Šta je novo?

Meizu m2 note

Kakav čoveče HU, je l' ne vidiš da je u pitanju slovenski jezik? Znaci češki ili slovački, čisto da znaš.
 
Kakav čoveče HU, je l' ne vidiš da je u pitanju slovenski jezik? Znaci češki ili slovački, čisto da znaš.
Hvala sto si mi skrenuo paznju na to [emoji1]
Ne, ne vidim.Ne poznajem jezike i zato pitam.
Mislim da se da primetiti da sam postavio pitanje a ne konstatovao da je HU.
U svakom slucaju, hvala za info.
 
Kada smo ko kod stakla, mogu, posle par meseci korišćenja, reći da se Nillkin 9H pokazalo odlično, tako da svakom preporučujem.
Sa cenom je jače, ali možete uloviti na Aliju neku akciju.
 
Hvala sto si mi skrenuo paznju na to [emoji1]
Ne, ne vidim.Ne poznajem jezike i zato pitam.
Mislim da se da primetiti da sam postavio pitanje a ne konstatovao da je HU.
U svakom slucaju, hvala za info.
Apdejtuj softver na najnoviji, pisano je kako,listaj malo unazad. Bas je to reseno sa drugim jezicima sto ti se desava.
 
Da li je neko imao problema sa podivljalim "media" procesom, ubija mi bateriu najstrasnije:( Pobrisem sve iz ram, ugasim, reatartujem fon i iznova se vraca. Btw nije moguc force close... Sta raditi?
 

Prilozi

  • Battery%20drain.jpg
    Battery%20drain.jpg
    155.3 KB · Pregleda: 125
Ljudi da li neko zna za servis ekrana za m2n?,drugaru izgleda da je otislo osvetljenje pa hoce nekako da sredi
 
Bas nista, restartujem telefon i ostavim.... Krenem na posao u 6h, do 15h je na 20% bez i da sam ga takao:(
 
Onda je do necega sto si skoro instalirao sto ima mogucnost da radi u pozadini.
 
Moze li pomoc pri instalaciji intenrational roma na telefon. pokusao sam tako sto sam kopiorao update.zip fajl u telefon i isao u recovery mode ali izbacuje mi firmware corrupt. ako moze neko da mi objasni kako da odradim
 
Moze li pomoc pri instalaciji intenrational roma na telefon. pokusao sam tako sto sam kopiorao update.zip fajl u telefon i isao u recovery mode ali izbacuje mi firmware corrupt. ako moze neko da mi objasni kako da odradim
Gotovo sigurno nisi skinuo lepo fajl. Skini opet,ako nece, probaj na drugom kompu a tvoj testiraj na malware i viruse :-D
 
Ako ti nije i verzija na telefonu onda moras malo da se pomucis da bi prebacio,imas tutorijal na netu kako se to radi,ja sam ga kacio ovde dva puta,izguglaj malo,na tom tutorijalu ima dve metodecza instaliranje,ja sam koristio drugu i veoma je jednostavna.
 
Da li je neko probao Flyme 5.6.2.23 betu?
 
Hvala sto si mi skrenuo paznju na to [emoji1]
Ne, ne vidim.Ne poznajem jezike i zato pitam.
Mislim da se da primetiti da sam postavio pitanje a ne konstatovao da je HU.
U svakom slucaju, hvala za info.
Nadam se da se ne ljutiš, naučio si nešto novo.
 
Taman posla [emoji1] nikad nije na odmet nauciti nesto novo.

Danas cu da probam,ako stignem,da odradim azuriranje na 4.5.4.2I,trenutno sam na 4.5.3I (sa tim stigao telefon iz telenora).
Ako sam dobro razumeo,prilicno je jednostavno.Skinem zip na telefon i pokrenem ga? Tom varijantom zadrzava postojece podatke na telefonu?
A varijantom iz recovery ide clean instal?
 
Sta,iz telenora i dalje stizu sa tom starom verzijom?Pa koliko su stari ti telefoni?
 
Nemam pojma,ja sam ga uzeo nema deset dana...stigo sa tim.
Inace dual sim free [emoji2]
 
Ja tek sad instalirao 4.5.4.2I, razlika je vise nego osetna u performansama. Mislim da ce sa 5.0 upgrade-om ovo biti top telefon
 
Tek danas probao mts karticu, oba slota su sim free.

Jel trosi vise bateriju sa 2 kartice?
 
Tek danas probao mts karticu, oba slota su sim free.

Jel trosi vise bateriju sa 2 kartice?

Trosi vise ali ne znacajno. Idealno 2 kartice istog operatera, jer ce vecinom signal biti na istoj baznoj stanici :)
 
Samo da proverim, probali ste ovu najnoviju 5.6.2.23 verziju što je izašla pre dva dana?

bilo koji flyme 5 da probas, ako ti je sa telenora telefon, ne radi mreza.... Probalo je par nas sa foruma, razlicite verzije... ja sam neku pre mesec i po, posle su neki i novije... verovatno je isti slucaj i sa najnovijom.

ne drzi me za rec da sigurno nece mreza raditi, samo kazem moje iskustvo i jos par njih sa foruma
 
Ma znam, imao sam instaliranu 5.6.2.1, pa morao da vratim na 4 jer nisam imao mrežu. nego reko, da proverim da nisu zakrpili to u ovoj novoj verziji. U changelog-u nema ništa na tu temu, u svakom slučaju.
 
Kako ste resili problem sa gmail nalogom i sinhronizacijim ( nece da prikaze kontakte) i sa contact related problemom ( aktivan non-stop i srce bateriju ).
 
Poslednja izmena:
Ne znam zašto vam se žuri sa Flyme5, kada 4 je besprekoran.
 
Vrh Dno