate
Additional deferred lights per scene
Additional shadows per scene
Higher-resolution render targets
Higher-resolution shadows
Increased detail over distances
NVIDIA SLI Multi-GPU support
Options to adjust seven graphics features (Effects, Lighting, Screen Filtering, Shadows, Texture Filtering, Textures)
Resolution support up to and including 3840x2160 (4K)
Screen Space Reflections
 
Fino, neocekujem ikakve novotarije u odnosu na konzolnu verziju, ali je dobro da se vidi da rade i na pc portu.
 
da :) super je stvar da MGS izlazi za PC poslije toliko godina, ima eto live da se prati na tim linku sto sam okacio, jest da je na japanski ali koga interesuje :d
 
Poslednja izmena:
Jedva da sam nesto zakacio preko phona da vidim, jel stream gotov ili mene zafrkava aplikaija?
 
Nista nisi propustio, prikazali su Graphics options, kontrole, igrali 2-3 minuta i aj zdravo.
Na stranu sto je kvalitet streama bio ocajan.
 
Čekaj, ladno se igrao na laptopu? :d

[youtube]-rEscurx-C0[/youtube]
 
Nazad
Vrh Dno