Šta je novo?

LG G5

http://www.androidauthority.com/lg-g5-magic-slot-modules-2-673717/

Sta je bre ovo [emoji23]

lg-g5-module-1000x750.jpg


Osakate ti bateriju i onda ti stave ovaj pogani iphone battery pack
 
Poslednja izmena:
Stvarno @fkloznica, stavljaj ovakve slike ubuduće u spoiler...
 
To mora biti da je neki radio tranzistor. Mnogi se ionako žale što smartphone nemaju AM/FM.
 
Poslednja izmena:
Koliko vidim nastavicu da koristim g pro 2 dok ne izadje v11 ili g pro 3 kako god ga nazvali ili nexus sa sd820. Napred je lep, slican g3, ali zadnja strana...
 
@evleaks claims the module is something LG is calling the LG Cam Plus. This module connects to the phone and provides hardware buttons for the camera, acting like full fledged point and shoot with physical shutter release, zoom, and flash toggle. The best part? The hump houses a beefy 1,100mAh battery inside. Now that’s something we can get behind.

Blass also mentions LG has one other module they’ll be showing off at MWC, a DAC the company built with the help of Bang and Olufsen. This digital to analog converter, dubbed the LG Hi-Fi Plus with B&O Play, will not only boost the sound experience of media stored on the phone, but can even enhance audio fidelity of other Android devices or PCs routed through the device. Pretty high-end stuff.

http://phandroid.com/2016/02/17/lg-g5-magic-slot-came-plus-dac-module/
 
DAC za audio - odlično!
Ova gore budža je puna mogućnosti, svašta bi moglo tu da se ubaci :)
 
Ne bih da puknem balon ali da li oni stvarno ocekuju da ce neko da iskesira pored 650e jos 50,100e za neku nadogradnju u vidu xenon blica,2x optickog zuma ili 2000mah dodatne baterije.. ?

Ako me secanje dobro sluzi lenovo je prvo pokusalo sa tom forom,mogao si da kupis ledja u vidu dodatne baterije ili stereo zvucnika npr
 
Istina - ja prvi neću :)
Ali dobro trude se - rade nešto originalno i novo pa ćemo videti kako će da ispadne ...
 
spigen-g5-case.jpg


Funkcija budže:

As well as modules that can connect to the handset itself, it's reported that LG will also show off an LG 360 Cam, which can record stills and video at 16MP in 360-degrees. Resulting files can then be played back on a LG 360 VR headset. This VR headset is said to have a dedicated LCD display, nine-axis sensor setup and other highlighted features.

Venture Beat has noted that the various attachments and accessories (both modular and external) will be configured and managed by a dedicated app called LG Friends Manager. Initially, the company is only expected to showcase two modules with the device - a camera grip (with 1,100 mAh battery extension) and digital audio chip plug-in to improve sound quality.

"For the second module, the DAC, the manufacturer teamed up with high-end consumer electronics maker Bang and Olufsen to develop the LG Hi-Fi Plus with B&O Play. Besides improving the native sound experience, the Hi-Fi Plus is also said to enhance audio routed through it from other connected Android devices or PCs."
 
Poslednja izmena:
O gospode 5.6inch! Bilo bi lepo da urade flagship u izdanju od 5.5 i 4.7 za one koji vole manje dimenzije telefona. Ovo je previse
 
Neverovatna stvar su navike na dimenzije :D .Ja sam bio uzeo Z1 Compact i pored Z2 mi je bio toliko malen ekran da mi je bilo dosta potesko da ga koristim,da kazem gotovo totalno neugodno.A kad se setim da sam na Xperia Neu koji ima 3,7 bio prezadovoljan velicinom i nikako nisam hteo veci :D
Mislim da je realno za ovakav telefon da mora imati od 5,2 do 5,5 ekran obzirom na i danasnje standarde.
 
Neverovatna stvar su navike na dimenzije :D .Ja sam bio uzeo Z1 Compact i pored Z2 mi je bio toliko malen ekran da mi je bilo dosta potesko da ga koristim,da kazem gotovo totalno neugodno.A kad se setim da sam na Xperia Neu koji ima 3,7 bio prezadovoljan velicinom i nikako nisam hteo veci :D
Mislim da je realno za ovakav telefon da mora imati od 5,2 do 5,5 ekran obzirom na i danasnje standarde.

5.2 je sasvim super kao max dijagonala na G2...
 
Ovaj spigen što je dao Danilo je meni top. Ja na g2 imam slim armor, i jeste da je uduplao telefon ali (meni) vrijedi svaku paru. Meni se G5 jako sviđa. Ukoliko mu cijena bude na nivou G4 onda ga definitivno uzimam. Ok, naravno ne sad, već za nekoliko mjeseci.
Ima sve što meni treba od telefona osim što je baterija trebala biti veća i bzvz što su dugmiće stavili sa strane. Mada, S7 će opet biti "dark horse" a počeli su i da slušaju kupce (vraćen sd slot).
 
Hehe, carevi. [emoji1] [emoji1] [emoji1]
S obzirom na ogranicenost u dizajnu danasnjih telefona, originalno.
 
Videćemo koliko će brzo da se se pokvari taj sistem. Dobro je da pokušavaju nešto drugačije... :)
 
Početak modularnog dizajna telefona. Ne verujem da ce bilo ko napraviti nešto slično ovome ove godine.
 
Pa da, ovo su su vec ulazi noviteta na mala vrata, obicni fonovi su dostigli plafon, svi su isti, dosadni dizajn iz godine u godinu, jedino im jos ostalo da menjaju izgled igle za sim slot.

Secam se kad je t28s izasao ili soni erikson sa onim dzojstikom..niko tad to nije imao, odmah zivnulo sve
 
Dobro,da se tako vadi baterija se vec dugo znalo,mnogo je bitnije posle koliko vremena ce taj sistem da se rasklima.. Na stranu to sto 5% ljudi nece kupiti rezervnu bateriju,jedino ako lg iznenadi i u prodajnom pakovanju strpa 2 baterije :)
 
Strpace 2 baterije, ali za azijate :D
 
Jel lg kod nas ne daje dve baterije? Onda je to samo za korejsko trziste.
 
Nazad
Vrh Dno