Šta je novo?

[m:tel cg] Internet u Srbiji vise nije neogranicen: diskusija

@mihailodj

Imam ja neku Banca Intesa Internet karticu, javi mi se preko PP-a da pokušamo nešto da uradimo.
 
Alfa uspeli smo ,hvala ti u svakom slucaju :) Ali ti ako hoces slobodno uplati :)
 
Odlična je stvar ova Internet kartica, držiš sa strane i kada treba odradi posao.
 
Slazem se.
 
Alfa uspeli smo ,hvala ti u svakom slucaju :) Ali ti ako hoces slobodno uplati :)

Ja sam mislio da ti ostavim taj evro, da mi vratis aprila, pa opet tako do kraja sledece i da ne moramo da placamo po eur za produzenje :D

Kod nas takve dopune ne produzavaju kartice, jel' zna neko kako je sa mtel karticom?
 
Код нас пријатељске допуне не продужавају картице али онда допуниш са неке постпејд и картица је као нова. :)
 
Thank you, Captain Repeater :)
 
Mozda je bilo, ali nisam uspeo da nadjem, da li ce mtel kartica raditi u modemu koju je zakljucan za mts? :-D Ili mora unlock?
 
Za vas koji koristite karticu preko Huawei 3g modema u racunaru, koju verziju programa Mobile Partner koristite i kako ste zadovoljni sa istom ?
 
Koji je bolji ?
 
Ja koristim ugradjeni Windows dialer za vezu, a iz paketa instaliram samo drajver za modem.
 
Zanimljivo. Kako pozivas brojeve iz tog dialera i kako si ga konfigurisao, opcije i sl. ? Jel ima nesto na sta posebno valja obratiti paznju ?
 
Ma kod mene net radi skroz ok kao i sms. Ali u ovom programcetu Mobile Prtner koje imam instalirano, nema opcija za pozivanje, pa trazim alternativu. Kad mi je kartica u mobilnom, onda sve sljaka sto je i razumljivo.
 
Model modema koji poseduješ verovatno nema mogućnost za pozivanje.
 
E3131 by Huawei.
krastavac, moram da uzajmim jos neki model od kolege, pa da isprobam kako se ponasaju. Zahvaljujem na informacijama.
 
Poslednja izmena:
E3131 by Huawei.
krastavac, moram da uzajmim jos neki model od kolege, pa da isprobam kako se ponasaju. Zahvaljujem na informacijama.
Vidjao sam povremeno na KP modeme sa kojima se moze i pozivati.
Kao sto kaze Corvus Corax retko koji modem ima omogucenu tu opciju a da je usput i neki od brzih....
 
Nazad
Vrh Dno