Šta je novo?

LG G2 Mini

Znaci operateri jos nisu dosli na red.Jel ovaj update brise svi iz telefona(slike..)ili ne?
 
On inicijalno ne brise nista, ali je pozeljno uraditi factory reset posle svakog veceg update-a (npr sa K na L itd)
 
Kolega je radio update sa KitKat na Lollipop , Sony telefon, ne brise nista.
 
Nema jos update za nase provajdere,ali sam svakako flesovao kdz file ,onu madjarsku verziju,i evo za sad sam zadovoljan.Nikakvih problema nema,ne znam ni sta bi ta nasa verzija bila drugacija i bolja da bi je cekali..
 
Daj neke screenshotove da vidimo kako izgleda. :)
 
Da li bi mogao da ostavis link za tu madjarsku kdz verziju?
 
Jel ovo jos nije resen problem sa D3GO aplikacijom na loliipopu?Meni javlja onu gresku sa rootovanjem.
 
A je li zna neko razliku između 20a i 20b? Po oznakama deluje kao da je b brendirana verzija.

Da li ima i nekih ispravki, koju staviti?
 
Meni d3go radi normalno na lolipopu, g2mini nije rutovan.
 
Koja ti je ver. d3go?Meni,je 4.7.1.32.Neko kaze da su resili problem ver.4.7.2 ,ali ja tu nemam.
 
Može li neko da okači uputstvo ili link kako flešovati ove KDZ fajlove? Šta sve treba da se instalira i tako te stvari...
 
Našao sam i ja onomad. Šta sve može da se nađe na Google-u. :)

Evo već neko vreme koristim Lolipop i sve je okej osim nekog osećaja nedostatka memorije. Dešava mi se da se sa Nova launcher-om često iscrtava home screen. To na KitKat-u nije bio slučaj.
Sve ostalo radi kako treba.

A stavio sam sa onog sajta verziju za Srbiju i nema nikakvih brendiranih gluposti kao što je bilo kad sam uzeo telefon u Vipu.
 
"Dešava mi se da se sa Nova launcher-om često iscrtava home screen."

Ovo se desava i sa shock launcherom...ne bas tako cesto ali se desi (ja sam primetio samo jednom a ko zna koliko se puta desi da ne primetim)
 
Jedan savet, obrisite Google + ili samo uradite Disable posto isti srce bateriju!
 
Kako mislis nema za 620r?
27e166cbe2c5f29ce68dbff3aaabdd16.jpg
 
Ovo na linku iznad je V20d verzija, d620r ima v20a/b verziju
 
Aham,sorry,prevideo sam to,koja je razlika u tim a,b,d verzijama?
 
hmm, pa ne znam stvarno, uglavnom neke sitnice, nigde nema changelog
 
A jel bi mogao neko da mi pomogne kako da povucem slike sa gugla u galeriju?Preko sihronizacije nece,na kitkatu sam mogao a na lolipopu nece nikako
 
Na ženinom g2 mini mi pokazuje da ima jedan software update. Kada to pokrenem ispiše da se novi software downloaduje, ali se zapravo ništa ne događa. Baš ništa.

Ima li neko ideju šta se dešava, zašto neće da se apdejtuje. Telefon je sada na 4.4.2.
 
Uradi mu update preko pc companiona,ni meni nije hteo preko telefona....mada iskreno nebih ti preporucio,meni se cini da vise laguje i da je sporiji na lolipopu
 
Nazad
Vrh Dno