Šta je novo?

LG G5

Samo mi nije jasno zasto G5 ne ide na 5.1-5.2 inca max, a v11 da bude 5.5-5.7 inca? To mi je nekako logicnije, ovako uskacu sami sebi u stomak jer imaju 2 modela od 5.6 (G5) i V10 od 5.7 inca, a ima kupaca koji hoce tel do max 5.2 inca, i tu Lg gubi veliki dio trzista.
 
Zato što niko do sada nije smanjivao dijagonale flagship uređaja, uvek su povećavali i većina bi negativno komentarisala smanjivanje. Neće da se vraćaju na 2013 i g2 sa 5.2. I ne znamo šta su i da li su planirali za "V11", možda on bude 6 inča... Za moje korišćenje idealna veličina ekrana je 5.5 inča.
 
И за мене, 5.5" ни више ни мање (можда 5.6 или 5.7 али ако смање ивице тако да величина телефона остане иста, преко тога никако).

Zato što niko do sada nije smanjivao dijagonale flagship uređaja, uvek su povećavali i većina bi negativno komentarisala smanjivanje. Neće da se vraćaju na 2013 i g2 sa 5.2. I ne znamo šta su i da li su planirali za "V11", možda on bude 6 inča... Za moje korišćenje idealna veličina ekrana je 5.5 inča.
 
Gde je lg sakrio ovaj telefon kada nema nikakvih leak-ova? :D
 
Ozbiljna firma kako danilo kaze,nisu oni neozbiljni kao apple i samsung da guraju kineze da leakuji slike moba pre predstavljanja :)
 
Mozda spremaju iznenadjenje. Ne bi Lg bez razloga isao direktno na Samsung da nemaju nesto dobro.
 
be020c4b0fa34149af8eaf8c4382e817.jpg


Znaci ipak 5.6incha na kraju. Ako ga stave u sirinu 73.5mm svaka im cast.
 
Pa i nisu morali :)
Sad će gornja ivica da bude veća...

Ali zato kamere ima da budu top !
Spominju dual lens ...
 
What's even more interesting and more novel, though, is the dual-lens camera system on the LG G5. With two lenses - and expectedly, two camera sensors - the G5 could use that info to allow users to change the focus of an image after it's captured. Or it could use the information for easy object removal from a picture, or other neat effects. It's also possible to have two cameras working at different focal lengths to allow zoom-like functionality. The latter is in fact the current rumor for the iPhone 7 Plus camera. In LG's case we can only guess what the use of the second camera is at the moment.

Kamera info!
 
Ajde sto je jedan od najruznijih mobova nego na prvoj slici se vidi ono dugme za skidanje baterije,ili sluzi za to ili je obicno kamera dugme kakvo fura i z serija

Mogli su da kopiraju p9 za poledjinu moba :)

s_e335d4f1e2be42c18051521e23d238e0.jpg
 
Poslednja izmena:
Pa gde im je taj secondary screen, ne vidim ga na ovoj slici gde je front?
 
Ajde sto je jedan od najruznijih mobova nego na prvoj slici se vidi ono dugme za skidanje baterije,ili sluzi za to ili je obicno kamera dugme kakvo fura i z serija

Mogli su da kopiraju p9 za poledjinu moba :)

s_e335d4f1e2be42c18051521e23d238e0.jpg
Da fak iz dis. Maj ajs, pliz stop. Vaveji no, vaveji stop
 
Skupilo se društvo odabrano da hejtuje unapred...
Samo mi nema još dvojice :)

Da se ne lažemo leđa jesu ružna, ali se menjaju i moguće da će u druga boja bolje da legne :)
A i ko zna da li je ovo 100% tačno ...

Pa gde im je taj secondary screen, ne vidim ga na ovoj slici gde je front?

Purported-LG-G5-leaks-in-the-flesh.jpg


Isto kao na V10 - verovatno ...
 
Poslednja izmena:
Skupilo se društvo odabrano da hejtuje unapred...
Samo mi nema još dvojice :)

Da se ne lažemo leđa jesu ružna, ali se menjaju i moguće da će u druga boja bolje da legne :)
A i ko zna da li je ovo 100% tačno ...



Purported-LG-G5-leaks-in-the-flesh.jpg


Isto kao na V10 - verovatno ...
Sad će se sjatiti ništa ne brini [emoji1] [emoji1]
 
Ružna je ovo grba na leđima (bar nije staklena kao na 6P ) - stavili opasne kamere i krastavac ...
Baš me zanima kako li izgleda u nekoj drugoj boji :)

Sad će se sjatiti ništa ne brini [emoji1] [emoji1]

U suštini to i nije loše - brže će da pada cena telefonu :)
 
Bolje sto su se vratili obliku g3, iskreno g4 mi je bas mehhh.

Nema sumnje da ce ovi biti odlican telefon, ali dugmice na ledjima ne mogu da prezalim nikako. Onaj ko kupuje neki od ovih vodecih ovogodisnjih modela bice na slatkim mukama [emoji4]
 
Grdan je na ovim procurelim fotkama. Mozda drugacije fotkan i bude licio na nesto. Za ledja nema spasa
 
Što nema kada se skidaju ?
Niko da pohvali metal/izmenjivu bateriju/kamere - svi samo fizički izgled :)
 
Nazad
Vrh Dno