Šta je novo?

LG Nexus 4

LG G3 ce dobiti Android 5.0 sledece nedelje.... Gde je ono da Nexus korisnici dobijaju prvi update? Sramota! Ni factory img nije stigao.
 
Fakat seru, a što je najgore siguran sam da je ROM gotov, jer evo koristim ovaj AOSP i nema ni najmanji bug, ne vjerujem da će se i po čemu razlikovati factory image od ovog AOSP-a
 
Баш ћеш се усрећити са лумијом...
 
On ceka l apdejt a hoce da predje na lumiu, koja je po opcijama u eri ics-a.
 
LG G3 ce dobiti Android 5.0 sledece nedelje.... Gde je ono da Nexus korisnici dobijaju prvi update? Sramota! Ni factory img nije stigao.
Pa dobro N4 je star uredjaj, n5 je dobio ja mislim, na n6 dolazi sa instaliranim andoridom 5.
Valjda ide tim redom prvo ovi noviji modeli pa n4.
 
A i ovo "slijedece nedjelje" ne mora znaciti da ce biti prije 12-tog kad bi navodno trebali pustiti update za Nexuse.
 
LG G3 ce dobiti Android 5.0 sledece nedelje.... Gde je ono da Nexus korisnici dobijaju prvi update? Sramota! Ni factory img nije stigao.

Hoces umreti ako ne bude u narednih 10 dana? Deluje ozbiljno.
 
Bravo za lg :) iako im je skin i dalje kanta,barem meni ;)
 
Jbt. Ovo ko blic, ljudi ne razlikuju leaked firmware od official izdanja.
Mislim šta su promenili mt meni, čak su i soft buttons sa kitkat-a.
 
Jel probao neko jos neki rom osim ovog porta sa N6? Radi lepo, ali ima dva baga koja me nerviraju
 
Factory img ce imati novi radio,bootloader i drajvere za mob. Znaci taj aosp je 80 posto android 5.0 :)
 
Super, još ako te tri stvari budu donijele neku korist u odnosu na AOSP onda će to biti odlično, jer ovaj AOSP je stvarno drama dobar, bar meni.
Instalirao sam ga samo da probam i imao sam u planu da se vratim na stock i čekam OTA update, ali ostavljam ga dok ne izađe factory image.
 
Posra mi se telefon u ceif oko iscekivanja zvanicnog 5.0
Jucer prebacujem stranice i vidim nesto mi slabiji odziv, na nekim mjestima po nekoliko puta moram da pritisnem da prebacim na drugu stranicu u app draweru, onda kad pisem neka slova mi nikako ne otkuca... kontam da mi nisu masne ruke, masan displej... sve ocistim i u developers opcijama ukljucim da mi na displeju prikazuje gdje pritisnem prstom i zakljucak je da mi na nekim mjestima touch ne reaguje :(
Kontam da nije sta do ovog AOSP-a, odmah mi na um pade ovo sto fkloznica kaze da ce doci novi driveri pa kontam da nije sta do toga, flasnem AOKP 4.4.4 ali isti slucaj, ipak nesto nije u redu sa telefonom.
Znalo mi se desiti da mi telefon ispadne ali uvijek sa maskom, sad jel to ostavilo traga ne znam, ali sr*nje kako god. Imao sam u planu da ga prodam jer je s vana perfektno ocuvan i mislio doplatiti za Nexus 5, ili G3... ali sad ni na te pare ne mogu racunati jer necu nikome da ga uvaljujem a ne vjerujem da se isplati ni praviti ga.
krastavac
 
Poslednja izmena:
Mislim da to nema veze sa 5.0 aosp-om,to jest siguran sam.. Riknuo ti displej i to je to,bedak.
Mada probaj jos da fleshenes stock factory img i onda ces znati na cemu si
 
Nije sigurno do AOSP-a, sumnjao sam da jeste ali kad sam flesnuo AOKP 4.4.4. vidio sam da je ista stvar.
Sta je tu je, bit ce neki drugi tel, do tad cu ovaj koristiti
 
Poznat problem,dosta ih je imalo slicnih problema sa otkazivanjem Touchscreen, cak i u garantnom roku.
Dio ekeana jednostavno postane unresponsive, kod nekih je to bio status bar, kod drugih nav bar ili cak cijela gornja ili donja polovina ekrana.
Licno sam imao priliku vidjeti n4 gdje desna strana ekrana cijelom duzinom i sirinom od 1cm ne reaguje na svaki dodir ili prijavljuje gohst dodire.
A mob nikad nije ispadao, u perfektnom stanju takoreći.

Ne gine ti zamjena ekrana, ako si vjest naruci dio sa ebay i uradis to sam.
 
@McNulty
E bzv, i ja sam video jedan n4 gde donji deo ekrana nije reagovao al to je bio slučaj pošto je ispao, koliko ti je star mob?
 
Ne gine ti zamjena ekrana, ako si vjest naruci dio sa ebay i uradis to sam.

^ovo

@McNulty Isplati se da narucis novi digitizer+lcd+frame (obavezno u paketu, nikako samo digitizer iako jeste samo do njega problem) sa ebay ili aliexpress, pogledas kako se otvara telefon I menja displej I onda ga sam zamenis.
 
Nije ni cudo, kad Vam ispadaju telefoni. :) A yebes te kineske dijelove sa ebaya nije ni blizu originalnog zato je toliko i jeftinje :) Radije bih kupio novi tel, nesto kvalitetnije! :D
 
Poslednja izmena:
alan_ford_1.jpg
 
Nema mnogo odluka ili kupiti dio ili telefon :D A najcrnje bi bilo kupiti dio a opet da ne radi OK :d
 
Telefon je kupljen cini mi se u martu 2012 godine, nov.
krastavac iskreno i jeste mi ispadao 5-6 puta, dobro je izdrzao, imao je masku ali opet kad ispadne na pod strese se unutra.
Gledao sam malo po ebay-u cijene su lcd+digitalzer+frame 50-tak dolara, nije mi to skupo ali ako displej nije identican originalnom onda ne bi uzimao, zna li neko provjerenu stranicu odakle se mogu uzeti originalni rezervni dijelovi?
Meni touch ne reaguje ispod search bara, bukvalno citav jedan dio ispod njega ne reaguje, recimo da mi je 90% displeja jos u funkciji, sad hoce li i to vremenom opadati ne znam.
 
Nazad
Vrh Dno