Šta je novo?

[m:tel cg] Internet u Srbiji vise nije neogranicen: diskusija

^ Ja sam registrovao iz Srbije, posto mi je karticu doneo drug koji je valjda uzeo na trafici (prijatelj prijatelja i te fore, nisam ni bio licno sa njim u kontaktu pa ne znam). Pustio im mail i Suzana me vrlo brzo zvala na srpski broj. Sve aktivirala i objasnila sta i kako da cinim da aktiviram roming kartu, stvarno im je neverovatan customer service. Sve ukupno me izaslo tacno 17.7 evra (ostalo mi 0.17e viska kredita), i sve radi savrseno, samo ja jos uvek prosto ne mogu da verujem da sam sve to dobio za te novce i to za celu godinu. :D
Inace, pri samoj aktivaciji kartice nisu trazili nikakve podatke, samo mi je javila da su aktivirane. Jedino sam podatke ostavio na njihovom sajtu kad sam se registrovao za web shop.

1) Doneta ti je kartica sa trafike prazna sa kreditom pocetnim na njoj
2) Ti se je u Srbije aktivirao u telefonu i poslao mail Suzani (kakav i sakojom sadrzinom - ako sam te lepo razumeo)
3) Zvala te je na SRB broj (sta u mail-u si dao kontakt telefon)
4) Aktivaciju roaming karte si izvrsio iz Srbije (kako - elektonska uplata ili preko poste na uplatnicu)
5) Ako si ostavio podatke na site-u br.LK ime prezime onda si je registrovao (da li je tako)
 
da li mozes da napises kako ide postupak aktivacije
i da li moze iz srbije da se aktivira i kako
i da li tih 20 evra mogu i odavde da uplatim na karticu ili mora iz cg?
 
Ljudi ,imam jednu molbu . Ako ima neko iz CG da mi uplati 1 euro kredita na mtel karticu ,da mi nebi ugasili ,posto mi istice sada ? Broj je 068768192.
Hvala Unapred:)
 
Zato sam ja i rekao na prethodnim stranicama da treba u prvom postu sve da se dodaje/oduzima/sređuje i tema bi imala tri strane, dok se to ne reši imaćemo 500 strana off-a.
 
1) Doneta ti je kartica sa trafike prazna sa kreditom pocetnim na njoj
2) Ti se je u Srbije aktivirao u telefonu i poslao mail Suzani (kakav i sakojom sadrzinom - ako sam te lepo razumeo)
3) Zvala te je na SRB broj (sta u mail-u si dao kontakt telefon)
4) Aktivaciju roaming karte si izvrsio iz Srbije (kako - elektonska uplata ili preko poste na uplatnicu)
5) Ako si ostavio podatke na site-u br.LK ime prezime onda si je registrovao (da li je tako)

Pravo da ti kazem, ne znam dal je kartica sa trafije il iz njihove poslovnice, nisam se cuo licno sa likom koji mi je nabavio... Buduci da nije bila aktivna (nije davala znake zivota kad je ubacim u telefon), pretpostavljam da je sa trafike. Procitao sam da treba da se aktivira u CG, valjda tako sto se zove bilo koga, ali posto nije aktivirana tamo nisam mogao to uraditi ovde. Ja sam je samo ubacio u telefon i video da nece da se spoji na mrezu, pa se ondak javio njima na mail ([email protected]) i pitao kako mogu da aktiviram. Oni rekli da im radi dalje pomoci posaljem mtel broj i lokalni srpski broj na koji me mogu dobiti, kad sam poslao zvala me Suzana odmah i rekla da je trebalo da aktiviram karticu u CG pozivom kao sto rekoh pre, ali da nije problem i da je ona aktivirala sve.
Posle sam otisao na njihov web shop i tamo se registrovao (sa sve licnom kartom i ostalim podacima) da bi mogao da dopunim kredit (ovo pretpostavljam nije obavezno, kredit se moze uplatiti i drugim putem, ili licno pri kupovini kartice). Dopunio tamo jos 14.7e kredita (3 sam vec imao na kartici, sto je sa 10% bonusa sto se dobije na web shopu taman dovoljno da ostane 0.17 viska), i onda samo poslao Tiket4 na 14555. Odmah se sve aktiviralo i radi. :)
 
Nerazumem te MagicMaster@, zasto je ovo pitanje van teme, interesuje me kako da aktiviram karticu iz SRB a ne iz CG jer ako trazis od nekog da ti posalje karticu iz CG mnogo bi bilo da trazis od njega da je registrujes na njegovo ime jer ako dodje do neke zloupotrebe sa tog broja on je na tapetu. Mene, ne samo mene verujem da ima jos drugih forumas-a ili onih koji citaju forum koje ovo interesuje.
 
BorisBeaM@, da li si ti uplatu vrsio elektronski ili ne i ako si upoznat kako mozes da dopunis taj broj iz Sbrije a da nije elektronski?
Hvala na opsirnom odgovoru.
 
Nisam mislio samo na tebe, nego uopšte, opet se kreće sa pitanjima na koje već postoje odogovori.
 
^ Elektroski, najjednostavnije je, a jos se dobije i bonus 10%. Video sam na njihovoj face strani da pominju da se moze dopuniti kredit i ovde na odredjenim mestima, al se nisam upustao u dalje istrazivanje jer mi nije trebalo.
 
ili preko sajta i kartice, kao i svi mi... kao što j ei napisao Boris.
 
ja cu da probam ovih dana kad mi drug dostavi karticu pa javljam :D
 
editujte prvi post, ubacite sekciju faq, i kad neko pita nesto na sta vec postoji odgovor, samo ga uputite na prvi post.
 
Daj mi Mod status pa cu uraditi to :) (cik da smeju to da urade, mozda ako nadju nacin da zabrane ulaz u Telenor temu :D)

Ko je trazio 1e - pa sto ne uplatis sam preko sajta???
 
prepaid kartica 064 sa dodatkom sms , poruke idu normalno prema CG kartici
 
Kako mislis "normalno"? Sa SMS dodatka, ili se normalno naplacuju? (trebalo bi normalno, i sa KTa su se naplacivale, barem kada nema dodatka)
 
Nemam kreditnu karticu ,a na par mesta sam pitao i nemoze dopuna za mtel ,pa bih zato molio nekoga iz CG da mi pusti samo jedan euro .
 
Kako mislis "normalno"? Sa SMS dodatka, ili se normalno naplacuju? (trebalo bi normalno, i sa KTa su se naplacivale, barem kada nema dodatka)

pa nijemi jasno , cerkicina drugarica ima prepaid karticu 064 sa dodatkom sms i nula kredita a salje poruke normalno , kako nijemi jasno
 
Nemam kreditnu karticu ,a na par mesta sam pitao i nemoze dopuna za mtel ,pa bih zato molio nekoga iz CG da mi pusti samo jedan euro .

jasam jednu karticu dopunio sa sos kredit , kad budem dopunio onice da odbiju , zvao korisnicki +3821600 i tip ( nije suzana )

ubacio 0,5 ev
 
Ni prebacivanjem se valjda ne produzava.
Uzmi karticu id nekog ovde pa uplati.
 
Napokon cu da dobijem karticu, kad sam poklonio moju od maja hehehhe. A koliko muke da mi neko uzme karticu kao da sam tražio ziranta za kredit. Steta sto ne radi pruga do CG. Tako da lepo vece.
 
Na web shopu postoji ozbiljan propust (bar se meni čini).
U toku procesa dopune sve lepo pupunim, br. kartice...
Dodjem do dela sa kodom koji sam dobio od banke (valjda treći korak), taj kod mi je u kancelariji i prekinem proces naplate.
Posle par sekindi, stiže mi poruka da sam dopunio kredit?!
Sve je uredno odrađeno bez unošenja spomenutog koda, pare su skinute sa računa i uplaćene u mtel.
 
Koji kod od banke???
 
Nema razloga da mu bude u kancelariji ako ima karticu :)
 
Nazad
Vrh Dno