Šta je novo?

[m:tel cg] Internet u Srbiji vise nije neogranicen: diskusija

Jel moze malo pojasnjenje oko tih mesecnih dopuna i validnosti. Imam njihovu karticu koju sam kupio u avgustu pa bi sad da aktiviram prva klasa tiket i da je koristim u 4g ruteru. Da li moram svaki mesec da uplacujem dopunu nakon sto platim 40€ aktivaciju paketa?
Nije 40 eu nego 30 eu, mora svaki mesec po 3 eu ili jednokratno za godinu, mislim daje oko 15 eu ali to ti uzimaju
Bolje svaki mesec po 3 eu jer ostaje kredit i nakupise
 
Nije 40 eu nego 30 eu, mora svaki mesec po 3 eu ili jednokratno za godinu, mislim daje oko 15 eu ali to ti uzimaju
Bolje svaki mesec po 3 eu jer ostaje kredit i nakupise
Pa, u principu ako ne želiš da rizikujes da zaboravis da dopunis ostanes bez saobraćaja i slično. Nije loše. Posebno kod mene gde 2 puta mesečno aktiviram dodatak može se desiti da pojede kredit ako zaboravim ili nisam u mogućnosti da aktiviram dodatak... U principu validnost košta 15 eura dodatno ne vezano za paket. I godinu dana ne treba pipati. Kome to nije problem posebno u Srbiji... Gde je godišnja karta. Nije frka ručno dopunjavati... Ali ako aktiviras doslovno godinu dana bez pipanja za 45 eura imas neograničen net u Srbiji sa ogromnim potencijalom za celu ZB zonu. (AKA Balkanski Starlink)
 
Jel moze malo pojasnjenje oko tih mesecnih dopuna i validnosti. Imam njihovu karticu koju sam kupio u avgustu pa bi sad da aktiviram prva klasa tiket i da je koristim u 4g ruteru. Da li moram svaki mesec da uplacujem dopunu nakon sto platim 40€ aktivaciju paketa?
svaki mesec 3 evra minimum, plus svake godine produzenje kartice 10 evra.
 
Od ove godine je validacija 15 evra
 
svaki mesec 3 evra minimum, plus svake godine produzenje kartice 10 evra.
Ne, ili da dopunjavas na svakih 29 dana kredit (ne preporucujem da cekas poslednji dan) Mene su jednom iskljucili u sred dana...
Ili godisnje platis a mozes dopuniti kad god ti treba.
Doslovno ovako stoji kad uplatis validnost...Screenshot_20231206-004936_Moj mtel.jpg
Za Srbiju i ja se slazem da se ne isplati, ovo sam cisto aktivirao jer negde bi se zeznuo i pojelo bi mi kredit kad ostanem bez 15-dnevnog tiketa ( koje ja koristim )
 
Poslednja izmena:
Neznan gde se sve kreces , ova dopuna od 3 eu dobijes plus 3 eu traje 7 dana
 

Prilozi

  • WhatsApp Image 2023-12-06 at 16.02.15.jpeg
    WhatsApp Image 2023-12-06 at 16.02.15.jpeg
    71.8 KB · Pregleda: 52
Pozdrav,koja kartica treba da se kupi da bi se aktivirao dodatak od godinu dana neta za Srbiju?
 
Pozdrav,koja kartica treba da se kupi da bi se aktivirao dodatak od godinu dana neta za Srbiju?
Pa uglavnom koristimo mtel turist. Ali vidi i sa običnim prepaidom mozda isto imaju ove dodatke... Msm nazovi ih pa pitaj. Ili posalji im poruku sa brojem fona pa te oni cimnu.
 
Pozdrav,koja kartica treba da se kupi da bi se aktivirao dodatak od godinu dana neta za Srbiju?
Mislim da nema veze koja kartica mtel CG 068 , Samo bitno je da je novija sa 4G ili ako je stara moze dase zameni
 

Prilozi

  • Screenshot_9.png
    Screenshot_9.png
    81.1 KB · Pregleda: 38
  • Screenshot_7.png
    Screenshot_7.png
    87.2 KB · Pregleda: 46
Hvala puno,jos samo jedno pitanje ako aktiviram ovaj tiket za celu godinu koji je 30 evra,da li i dalje moram da uplacujem mesecno kredit da bi kartica bila validna ili sam miran narednih godinu dana?hvala
 
Hvala puno,jos samo jedno pitanje ako aktiviram ovaj tiket za celu godinu koji je 30 evra,da li i dalje moram da uplacujem mesecno kredit da bi kartica bila validna ili sam miran narednih godinu dana?hvala
Mora 3e mesecno ostaje ti to za sledecu aktivaciju kredit
Pozdrav
 
Hvala puno,jos samo jedno pitanje ako aktiviram ovaj tiket za celu godinu koji je 30 evra,da li i dalje moram da uplacujem mesecno kredit da bi kartica bila validna ili sam miran narednih godinu dana?hvala
A i nije strasno ako imas taj godišnji plan. Ako i zaboravis/nisi u mogućnosti imas 60 dana blokiran saobraćaj bez gasenja kartice i brisanja resursa. Cim doplatis kredit ponovo ti aktiviraju saobraćaj. Tako da samo pazis fa aktiviras godišnjj plan da ne dodje prvi januar pa pojedes kredit na roaming.... Zato ja koristim validnost jer skupljeni kredit mi je rizican na svakih 15 dana ako se zeznem ovako uplatim 5 eura aktiviram i vozi dalje... Dok u Srbiji je u suštini samo pazis na kraju godine. Ovo sve ostalo ako okasnis samo isključe ti net dok ne uplatis kredit.
Tako da uopšte nije ti frka. Ne moras.se opterećivati. Kad prestane da radi net 3 eura dopuna i to je to. Ako neces da ostanes bez neta uplatis unutar 30 dana i to ti je to. Uzivaj u životu.
5-6 ampera baterija, brzi punjač 3ca telefon i svet je tvoj uz konektivnost gde god da si...
Jedino "geosrbija" za sad znam da nema pristup. EON, HBO i sve ostalo radi ko doksa. A uvek imas VPN ako ti treba nas ip. Ali sve u suštini radi ...
 
Poslednja izmena:
Hvala
A i nije strasno ako imas taj godišnji plan. Ako i zaboravis/nisi u mogućnosti imas 60 dana blokiran saobraćaj bez gasenja kartice i brisanja resursa. Cim doplatis kredit ponovo ti aktiviraju saobraćaj. Tako da samo pazis fa aktiviras godišnjj plan da ne dodje prvi januar pa pojedes kredit na roaming.... Zato ja koristim validnost jer skupljeni kredit mi je rizican na svakih 15 dana ako se zeznem ovako uplatim 5 eura aktiviram i vozi dalje... Dok u Srbiji je u suštini samo pazis na kraju godine. Ovo sve ostalo ako okasnis samo isključe ti net dok ne uplatis kredit.
Tako da uopšte nije ti frka. Ne moras.se opterećivati. Kad prestane da radi net 3 eura dopuna i to je to. Ako neces da ostanes bez neta uplatis unutar 30 dana i to ti je to. Uzivaj u životu.
5-6 ampera baterija, brzi punjač 3ca telefon i svet je tvoj uz konektivnost gde god da si...
Jedino "geosrbija" za sad znam da nema pristup. EON, HBO i sve ostalo radi ko doksa. A uvek imas VPN ako ti treba nas ip. Ali sve u suštini radi
 
Da li je potrebno odredjeno vreme nakon uplate roming dodatka da se u aplikaciji pokaze da je dodatak aktiviran,posto kod mene jos ne prikazije?
 
Da li je potrebno odredjeno vreme nakon uplate roming dodatka da se u aplikaciji pokaze da je dodatak aktiviran,posto kod mene jos ne prikazije?
ne vidi se da je aktivan u app a radi dodatak cisto da znas.To mozes da proveris kad udjes u onaj deo gore za poklone pa u istoriju poena:
1702342071006.png
 
Heh, ja brojim svaku aktivaciju u kalendaru 15 dana da znam kad sledeću da aktiviram.... Par puta sam zvao korisnički da proverim za svaki slucaj 🤣 da se nisam zabtojao. Ovde ti je barem lako. Vazi do kraja godine i ne razmišljaš.... Nemas sta da brojis 🤣
 
javite ko ima višak karticu, kupujem jednu, ne mogu esim
 
Kako da dobijem korisnicki servis,kad pozovem 1600 kaze mi da je ne postojeci broj?
 
Radi mi Eon,povezao sam preko hot spota sa TVom,medjutim rts i pink ne dozvoljava zbog regiona...da li je neko imao takav problem i da li moze to nekako da se resi,bez VPNa,posto ne mogu da ga instaliram na smart TVu?hvala
 
Radi mi Eon,povezao sam preko hot spota sa TVom,medjutim rts i pink ne dozvoljava zbog regiona...da li je neko imao takav problem i da li moze to nekako da se resi,bez VPNa,posto ne mogu da ga instaliram na smart TVu?hvala
Iako koristi MTS mrezu prikazuje ti kao da si u CG a RTS je zakljucan u svim zemljama regiona. Probaj da instaliras RTS planetu pa vidi da li ce da radi (ima app za LG, vrv i za Samsung). Za Pink nemam resenje…Ako ne uspe nista onda moras da namestis DNS preko Control D (ima objasnjenja u drugim temama). Trece resenje ti je jeftin tv stick ili box i na njemu besplatni vpnify i mocices da gledas sve nase kanale.
 
Iako koristi MTS mrezu prikazuje ti kao da si u CG a RTS je zakljucan u svim zemljama regiona. Probaj da instaliras RTS planetu pa vidi da li ce da radi (ima app za LG, vrv i za Samsung). Za Pink nemam resenje…Ako ne uspe nista onda moras da namestis DNS preko Control D (ima objasnjenja u drugim temama). Trece resenje ti je jeftin tv stick ili box i na njemu besplatni vpnify i mocices da gledas sve nase kanale.
Jel mozete da mi posaljete link za DNS?
 
Pozdrav. Koristim ovaj tarifni paket zato što stidiram u Srbiji. Ali ovi iz mtela su teški idioti, već dva puta sam išao da mjenjam 3g za 4g karticu i oba puta sam ponovo dobio 3g. Danas sam čak dobio i 100 gb 4g interneta, jer sam promjenio 3g za 4g karticu. Smjejurija. Odustao sam od zvanja korisničke službe i mtela. Jeftino, ali nije vrijedno zajebancije.

PS
Nije do telefona ili dostupnosti 4g mreže.
 
Nazad
Vrh Dno