Šta je novo?

LG G4

Naravno da je kupac bio upoznat sa stanjem i problemom, a i cena je bila takva.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Da li je moguće u Srbiji kupiti zaista originalnu bateriju za G4?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jesi li proverio u ovlašćenom servisu?
 
Pogledaj na kp imao je lik nove lg g4 telefone iz koje je izvadjena ploca pa prodaje delove.. Na koju foru i zasto su vadili ploce iz novih telefona nzm.. Uglavnom komplet bez ploce znaci novo sve sa kutijom je prodavao zs 80 e a i delove je prodavao ja sam kupio neko staklo kamere i naravno original je.. Nzm dali jos ima na oglasu ali bio je do skoro

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
 
Ja imam original bateriju, mada nije nova nova. Koristio sam je oko mesec dana kao rezervnu...

Sent from my ZTE A2017U using Tapatalk
 
Pogledaj na kp imao je lik nove lg g4 telefone iz koje je izvadjena ploca pa prodaje delove.. Na koju foru i zasto su vadili ploce iz novih telefona nzm.. Uglavnom komplet bez ploce znaci novo sve sa kutijom je prodavao zs 80 e a i delove je prodavao ja sam kupio neko staklo kamere i naravno original je.. Nzm dali jos ima na oglasu ali bio je do skoro

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

pa valjda prodavali maticne zasebno, meni tražili 150e + ruke za zamjenu :D
 
Evo sam malo prije nabavio ovaj telefon.

I kada pokušam sa Google Chrome da nešta downloadujem ili da upišem novi kontakt ili bilo koje upisivanje u memoriju prijavljuje da nema dozvolu.

Kako to isključiti?

Ne mogu sad ni poslati ovde slike koje sam napravio Screenshots da vidite.

Uglavnom piše da neka (neke) aplikacije prekrivaju ekran i zbog toga ne mogu u dozvole za aplikacije da omogućim čitanje (pristup) Storage.

Послато са LG-H818 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Na predzadnjoj slici se vidi spisak aplikacij i u svaku sam ušao i kao na zadnjoj slici sam sve isključio to za svaku aplika iju, ali ne pomaže.

Послато са LG-H818 уз помоћ Тапатока
 
Da li je zvaničan sistem ubačen? Imao sam isti problem na Galaxy S6 Edge, na kom je bio neki nezvanični sistem. Bio je bug u sistemu koji su kasnije otklonili...

Sent from my ZTE A2017U using Tapatalk
 
Znam da nije rutovan i da je Android 6

Послато са LG-H818 уз помоћ Тапатока
 
Prodavcu radio normalno, samo je uradio fabrički reset

Послато са LG-H818 уз помоћ Тапатока
 
Dozvolio si aplikacijama prikaz preko ekrana,iskljuci ga pa onda dozvoli pristup memoriji uredjaja
 
Poslednja izmena:
Pitao sam u temi za flex 2, ali ajde da pitam i ovde posto kolege sa g4 teme imaju najvise iskustva sa crkavanjem maticnih. Izgleda da mi je crkla maticna na flexu, pa jel znate da li se i na njemu moze primeniti ona taktika kao na g4 kad se gase neka jezgra i jel znate nekog ko to radi kako valja? Jedan kolega sa foruma mi rece da je on nosio svoj flex 2 sa takodje crknutom plocom u neki servis, oziveli ga, ali samo na kratko, kaze vec sutra se ugasio opet. E sad ne znam da li ti u tom servisu nisu bas strucni ili jednostavno to sa flex 2 ne ide tako lako kao sa g4. Znam da su ljudi ovde pisali kao im radi sasvim dobro g4 sa 4 jezgra.

Послато са Tab2A7-10F уз помоћ Тапатока
 
Isti problem ima flex 2 kao i G4, ali na žalost ne postoji softver koji bi ga rešio... Možda eventualno da se greje procesor i stavi pritisak, onda bi se trebao pokrenuti (to su verovatno radili i tom kolegi sa foruma), ali da bi se izbeglo crkavanje ponovno, da se rutuje telefon i isključe 4 jezgra. Loše i tom postupku je što bi se nakon toga trebalo izbegavati da se telefon gasi, jer se pri paljenju mora pokretati na svih 8 jezgara, pa tek nakon startovanja se mogu isključiti 4...

Sent from my ZTE A2017U using Tapatalk
 
Desava li se to na svaki G4 ili je samp odredjena serija pogodjena?

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Dešava se svim lg telefonima.

Послато са LG-H815 уз помоћ Тапатока
 
Znaci dok radi radi, kad ne radi u smece sa njim.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Ako imaš dvogodisnju garanciju može se popraviti. Još uvek je dobar telefon...

Послато са LG-H815 уз помоћ Тапатока
 
Isti problem ima flex 2 kao i G4, ali na žalost ne postoji softver koji bi ga rešio... Možda eventualno da se greje procesor i stavi pritisak, onda bi se trebao pokrenuti (to su verovatno radili i tom kolegi sa foruma), ali da bi se izbeglo crkavanje ponovno, da se rutuje telefon i isključe 4 jezgra. Loše i tom postupku je što bi se nakon toga trebalo izbegavati da se telefon gasi, jer se pri paljenju mora pokretati na svih 8 jezgara, pa tek nakon startovanja se mogu isključiti 4...

Sent from my ZTE A2017U using Tapatalk
Znaci u prevodu mogu da ga bacim tj. prodam u bescenje? Ta varijanta sa zagrevanjem procesora moze li da potraje malo duze, tipa par meseci bar? Ovako da mi radi dan-dva ne znaci mi nista. Taj kolega je bio zadovoljan i sa tim kolko da povrati podatke. Ja vecinu dizem na cloud tako da mi nije potrebno da povlacim nista. Jedino ako moze da izdrzi par meseci... Znas li nekog ko radi tako nesto? Kontam vecina servisera su polutelad cije znanje doseze do "odvrnuo 3 srafa, promenio deo, zavrnuo 3 srafa". Iz licnog iskustva govorim...pa ako imate preporuku za nekog ko stvarno zna posao...da ne gubim zivce dzabe.

Послато са Tab2A7-10F уз помоћ Тапатока
 
Evo sam malo prije nabavio ovaj telefon.

I kada pokušam sa Google Chrome da nešta downloadujem ili da upišem novi kontakt ili bilo koje upisivanje u memoriju prijavljuje da nema dozvolu.

Kako to isključiti?

Ne mogu sad ni poslati ovde slike koje sam napravio Screenshots da vidite.

Uglavnom piše da neka (neke) aplikacije prekrivaju ekran i zbog toga ne mogu u dozvole za aplikacije da omogućim čitanje (pristup) Storage.

Послато са LG-H818 уз помоћ Тапатока
Fabrički reset i sad sve radi normalno.

Послато са LG-H818 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Ne mogu da nađem ovde naziv aplikacije za biranje umjesto ove fabričke. Zna li ko naziv te zamjenske aplikacije?
Nervira me ova glupost što prije poziva treba da obratim pažnju koju će Sim karticu da koristi prilikom pozivanja.

Послато са LG-H818 уз помоћ Тапатока
 
Ni ova ne pita koju će Sim da koristi.

P.S. evo našao sam jedino ova to radi dobro. I to je Pro verzija.

Pixelphone pro na Aptoide.

Послато са LG-H818 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Pitao sam u temi za flex 2, ali ajde da pitam i ovde posto kolege sa g4 teme imaju najvise iskustva sa crkavanjem maticnih. Izgleda da mi je crkla maticna na flexu, pa jel znate da li se i na njemu moze primeniti ona taktika kao na g4 kad se gase neka jezgra i jel znate nekog ko to radi kako valja? Jedan kolega sa foruma mi rece da je on nosio svoj flex 2 sa takodje crknutom plocom u neki servis, oziveli ga, ali samo na kratko, kaze vec sutra se ugasio opet. E sad ne znam da li ti u tom servisu nisu bas strucni ili jednostavno to sa flex 2 ne ide tako lako kao sa g4. Znam da su ljudi ovde pisali kao im radi sasvim dobro g4 sa 4 jezgra.

Послато са Tab2A7-10F уз помоћ Тапатока

ja vidim da Stojshic i dalje ubjedjuje ljude da prckaju oko zagrijavanja, gašenja jezgara i sl, čak i kada ovlašteni servisi prihvataju i mijenjaju matičnu i bez garancije (evo i meni), samo uz provjeru IMEI-ja, al dobro, kako god hoćete... :wave:
 
A ja vidim da se ti i dalje praviš pametan, tipično... Su ti zamenili kojim slučajem ploču? Nisu? Ćuti

Edit: pri tom, i sam si isključio jezgra, i još tražio pomoć po xda kako da odradis isto, a ovamo se puvas, veliki doktor nauka... Zna čovek kako da troluje i to je to, jedan post u kom nešto konkretno kaže ili pomogne nema...

PS. Da si iole pročitao šta si quote-ovao, video bi da je čovek pitao šta može sa pločom da se uradi. Da malo razmisliš, verovatno bi skontao da čovek ima garanciju, ne bi se baktao po forumu, već bi ga odneo u ovlašćeni servis. Ja sam mu rekao koja mu je opcija moguća da proba, pokušao da pomognem... Ti si mu rekao... A da, nisi....

Sent from my ZTE A2017U using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
ja vidim da Stojshic i dalje ubjedjuje ljude da prckaju oko zagrijavanja, gašenja jezgara i sl, čak i kada ovlašteni servisi prihvataju i mijenjaju matičnu i bez garancije (evo i meni), samo uz provjeru IMEI-ja, al dobro, kako god hoćete... :wave:
Poslao im je jedan kolega sa foruma kome je takodje crkla maticna na flexu mail i pitao ih. Rekli su da ne prihvataju da poprave flex bez garancije. Samo g4 i neke serije v10 i to kao navodno samo uz dokaz o kupovini. Mislim stvarno su sle*ci. Ja sam ih branio, ali da ti izdas najmanje tri razlicita modela i to ne bilo koja nego flagship modela i da ti svaki ima identican problem. I to nije kao kod samsunga sa onim paljevinama koje su se javljale verovatno u kolicini od par pricenata, ovde se radi o tome da je bukvalno svaki, ali svaki g4 i flex 2 osudjen na crkavanje, samo je pitanje vremena. Meni je konkretno crko posle godinu i 2-3 meseca. A onda negiras problem i ciganises se za popravku. Mesto dobrovoljno da popravljaju i jos poklone da dele ne bi li sakrili svoju bruku i sramotu (tako nesto se ni kinezima ne desava), njih boli patka. Pa i treba da se ugase. LG mi jeste bio jedna od najdrazih marki telefona, ali ovi kako rade ne vodi nikuda.
P.S. Jel su tebi opravili g4 za dz?

Послато са HTC Desire 310 dual sim уз помоћ Тапатока
 
Siguran sam da su mu popravili... Nema garanciju, nema nikakav dokaz o kupovini, i ima otključan bootloader, lol
 
Pošto vidim da ne postoji posebna tema, ima li neko iskustva sa G4 Stylus? Vidim da je jeftiniji od običnog G4 , doduše i slabiji, ali me interesuju generalna iskustva, da li se pregreva, ima li probleme kao i klasični G4?

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno