Šta je novo?

[m:tel cg] Internet u Srbiji vise nije neogranicen: diskusija

Mozda je vec bilo pitanje…Da li vam skida mb za koriscenje Iris TV-a. Cini mi se da nije skidalo kada sam letos bio u CG, ne znam kakva je situacija u romingu kada se aktivira prva klasa tiket
Mislim da nemaš nikakve MB u prvoj klasi. Cak mislim da ne stoji ni u aplikaciji da ti je aktivirano a ni do kada. A kamoli da skida MB. Nisam odavno koristio prva klasa.
Ali ako misliš na univerzalne GB za roaming WB trebalo bi u principu da troši na sve...
 
Kako nema kada stoji da je neogranicen internet, a po FUP-u (iako nigde ne pise) imas 10gb mesecno po punoj brzini
 
Kako nema kada stoji da je neogranicen internet, a po FUP-u (iako nigde ne pise) imas 10gb mesecno po punoj brzini
Jel neko potvrdio sta se dešava i kako se akrivira FUP? Mislim ja koristim flat net plus univerzalnim GB peglam pretplate. Pa nemam pojma da li ima.
 
Jel neko potvrdio sta se dešava i kako se akrivira FUP? Mislim ja koristim flat net plus univerzalnim GB peglam pretplate. Pa nemam pojma da li ima.
Ovo je njihov zvanican odgovor ali pojedini ljudi pisu na forumu da su prebacivali tu kvotu od 10gb
 

Prilozi

  • Screenshot_2023-10-19-06-10-18-504_com.google.android.gm-edit.jpg
    Screenshot_2023-10-19-06-10-18-504_com.google.android.gm-edit.jpg
    278.3 KB · Pregleda: 112
Ako te ne mrzi da istestisars pa nam javi tacno... Ja kazem ti sam na flat netu tako da nemam pojma za prva tiket. Svakako ako ti ikad zatreba ( flat net i za Srbiju je najjeftiniji odoka od bilo kog naseg provajdera ) Za Bosnu nema potrebe da poredim.
 
Jel vam radi 4G na mts mrezi? Bosanski mtel trenutno samo se povezije na H+ (3G)?
 
Ako neko produzava važenje kartice kreditom. Izgleda da vazi celih 30 dana internet a ne do kraja dana... Nestala oznaka 4G ili H+ iako do danas važi kredit. I cim sam uplatio odmah proradio sav internet. Kredit normalno stari se uvećao za iznos novog... I datum novih 30 dana...
 
Ma da, kako god...ja sam ubio oko 2TB od aktivacije do sada, sto kazem i mesecno da placam onaj plan od 15e mi ne izlazi puno...neveerovatno je da nasi operateri ne nude nesto slicno ovome u tom cenovnom ranku-osim neo neo, koji ima za hotspot 50gb? :D
 
Ma da, kako god...ja sam ubio oko 2TB od aktivacije do sada, sto kazem i mesecno da placam onaj plan od 15e mi ne izlazi puno...neveerovatno je da nasi operateri ne nude nesto slicno ovome u tom cenovnom ranku-osim neo neo, koji ima za hotspot 50gb? :D
Trebaju da zarade pare, zato i nema. 😑
 
Ne znam da li zato sto je kraj godine pa ne gledaju , ali evo, ostavio sam preko noc ps4 da skida igre...jos uvek radi net...neverovatno da je ovo na selu, i brzina je odlicna takodje...

Pogledajte prilog 411111
Takođe potvrdjujem potrošio više od 10 gb, i dalje sve u ful brzini.
Ima akcija u decembru 30 evra je paket za celu 2024 godinu.
 
ima li neko karticu viška na prodaju, nek piše na pp...
 
Da 3 je minimalno ističe mi 5. Kredit pa cu da probam onaj godišnji plan. Taman sam skupio dopunama da aktiviram. Doduse ja uplaćujem po 5 da dobijem poene za benefite. Za Srbiju ne znači puno ali za ZB je zakon. Da uzmem te gratis GB.
 
Da na kupilo se jer mi treba stalno za pozive prema CG , Preko aplikacije je dopuna 3 ev a u CG je dopuna 4ev na kios
 
Godina dana kod mtela iznosi 11 meseci i 28 dana ako neko bude uplacivao "validnost"
 
Jel moze malo pojasnjenje oko tih mesecnih dopuna i validnosti. Imam njihovu karticu koju sam kupio u avgustu pa bi sad da aktiviram prva klasa tiket i da je koristim u 4g ruteru. Da li moram svaki mesec da uplacujem dopunu nakon sto platim 40€ aktivaciju paketa?
 
Nazad
Vrh Dno