Šta je novo?

LG Nexus 4

Meni samo u Camera mode-u, nije sporo, nego kao da trzucka konstantno, onako cudno nekako kad pomjeram kameru.
 
Prodiše i kad se prebaci na video pa vrati na kameru.

Kakvi su im update-i, samo nek su zdravo. Ako ovako L bude radio, ne moraju ga izbacat.
 
Ja sam se malo poceo igrati sa custom romovima dok ne dodje lolipop, krastavac ako nista malo ubiti monotoniju.
Pokusao sam instalirati onaj portovani lolipop i sve uradim po uputstvu ali nikad da se sistem podigne, u opisu instalacije pise da se treba malo duze sacekati ali ja pola sata cekao kog ucitavanja logoa i nikad da ga preskoci, mobitel se haman usijao... na kraju stavio purity i bas lijepo radi.
 
Ja sam se malo poceo igrati sa custom romovima dok ne dodje lolipop, krastavac ako nista malo ubiti monotoniju.
Pokusao sam instalirati onaj portovani lolipop i sve uradim po uputstvu ali nikad da se sistem podigne, u opisu instalacije pise da se treba malo duze sacekati ali ja pola sata cekao kog ucitavanja logoa i nikad da ga preskoci, mobitel se haman usijao... na kraju stavio purity i bas lijepo radi.

Jesi pokusao opet skinuti ROM, mozda download nije valjao?
 
Nisam druže, iskreno ohladio sam od te custom verzije, baš me smorilo čekanje od pola sata ne bi li se sistem digao i na kraju ništa.
 
S obzirom da sam na poslu noćna i da imam viška vremena pokušao sam opet sa instalacijom portovanog 5.0 ROM-a i evo ga radi, ma šta radi, leti :)
 
Ima li neko ovaj problem? Sve je stock 4.4.4 kitket, ali na skype u roku od 40min, 2x mi se restartovao tel.
 
I meni se često dešava a danas prvi put sa viberom i kamerom
 
Sta ti je cudno ? Losa Skype app i to je to. Sva je nekakva ubagovana i spora, pocev od startup laga od nekih 5 ssekundi pa na dalje.
 
Ako ovako budu nastavili necemo dobiti update do sledece godine....Pitanje je da li je to tacno ili se pise samo da bi se popunila rubrika. :) Cesto se pise ne bi li se privukla paznja. Videcemo uostalom. Ovo je moja procena, danas ili sutra, videcemo koliko sam u pravu (a nisam). :D
 
Izbacili su Factory Image i za Nexus Player. Ostaje nam samo da čekamo...
 
Ko bi ih čekao, ja evo 2-3 dana koristim onaj portovani 5.0 i radi bez ikakvih problema, ima par aplikacija koje nisu kompatibilne ali ništa strašno, za svaku ima neka alternativna.
 
Evo popravili su kameru sa novim updateom, nije usporena.
 
Evo baterije na portovanom 5.0
Imam 3 maila za koja je uključena sinhonizacija, 3g je uključen i prelazio sam na njega kad ne bi imao wifi, po meni odlično jer ne znam kad sam imao skoro 3h upaljenog displeja (osvjetljenje na otprilike 50%)
Poziva nisam nešto puno imao, forsirao sam viber.
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1415289357057.png
    uploadfromtaptalk1415289357057.png
    79.3 KB · Pregleda: 241
  • uploadfromtaptalk1415289373774.png
    uploadfromtaptalk1415289373774.png
    70.2 KB · Pregleda: 235
  • uploadfromtaptalk1415289380452.png
    uploadfromtaptalk1415289380452.png
    56.5 KB · Pregleda: 224
  • uploadfromtaptalk1415289389582.png
    uploadfromtaptalk1415289389582.png
    75.6 KB · Pregleda: 220
Poslednja izmena:
Da bi dobijao update medju prvima, tj u prvoj turi, sta je potrebno da odradim? Primetio sam da je neko dobio update za google play jos davno....a ja sam poprilicno posle doticnog dobio update. Danas sam tek dobio update za gmail a primetio sam da se pisalo jos pre nedelju dana o tome.... Sada se pise da je stigao novi calendar, a meni jos nije stigao i ima da stigne za nedelju dana i jace.... Koja je fora sa tim?
 
Mislim da ne mozes da utices na to, google to pusta nasumicno tako da nema pravila, osim da verovatno region USA prvi dobija. Kada kazem region, mislim da svi telefoni prijavljeni u USA podrucju, tako da tu nekakva setovanja ne pomazu.
 
Stigao i Velocity 5.0, pored ovoga mi official ni ne treba
 
Nazad
Vrh Dno