Šta je novo?

LG Nexus 4

Drugari,

da li se zna kada će (da li će) izaći OTA L za Nexus 4? Nešto nisam pratio u poslednje vreme.
 
obicno ota puste 2,3 dana posle factory image, e sad ota ne dolazi svima odjednom nego po regionima..
 
Ko će mu ga znati, ja sam na XDA u par komentara pročitao da za nas dolazi do kraja godine , nadam se da nećemo tako dugo čekati, pa majka mu stara nismo na Galaxy S seriji nego na Nexusu.
 
Sta ti je to dugo cekati. Budi sretan sto ga ikako dobijas na N4 2+ godine podrske.
 
Odlicno radi rom, glatko i brzo.

Screenshot_2014-10-31-20-51-49.png
 
Poslednja izmena:
Ovo je def najbolja moguca kupovina, tel ne stari, ima jos uvjek redovan update, i kad to prestane ima jaku zajednicu i trajaci i trajace. Do sad moja najj kupovina.
 
Znam ljudi, ali neko rece ota 3., to je ponedeljak. Mora onda ranije factory da izadje. Ako factory izadje 3. onda ce ota da izadje malo kasnije. Ja cekam factory i nadam se da ce doci sad za vikend, najkasnije u ponedeljak.
 
Kako to da podržavaju N4 i nakon 2 godine kada je pravilo bilo da je podrška 18 mjeseci? Nije da se žalim :), nego razmišljam da to možda ima veze sa N6 za kojeg znaju da ga mnogi nexusovci neće ni razmatrati pa bi u slučaju odsustva podrške za N4 ljudi prelazili na nešto što nije Nexus a ovako će ih još malo zadržati zbog Lollipopa.
 
Ako je ota najavljena (nezvanicno) za 3. onda bi factory trebao ranije. Sudeci po tome da je sad vikend tesko da ce ota doci u ponedeljak. Pre ce biti da ce factory image izaci sledece nedelje, a ota tek nakon toga.
 
Kako to da podržavaju N4 i nakon 2 godine kada je pravilo bilo da je podrška 18 mjeseci? Nije da se žalim :), nego razmišljam da to možda ima veze sa N6 za kojeg znaju da ga mnogi nexusovci neće ni razmatrati pa bi u slučaju odsustva podrške za N4 ljudi prelazili na nešto što nije Nexus a ovako će ih još malo zadržati zbog Lollipopa.

minimum 18 meseci
 
Zanimljivo da Lollipop izlazi za N4 a zvanično im je podrška 18 mjeseci. Možda podržavaju N4 jer znaju da mnogi nexusovci neće preći na N6 pa na ovaj način žele da ih zadrže, daš im novi OS da se malo zabavljaju i ostanu na N4.
 
Kakva su vaša iskustva sa novim updateom kamere? Meni je nekako spora, nikad da uslika.
Vidim i na Play Storeu da su slični komentari.
 
Jedno pitanje. Imam oko 400-600MB slobodnog prostora, kako kad, i ne mogu da instaliram nijednu aplikaciju, kaze nema dovoljno mesta. Rom je purity latest. Svasta sam probao. Citam po netu, uglavnom kazu ocisti kes ili obrisi ovo ili ono. Aman, treba da instaliram aplikaciju od 500kB, i pola gigabajta prostora nije dovoljno, nego moram da brisem nesto??? Jel ima nekog leka za ovu nebulozu?
 
Da li će sutra Google da izbaci Factory Image od 5.0 za N4? Hm...
 
Verovatno nece. Mada mozda budu objavili datum izlaska
 
Jedno pitanje. Imam oko 400-600MB slobodnog prostora, kako kad, i ne mogu da instaliram nijednu aplikaciju, kaze nema dovoljno mesta. Rom je purity latest. Svasta sam probao. Citam po netu, uglavnom kazu ocisti kes ili obrisi ovo ili ono. Aman, treba da instaliram aplikaciju od 500kB, i pola gigabajta prostora nije dovoljno, nego moram da brisem nesto??? Jel ima nekog leka za ovu nebulozu?
Pogledaj na playstore-u aplikaciju insufixer
 
Sto se tice kamere meni je posle update mob blokirao po slikanju, pa sam to rešio brisanjem podataka kamere, što se tiče brzine nisam primetio da je nešto posebno sporo, probajte sa brisanjem podataka možda pomogne.
 
Nazad
Vrh Dno