Šta je novo?

LG Televizori

Ne mozes da registrujes.

Samo televizori kupljeni od nasih dobavljaca.

Svakako imas 2gg preko madjara.
 
Ne mozes da registrujes.

Samo televizori kupljeni od nasih dobavljaca.

Svakako imas 2gg preko madjara.
Zbog čega, kad u registraciji LG traži samo model, registracioni broj i datum kupovine..?
Traže i mesto kupovine, ja sam kucao Subotica, a u fakturi stoji Budapest.
Pokušaću, kasnije, ponovo.
 
Mozes na madjarskom LG sajtu, ne na nasem.
 
Onda moram da kreiram mađarski LG account, shit.
I ako mi prođe registracija, ima li to efekta što se tiče tih +2 godine garancije?
Švercer iz Subotice mi je rekao da kod njega imam 3 godine.

Samo da kažem da sam upravo prošao proces registracije na srpskom LG sajtu.

Da li znači da sam dobio +2 godine produžene garancije, ili za tu garanciju ipak mora mađarski LG sajt?
 
Poslednja izmena:
Čini mi se da je na mom prethodnom LG-ju sa WebOS 3.0 kada sam to uradio bila muka živa da se posle ulogujem u aplikacije.Sada bih to uradio (promenio na USA region) samo zbog Tidal aplikacije, trebalo bi da je dostupna, ali ne znam da li će raditi kad ponovo vratim region na Srbija.
Nikada nisam imao problema sa bilo kojom aplikacijom posle promene regiona, a prvi WebOS sam imao pre tačno deset godina
 
Onda moram da kreiram mađarski LG account, shit.
I ako mi prođe registracija, ima li to efekta što se tiče tih +2 godine garancije?
Švercer iz Subotice mi je rekao da kod njega imam 3 godine.

Samo da kažem da sam upravo prošao proces registracije na srpskom LG sajtu.

Da li znači da sam dobio +2 godine produžene garancije, ili za tu garanciju ipak mora mađarski LG sajt?
Super ako je prošlo.

U Srbiji imaš 2 godine garancije. Ako si plaćao tom liku dodatak 10-20% onda imaš dodatne 3 godine koje se rešavaju u HU. Kod nas nema produžene garancije za kupljene modele, a da nisu dobavljači iz Srbije.
 
Nadam se da sam pogodio temu... Imam lg model 65NANO783QA i od danas EON box... Je l ima neko neki savet na koju rezoluciju nastelovati box ili sta podesiti na samom tvu za naj sliku? Navikao sam se na buđavi mts, verujem da je ovo bolja varijanta ali ma sta radio slika mi nekako meka i nema ostrinu na boje cu se navici .. Svaki savet dobrodosao, hvala unapred :)
 
Zdravo,
Mozda je neko pisao o ovome ali nisam imao vremena da pronadjem.
Drugar je kupio "LG 55UR74003LB Smart Televizor, 55'', 4K, UHD, 2023" i prilikom svakog paljenja mora da aktivira HDMI da bi gledao program, inace je na MTSu ali nije optika.
Ima li kakvo podesavanje da kad upali TV odmah bude na HDMI a ne na osnovnom ekranu?
Ili da se odmah pri paljenju aktivira aplikacija, IRIS ili EON?
 
Ne razumem bas, kod mene je oduvek ps5 radio u hdr modu gde je osvetljenje jace 🤷‍♂️
 
Zdravo,
Mozda je neko pisao o ovome ali nisam imao vremena da pronadjem.
Drugar je kupio "LG 55UR74003LB Smart Televizor, 55'', 4K, UHD, 2023" i prilikom svakog paljenja mora da aktivira HDMI da bi gledao program, inace je na MTSu ali nije optika.
Ima li kakvo podesavanje da kad upali TV odmah bude na HDMI a ne na osnovnom ekranu?
Ili da se odmah pri paljenju aktivira aplikacija, IRIS ili EON?
Ima u opcijama TV-a da se isključi taj "Home screen" ... ne znam sad kako se zove, ali ima!
Odmah pri uključivanju ide na Iris ...
 
Jedno pitanje vezano za "formatiranje" USB fleške.
Koleginica prebacila neki film na flešku, istu uštekala u LG televizor i posle toga više nije moguće pristupiti
fajlovima koji se nalaze na fleški kada se ista prikači na komp.
Po uštekavanju u komp izbaci poruku da je potrebno formatirati USB drajv a ako se pokuša pristupiti izbaci poruku: The media is write protected.
Isto je i na win 7 i win 10.

1707582334578.png
1707582352935.png

Probala je par besplatnih programa za restorovanje, ništa nije uspelo.
Ima li spasa podacima na fleški?
 
Vrlo moguce da je tv formatirao fles u svoj format da bi moglo da radi snimanje na njega i time svakako unistio sav sadrzaj...
 
Jedno pitanje vezano za "formatiranje" USB fleške.
Koleginica prebacila neki film na flešku, istu uštekala u LG televizor i posle toga više nije moguće pristupiti
fajlovima koji se nalaze na fleški kada se ista prikači na komp.
Po uštekavanju u komp izbaci poruku da je potrebno formatirati USB drajv a ako se pokuša pristupiti izbaci poruku: The media is write protected.
Isto je i na win 7 i win 10.

Pogledajte prilog 428353
Pogledajte prilog 428354

Probala je par besplatnih programa za restorovanje, ništa nije uspelo.
Ima li spasa podacima na fleški?
Vrlo moguće da je fleš crkao. Meni se tako desilo par puta. Verovatno kod vađenja iz TV-a.
 
Nikad mi se to nije desilo, a bas sam nesto testirao televizore, pa sam ubacivao u 10 razlicitih televizora od OLED-a preko QNED-a do obicnih LED-ova.

TV ne formatira fles.
 
LG 65 UR 91003 LA ili LG 65 UR 81003 LJ.

Koji je bolji? Molim za mislenje, dali ima velika razlika i kakva?
 
Jedno pitanje vezano za "formatiranje" USB fleške.
Koleginica prebacila neki film na flešku, istu uštekala u LG televizor i posle toga više nije moguće pristupiti
fajlovima koji se nalaze na fleški kada se ista prikači na komp.
Po uštekavanju u komp izbaci poruku da je potrebno formatirati USB drajv a ako se pokuša pristupiti izbaci poruku: The media is write protected.
Isto je i na win 7 i win 10.

Pogledajte prilog 428353
Pogledajte prilog 428354

Probala je par besplatnih programa za restorovanje, ništa nije uspelo.
Ima li spasa podacima na fleški?
Ja imam HD od 2TB na kojem imam podatke i baš se kockam. Ali, za sada, nijednom mi se nije desilo da je C3 nešto preformatirao, osim što upisuje one svoje folder, jer da tog HDa gledam remux na TVu, preko USB, naravno.
 
Vezano za flešku, pošto je win prepoznaje, vidi tačan kapacitet i nudi opciju formatiranja, nada je da je fleška ispravna i da je tv ipak tu nešto "zakuvao".
Ništa, čekamo da eventualno naiđe neko ko je imao slično iskustvo i pronašao neko rešenje :)

Thanx
 
Vezano za flešku, pošto je win prepoznaje, vidi tačan kapacitet i nudi opciju formatiranja, nada je da je fleška ispravna i da je tv ipak tu nešto "zakuvao".
Ništa, čekamo da eventualno naiđe neko ko je imao slično iskustvo i pronašao neko rešenje :)

Thanx
Probaj ovako:

Davno sam imao taj problem resio preko CMD. Pogledaj video ima par nacina za resavanje.
 
Probaj ovako:

Davno sam imao taj problem resio preko CMD. Pogledaj video ima par nacina za resavanje.

Probao sam sve ove opcije + ješ jedan program za bekap i ništa nije pomoglo.
Smatraćemo da je fleška riknula, vraćam je koleginici pa nek izabere da li će formatirati ili odneti negde kod profesionalaca...
Hvala svima na predlozima.
 
Smejacete se sada ali moram da pitam... Nekako sam ustelovao boje na tvu i vise manje sve deluje ok ali kesic me redovno *eba... Lik ima boju koze fazon kraba, sve ostalo u emisiji deluje ok cak i gosca od sinoc ima vise manje normalnu boju koze a on... Kraba... Da l ima neko podesavanje da ubije tu crvenu mada sam sve zivo i mrtvo probao ali ne ide.. Ima jos par emisija gde sam to primetio ali najlakse mi da mi primer bude kesara.
U pitanju je neki model jeftinijeg nanocela...
 
To znači da nisi dobro uštelovao boje odnosno negde si preterao (verovatno u crvenoj ili zelenoj boji).
Generalno, očima tj. vidu ne treba verovati pošto ono što "vidimo" je proizvod procesiranja mozga na bazi onoga što oči uhvate od svetla :)
 
Da ali bas samo ta emisija.. Tj ta i npr onaj sunjavi fokus na b92 i jos po nesto.... Svi dnevnici jutarnji itd itd... Filmovi spotovi serije sve radi top...
 
Koji ti je LG kada si toliko potonuo
Dobri su to TV i oni najjeftiniji , a ne ovi drugi .
Gledaj programe i svasta nesto i uzivaj u njemu
 
Nazad
Vrh Dno