Šta je novo?

LG Televizori

Pozdrav za sve , e sad treba mi malo pomoći , nikako neuspevam naći mogućnost da sadržaje sa youtube gledam sa našim prevodom jednostavno u opciji uključenog titla i mogućeg odabira jezika nema nijedan da kažem ex-yu bude indijskih bugarskih i sličnih ali našeg nema, čak mi ne dava opciju automatskog generisanja jezika , dok recimo na laptopu na YT sa istom korisničkom nalogu to ide bez problema e sad ja stvarno ne znam do čega je a radi se o LG LED TV od pre 4 godine , ima li neko ideju ili iskustvo kako to da rešim
 
Pozdrav za sve , e sad treba mi malo pomoći , nikako neuspevam naći mogućnost da sadržaje sa youtube gledam sa našim prevodom jednostavno u opciji uključenog titla i mogućeg odabira jezika nema nijedan da kažem ex-yu bude indijskih bugarskih i sličnih ali našeg nema, čak mi ne dava opciju automatskog generisanja jezika , dok recimo na laptopu na YT sa istom korisničkom nalogu to ide bez problema e sad ja stvarno ne znam do čega je a radi se o LG LED TV od pre 4 godine , ima li neko ideju ili iskustvo kako to da rešim
Vidjao sam to. Nema cak ni na telefenu vise, meni ima samo na kompu 😂
 
Da li možda zna neko da li se priznaje garancija na LG OLED televizore kod nas na osnovu fotokopiranog računa. TV je kupljen u Mađarskoj.
 
Trebalo bi da moze i samo po serijskom broju
 
Cometrade-u je bilo potrebno 2 meseca da mi dostavi obaveštenje da je uspešno produžena garancija na 5 godina :).
 
Da li je neko uspeo da instalijra Tidal aplikaciju na WebOS televizorima?
Po informacijama na internetu, postoji Tidal aplikacija za WebOS i navodno radi na lg televizorima mlađim od 2018.
Međutim meni se na lg OLED G1 televizoru ne pojavljuje na spisku aplikacija?
 
cini mi se da se od zadnjeg apdejta C2 gasi na svaka 4 sata iako mu je ta opcija iskljucena (osim ako nije predvidjeno da je zeleno polje kad je iskljucena, sto bi mi bilo nerezonski)
 
Tek sada sam počeo da se igram sa 'Voice recognition' na C3.
Sve to radi u okviru WearOS. Ali bih hteo da koristim Magic remote dok gledam fuck'n Yettel Hipernet televiziju. VolumeUp/Down radi normalno jer koristim Magic Remote za kontrolu Volume TVa .Ali bih hteo da menjam kanale koristeći Voice recognition na Yettel fuck'n televiziji. Dok sam bio u televiziji, ponudio mi je da upari Magic Remote sa SetUp Box od Yettela, ali u listi postoje svi domaći provajderi, osim fuck'n Yettela, naravno. Da li neko koristi Magic Remote za Voice recognition u okviru televizije i da li je to moguće, osim pojačavanja i smanjivanja zvuka, kao što sam već naveo?
 
Jedno kratko pitanje vezano za garanciju.Kupio sam LG 65 qned863 2+3 godine garancije.Zanima me da li mora da se cuva kutija?
Bio bih najsrecniji da ne mora jer je ogromna a prostora se bas i nema za nju :)
 
Kutija nije neophodna za ostvarivanje garancije, garancija važi na proizvod a ne i na ambalažu.
 
Kako mi reče prodavac: kutija nije uslov za garanciju, ali dobro dođe ukoliko se šalje na reklamaciju, popravku itd.
 
Hvala na odgovorima.Stvarno je prevelika za cuvanje,jos bih morao da je odnesem na plac.Neka,letece u kantu :)
 
Da li je neko uspeo da instalijra Tidal aplikaciju na WebOS televizorima?
Po informacijama na internetu, postoji Tidal aplikacija za WebOS i navodno radi na lg televizorima mlađim od 2018.
Međutim meni se na lg OLED G1 televizoru ne pojavljuje na spisku aplikacija?
Radi ali nije dostupna na svim regionima, tako da ce ti trebati LG nalog postavljen na recimo UK i slican region.
 
Ne mogu da nadjem info u vezi snimanja na usb hdd kod LG C3. Imam kablovsku televiziju sa CI karticom. Postoji li mogucnost da se snimi tv program na usb hdd?
U vezi garancije na tv kupljen u instranstvu, LG servis je odgovorio sledece:
Ako je televizor modela LG OLED55C3 kuplen u jednoj zemlj članiici Evropske unije, u konkretnom slučaju u Mađarskoj, 2-godišnja, standardna, fabrička garancija se putem fiskalnog računa iz Mađarske može ostvariti i u Srbiji, i to preko naših ovlašćenih servisa.
Napomena:
- U slučaju da ovlašćeni servis utvrdi da se uređaj ne može popraviiti, zamena uređeja se može zahtevati jedino u prodavnici u kojoj je
kupljen u Mađarskoj.
 
Pozdrav drustvo.
Dozvoljavam sebi da ispadnem glup ali moram da pitam.....
Kupio sam pomocni TV zvani 32LQ63 i prvi put se susrecem sa WebOSom.
Jedna stvar koju ne mogu da resim (a iskreno se nadam da je glupost u pitanju koju ne mogu da provalim) je....kako da kad ukljucujem TV da se odmah pojavi slika sa TVa (u datom slucaju EON programi) koji su na HDMI2, dakle signal koji dolazi sa SBB receivera?
Sada kad palim TV, prvo se pojavi Web OS, pa onda moram sa cursorima da navodim na HDMI2 i enter.
Prekopao sam setting i sve sto sam mogao, ali jednostavno ne mogu to da resim.
Dakle, ima li resenja?
Hvala unapred :)
 
Opcija se zove home auto lunch verovatno treba da isključiš.
 
Како да искључим ово, појави се после 10 секунди, то ми се појављује и на Fox WebOS.
 

Prilozi

  • IMG_20240203_185447.jpg
    IMG_20240203_185447.jpg
    326.7 KB · Pregleda: 158
Home customization menu verovatno tu nešto ima da se isključi taj toggle. Poznavajući webos nema tu mnogo menjanja. Možda uspeš neki drugi toggle umesto tog. A i ne kapiram šta ti to smeta kao da si na tom meniju 24/7.
 
Зато што одмах како укључим ТВ прекида се програм и улази у тај мени.
 
Kod mene je u osnovnim podesavanjima , klik da oćes odmah da odradiš i otvara ti novi prozor gde isključiš prvu stavku
 
Radi ali nije dostupna na svim regionima, tako da ce ti trebati LG nalog postavljen na recimo UK i slican region.
Pozdrav. Ako se ne varam nakon što promenim region TV će se vratiti na fabrička podešavanja, tj. moraću ponovo da se logujem u sve aplikacije? Da li sam u pravu?
 
Društvo, jesu ovo mrtvi pikseli na slici? Drug kupio lgc2 i krastavac, ovo mu je u vrhu levo. Folija je skinuta…
 

Prilozi

  • IMG_8533.jpeg
    IMG_8533.jpeg
    322.9 KB · Pregleda: 121
Probajte refesh piksela. Kod drugara na CX se pojavilo isto ovako i nestalo
 
Moze i masaza ekrana blagim pokretima sa nekom krpicom na tom mestu gde ne rade. Uz pomenuti refresh pixela, trebalo bi da resi problem.
 
Pozdrav. Ako se ne varam nakon što promenim region TV će se vratiti na fabrička podešavanja, tj. moraću ponovo da se logujem u sve aplikacije? Da li sam u pravu?
Nisi, sve ostaje kako je i bilo pre promene regiona
 
Nisi, sve ostaje kako je i bilo pre promene regiona
Čini mi se da je na mom prethodnom LG-ju sa WebOS 3.0 kada sam to uradio bila muka živa da se posle ulogujem u aplikacije.Sada bih to uradio (promenio na USA region) samo zbog Tidal aplikacije, trebalo bi da je dostupna, ali ne znam da li će raditi kad ponovo vratim region na Srbija.
 
Pre 1.5 mesec sam kupio C3 kod madžara. Do jučerašnjeg dana nisam pokušao da ga registrujem na LG sajtu. Ovaj švercer mi je poslao fakturu sa datumom kupovine , a pre toga sam već pokušao da C3 registrujem na LG sajtu, ali registracija ne prolazi. Sve je ispravno i model TVa i registracijski broj. I datum sam izabrao ispravan, ali se ništa ne dešava, ne prolazi dalje sa registracijom, pa me zanima da li je moguće registrovati mađarski C3 i da li nije možda problem to što sam se setio tek posle 1.5 meseca da ga registrujem, ili u čemu je problem?
 
Nazad
Vrh Dno