Šta je novo?

Meizu m2 note

upravo to ispravlja decije bolesti koje ima 4.5. mene npr nervira sto plus i minus za zvuk utisava i pojacava samo npr youtube i neki film, ali ne i pozivni zvuk. Po nekada mi se pojavljuje na zakljucanom ekranu widget od fabricke aplikacije za muziku, tab za multitasking ce biti promenjen i pregledniji. Ma ima dosta tih sitnih stvari koje ce promeniti...
 
Kako ste resili problem sa gmail nalogom i sinhronizacijim ( nece da prikaze kontakte) i sa contact related problemom ( aktivan non-stop i srce bateriju ).
Odradilo sve kada sam se nakacio na wirless kod kuce,preko mobilnog neta nije htelo nikako.
 
Ja imam aparat na Telenoru, instalirao sam 4.5.4.2I update, cini mi se da radi malo brze telefon, baterija sigurno drzi par procenata duze... ali i dalje nije resen problem kreiranja ikonica aplikacije nakon instalacije. Moram i dalje rucno da udjem u podesavanja, ukljucim ili iskljucim flyme style icons i tek onda dobijam ikonice novoinstaliranih aplikacija (ili da uradim klasican restart).
 
Ja imam aparat na Telenoru, instalirao sam 4.5.4.2I update, cini mi se da radi malo brze telefon, baterija sigurno drzi par procenata duze... ali i dalje nije resen problem kreiranja ikonica aplikacije nakon instalacije. Moram i dalje rucno da udjem u podesavanja, ukljucim ili iskljucim flyme style icons i tek onda dobijam ikonice novoinstaliranih aplikacija (ili da uradim klasican restart).

meni je taj problem bio prisutan na prvoj verziji softvera koju sam dobio uz telefon...ikonica zapravo stoji na prvom slobodnom mestu, ali se naravno ne vidi...kad se restartuje telefon pojavi se...međutim, problem je nestao već nakon prvog updatea, imam inače A verziju softvera...a to je sad već davno bilo tako da me čudi da se to pojavljuje u novijim verzijama softvera...
 
Jel neko stavljao V4A?

Ja instalirao, ali avaj. Neće, pa neće.

Jel treba još nešto sem klasične instalacije install, open, grant root, install drivers, restart?

Piše enabled, ali no processing :(
 
Jel neko stavljao V4A?

Ja instalirao, ali avaj. Neće, pa neće.

Jel treba još nešto sem klasične instalacije install, open, grant root, install drivers, restart?

Piše enabled, ali no processing :(

Ja ga koristim. Nisam siguran, ali mislim da treba i busybox. Ali nisam siguran.

Siguran sam da mi nije radio na stock plejeru, na svemu ostalom radi :)
 
Kako ste resili problem sa gmail nalogom i sinhronizacijim ( nece da prikaze kontakte) i sa contact related problemom ( aktivan non-stop i srce bateriju ).

e i meni se pojavio sad ovaj drugi problem
mesec dana nista i evo danas provalim da drzi procesor upaljen taj neki proces vezan za kontakte
nemam pojma u cemu je stvar
 
Ja ga koristim. Nisam siguran, ali mislim da treba i busybox. Ali nisam siguran.

Siguran sam da mi nije radio na stock plejeru, na svemu ostalom radi :)
Skinuo sam i phonograph i shuttle, ne radi. Imam busy box I dzabe.

Ne znam sta bi moglo da bude....

Jel 2.3.4.0 ili 2.4.0.1?
 
Koja je putanja za busybox? Ide u xbin ili bin?
 
Malo ispadam iz teme, ali imao bih jedno pitanje vezano za Meizu. Šta je trenutno bolja kupovina m1 note ili m2 note? Po karakteristikama je m1 note za nijansu "jači" od m2, isto tako je i stariji. Šta su pokazala iskustva, koji je bolji izbor? Kupio bih polovan telefon.
 
Da li vam razdvaja sms poruke?

Npr posaljem poruku i kreiran je sms thread, ako je br u imeniku upisan bez +381 kad mi stigne poruka (odgovor) napravi novi thread.
 
Malo ispadam iz teme, ali imao bih jedno pitanje vezano za Meizu. Šta je trenutno bolja kupovina m1 note ili m2 note? Po karakteristikama je m1 note za nijansu "jači" od m2, isto tako je i stariji. Šta su pokazala iskustva, koji je bolji izbor? Kupio bih polovan telefon.
Ja bih uzeo m1 note. Mada vise mi odgovara hardverski taster na m2. Razlika izmedju njih je par meseci, tako da sto se tice podrske bice 99% ista.
Da li vam razdvaja sms poruke?

Npr posaljem poruku i kreiran je sms thread, ako je br u imeniku upisan bez +381 kad mi stigne poruka (odgovor) napravi novi thread.
Da, to je bug flyme osa.
 
Malo ispadam iz teme, ali imao bih jedno pitanje vezano za Meizu. Šta je trenutno bolja kupovina m1 note ili m2 note? Po karakteristikama je m1 note za nijansu "jači" od m2, isto tako je i stariji. Šta su pokazala iskustva, koji je bolji izbor? Kupio bih polovan telefon.
M2.Veca dostupnost. Nista osetno sto se tice te "jacine".
 
Je l' ovaj telefon postojao i u mt:s ponudi..? Ili, ako zna neko - da ga nece biti i opet?
 
Hvala društvo. Pogledaću šta mi je pristupačnije. Videh da su se neki žalili na zvuk u slušačlici tokom razgovora, je l' je to bio softverski problem ili se to dešava od modela do modela?
 
m1 note, koliko sam cuo dok sam gledao sta ja da kupim, ima neke opasne bagove sa ekranom. Pre bih uzeo noviji m2 note, verovatno su vecinu boljki od prosle verzije ispravili.
 
m1 note, koliko sam cuo dok sam gledao sta ja da kupim, ima neke opasne bagove sa ekranom. Pre bih uzeo noviji m2 note, verovatno su vecinu boljki od prosle verzije ispravili.
Gomila m1 note je imala probleme sa ekranom, nema potrebe da se rizikuje, m2 note je i pored slabijeg soc bolja kupovina. Ne treba zaboraviti ni šum u slušalicama kod m1 note pa praktično svako kome je bitna muzika na telefonu može odmah da ga preskoči iz razmatranja.
 
Poslednja izmena:
Ja sam imao dva primerka m1 note,pa sam presao na m2 note razlike u radu nikakve!
U oba primerka sam imao probleme sa ekranima mozda sam malo losije srece....:)
M1 note ima problem sa sumom prilikom koriscenja slusalica...ima malo tisi zvucnik...
Baterije po meni traju podjednako,m2 note po mom ukusu prikazuje verniju belu boju u odnosu na m1 note i da m1 note se greje kao sporet za razliku od naslednika :)
Nadam se da sam pomogao.
 
Ja sam imao dva primerka m1 note,pa sam presao na m2 note razlike u radu nikakve!
U oba primerka sam imao probleme sa ekranima mozda sam malo losije srece....:)
M1 note ima problem sa sumom prilikom koriscenja slusalica...ima malo tisi zvucnik...
Baterije po meni traju podjednako,m2 note po mom ukusu prikazuje verniju belu boju u odnosu na m1 note i da m1 note se greje kao sporet za razliku od naslednika :)
Nadam se da sam pomogao.

jesi druze. Hvala puno :)
 
Kakvu garanciju bih dobio ukoliko bih telefon uzeo preko AliExpressa, i da li je komplikovano ostvariti pravo na garanciju u tom slucaju?
 
Kakvu garanciju bih dobio ukoliko bih telefon uzeo preko AliExpressa, i da li je komplikovano ostvariti pravo na garanciju u tom slucaju?
1 god i imas normalno pravo da ostvaris.
Ali saljes u kinu i cekas, pa ti salju nazad. Ne isplati se, uzmi ovde,ionako ima za male pare
 
Vrh Dno