Šta je novo?

LG G5

Upravo večeras stiglo ažuriranje na 8.0.
Videćemo šta će to doneti i da li će telefon i dalje bagovati.

Послато са LG-H850 уз помоћ Тапатока
 
I dalje je bilo problema,nakon perioda od 10-ak dana ponovo je ničim izazvan telefon izgubio komunikaciju sa sim- karticom.
Sledeći korak je bila zamena za novu sim karticu.Za sada je sve u redu,prošlo 6 dana...

Послато са Nexus 7 уз помоћ Тапатока
 
Ja sam svojevremeno dok sam imao G5 imao problem sa konektorom za punjenje. Kada skinem tel sa punjaca prijavi mi da sam konektovan na komp na primer, kao da odobrim prenos podataka, pa to nestane i opet se pojavi i tako po hiljadu puta. Cistio konektor alkoholom i na kompresoru izduvao bukvalno svaku cesticu prasine, menjao kabal i nista. Problem sam resio privremeno tako sto sam stavio onaj dodatak za kameru. On ima svoj poseban konektor za punjenje. Medjutim smetalo mi to jel je tel prevelik za dzep. Iznerviram se i resim da prodam tel tako kako stoji, resetujem ga na fabricka i tel od tada nije prijavljivao taj bug. Bio sam ubedjen da je problem hardverski a ne softverski. Ovo pricam samo zbog mogucnosti da je i tvoj nesto pobrljavio.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
To će biti poslednja opcija.

Послато са LG-H850 уз помоћ Тапатока
 
Prošlo 20-ak dana od zamene sim kartice i do sada nijednom telefon nije izgubio mrežu (pu,pu daleko bilo).
Od ažuriranja na 8.0 primetio sam da nakon fotografisanja,ne može da se sačuva fotografija na memorijsku karticu.Restartovao sam telefon nekoliko puta i jednostavno kada mu namestim da memorija kartice beleži sve što se fotografiše i snima,jednostavno ne može uz prateću poruku na ekranu.Kad prebacim da je interna memorija za memorisanje aktivna,onda nema nikakvih problema.Još da napomenem da je sa memorijskom karticom sve u redu.
O čemu se tu sada radi,pošto se to desilo nakon apdejtovanja na Oreo?

Послато са Nexus 7 уз помоћ Тапатока
 
Jel si probao da formatiras sd karticu? Pokušaj možda pomogne.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Formatirao sam je kad sam je prvi put ubacivao u telefon.

Послато са Nexus 7 уз помоћ Тапатока
 
Juče definitivno kupio drugu memorijsku pošto ovu staru nikako nisam mogao formatirati.
Od zamene SIM kartice,telefon više nijednom nije ispao iz mreže.
Izgleda da ću se još dugo služiti sa ovim telefonom :) .

Послато са LG-H850 уз помоћ Тапатока
 
Da li moze nekako da se ide sa androida O na android MM?

Nesto sam citao LGup da radi taj posao, ali vecina je pisala sa N na MM, ali ne i sa O na MM. Oreo mi nekako bas nije za ovaj telefon, ljusti bateriju i greje se.
 
Nazad
Vrh Dno