Šta je novo?

Metal Gear Solid V

Ja posle te 42.misije i kad se igra redovno zavrsila dalje nisam hteo ni da igram.. Ono je zesca glupost sta su smislili :/
 
Superiška. Bila je bagovita jedna od zadnjih misija, ali sam već zaboravio koja. Možda da sačuvaš sejv u nekom momentu.

E krastavac, vec sam zaglavio tu, to je kraj 46-te misije, kad ponavljas onaj prvi nivo... cak i kad sam igrao taj prvi nivo, kresovala mi je u istom momentu kao i sad kad ponavljam taj nivo, dok visis u prevrnutim kolima hitne pomoci... sad moram da radim fix... pa i da sam sacuvao sejv, ne znam kako bi me to spasilo, moram pre ili kasnije da se zakucam tu gde kresuje taj sinematik il do cega je vec i moram da odradim fix, ne znam kako bi me save spasio?

Ja posle te 42.misije i kad se igra redovno zavrsila dalje nisam hteo ni da igram.. Ono je zesca glupost sta su smislili :/

Da, i ja sam u velikom iskusenju da prestanem, koja prevara su zadnjih 10 misija... ponavljas te misije koje si vec presao, i to su uglavnom najteze misije, samo sto su u Extreme formatu ili Total Stealth... bezveze... samo mucenje na kraju, da bi video sve sinamatike...
 
Poslednja izmena:
Baš to. Tu sam i ja zaglavio i posle par pokušaja popravke batalio.
Da imaš sejv pre te misije pa da odigraš ostalo, ovako nije zanimljivo.
Ima da se skine sejv 100% završene igre ali koja je poenta...
 
Da, bezveze mi je da koristim tudji save... a ovako i da imam svoj, kopkalo bi me to sto bi mi stajalo to da mi je ta misija nezavrsena.
Nasao sam veoma lagan fix, koji sredjuje problem za par sekundi posla:



Odradio, presao jos par misija i sad igram predzadnju, zelim ipak da predjem sve kad sam vec ovoliko igrao :)
 
E, super. Možda se nakanim i završim, ako ovo upali :)
Hvala.
 
Nista, predjoh i zadnju 50 misiju, nista novo, nikakav sinematik, samo te vrati u helikopter, ne otkljucava nikakvu novu main misiju, ali mozes da nastavis da igras posto je open world, nepredjene side misije i ostalo...
Posle 40-te misije nema nikakvog smisla igrati ovih 10, jer su sve stare misije koje su vec predjene, sa izuzetkom 46-te misije - The Man Who Sold The World, i ona je repriza, ali dobijes uvid tokom sinematika u neke nove stvari, i takodje posle te misije i ide pravi odjavni sinematik.
 
Poslednja izmena:
Ljudi jel igra ovo neko online? Dosadilo mi da igram sa amerima i spancima :D
 
Nazad
Vrh Dno