Šta je novo?

LG G2 Mini

Emix

Čuven
Učlanjen(a)
26.03.2011
Poruke
10,743
Poena
570
1898160_751474658197190_861389191_n.png


Experience the MINI.
Mobile World Congress. 2014-02-24.


http://www.phonearena.com/news/LG-G2-Mini-teaser-image-appears-to-be-announced-on-February-24_id52547
 
zanimljivo...specifikacije još niko tačno ne zna, ali navodno će imati izmenljivu bateriju u odnosu na veći model...ako su ove proporcije dobre meni se čini kao 4 ili 4.3" ekran?
 
Verovatno 4,3'' 720p a deluje ovako i manje zbog minimal bezela.
 
Na kraju ce ovaj telefon biti skuplji od g2 :) imam neki osecaj..

A stvarno korektan telefon ako se rumeri ispostave tacnim
 
Bio bi fazon da google izbaci N5 mini (S800, 2Gb rama, 720p IPS itd). I da bude 200$ :d
 
Ja sam nešto skeptičan da ovo može biti high end, uzimaju u obzir veličinu. Gde će spakovati to sve?
A da će biti skup, biće. Ako bude premijum. G2 32 gb je skuplji od note 3 u nabavci u mojoj firmi.
 
pa nesto slicno je sony uradio sa z1 compact, koji ima high end specifikacije u 4.3"...ali on nije bas jeftin...videcemo za g2 mini
 
Pa da, ali z1 compact ima normalne bazele, pravi g2 gotovo da ih nije ni imao.
 
Meni je krajnje drago sto su i ostali proizvodjaci krenuli da prate sony i izbacuju mini (ali bas mini) verzije high end telefona. I z1 compact nije ni skup preterano; po oglasima vidim za 440e, iskreno sam i vise ocekivao.
 
Kakve veze ima velicina ekrana sa tim dal je neki fon potaman za dzep?!? Evo uporedi z1 "mini" sa l9 II. Telefoni iste velicine, jedan ima 4.3 in ekran i to sa on screen buttons, a drugi 4.7 in.
Iskreno se nadam da ce g2 mini imati 4.7 ekran sa minijaturnim bezelima...
 
To sam i ja primetio da često ljudi procenjuju veličinu telefonu isključivo na osnovu veličine ekrana, što je pogrešno. Neko ima manje, neko veće bezele i to je ono što je bitno.
 
Kakve veze ima velicina ekrana sa tim dal je neki fon potaman za dzep?!? Evo uporedi z1 "mini" sa l9 II. Telefoni iste velicine, jedan ima 4.3 in ekran i to sa on screen buttons, a drugi 4.7 in.
Iskreno se nadam da ce g2 mini imati 4.7 ekran sa minijaturnim bezelima...

Imaš pravo. Uvek to previdim.
 
Evo moj RAZR i - bezeli skoro ne postoje, jedino dole je oko centimetar prostora ispod ekrana (tu su mu antene), i stoga tel sa 4.3 ekranom ispade manji od Galaxy S keca, recimo.
 
Evo moj RAZR i - bezeli skoro ne postoje, jedino dole je oko centimetar prostora ispod ekrana (tu su mu antene), i stoga tel sa 4.3 ekranom ispade manji od Galaxy S keca, recimo.

Uh razr i,jedan od lepsih mobova sto se mene tice. Uzeo si verziju sa intel procesorom ili.. ? Kada ce neke slike i mini review :)
 
RARZ i je intelova verzija a RAZR M je arm verzija, i oba telefona izgledaju isto. Tako da se odgovor sam namece ;-)

Inace sve mi se cini da ce LG G2 mini biti prepakovani L9 II, sa poboljsanjima u kameri, verziji androida i izradi.
 
I onda neko trazi najsitnije mane Z1c i hejtuje..

E sad, da li ce ovaj G2 mini biti ''krs'' to zavisi od cene. Pored Z1c nema sta da trazi, ovo je vise konkurencija za htc one mini/s4 mini i nece smeti da kosta ni cent vise od njih.

Znaci ako bude jeftin bice ok izbor, jeste da nema 2Gb rama ali su i onako za 4.4 najavili bolju optimizaciju.
 
@Gorth&fkloznica
Intel verzija je u pitanju, kako je Gorth i zakljucio, a mini review ide popodne, u odgovarajucoj temi. :)

On-topic: razocaran sam G2 Mini-jem - nadao sam se konkurentu Z1C, a ono slabiji fon i od S4 Mini i od HTC-ovog takmaca...
 
Znaci uzeli su L9 II, ubacili jos dva jezgra i malo javu bateriju. Ocekivano, ako cemo iskreno...
Ne znam kako bilo ko moze da se nada necemu interesantnom, jer je dovoljno da se pogleda One mini i S4 mini...
 
možda jer je taj neko pogledao sonyjev mini?
 
Sonijev mini nije mini nego flegship mob. Ostali proizvodjaci nece da prave konkurenciju svom top modelu dok z1 ionako niko ne kupuje pa su zato izbacili tako jak mini :)
 
I od kad je 4.7" mini??
Da li je onda moja 1020 ultra mini? :d
 
A ti ko da nisi prethodnu stranu ni prelistao, a ta lumija je cigla sa malim ekranom :d

Ubili su i rezoluciju...bzvz, valjda ce biti jeftin, u suprotnom zasto ovo postoji pored L9II
 
Poslednja izmena:
Sonijev mini nije mini nego flegship mob. Ostali proizvodjaci nece da prave konkurenciju svom top modelu dok z1 ionako niko ne kupuje pa su zato izbacili tako jak mini :)

Taj flagship kosta samo malo malo vise (50e vise u proseku) nego S4 mini i one mini kada su se pojavili a Z1 se sigurno prodao u vecem broju primeraka od G2 recimo (samo 2-3 milke do sada a nema bezele i ima vrh bateriju, toliko o tome). XZ i XZL su po prodaji presisali i htc One a daleko iznad njih je S4. Ne gledaj bench kao merilo nego globalno.

Nemojte bezveze opravdavati ovaj G2 ''mini'' kada je ovo neki LG nize klase u vecem pakovanju a ne mini-flagship verzija G2.
 
Poslednja izmena:
Daj mi te rezultate prodaje z i zl.. ( u broj prodatih z1 nacu da ulazim jer znam da je mizaran posto je to fakticki isti mob kao org xz) Prosto ne mogu da verujem da su prodati u vise primeraka nego htc one,cak sta vise siguran sam da nisu.

Nemoj da ti izvor inf. bude xperija blog i ostalli slicni smesni sajtovi
 
Poslednja izmena:
A ti ko da nisi prethodnu stranu ni prelistao, a ta lumija je cigla sa malim ekranom :d

Ubili su i rezoluciju...bzvz, valjda ce biti jeftin, u suprotnom zasto ovo postoji pored L9II

Ja pricam o velicini ekrana, nije mi jasno od kad je 4.7" mini.

A ako je 1020 cigla pa jos sa malim ekranom ja onda ne znam... tebi je mozda Note onda mini?
 
Daj mi te rezultate prodaje z i zl.. ( u broj prodatih z1 nacu da ulazim jer znam da je mizaran posto je to fakticki isti mob kao org xz) Prosto ne mogu da verujem da su prodati u vise primeraka nego htc one,cak sta vise siguran sam da nisu.

Nemoj da ti izvor inf. bude xperija blog i ostalli slicni smesni sajtovi

Preko 10 milki XZ/XZL a uostalom oni beleze rast prodaje a htc pad ;) LG takodje ima rast prodaje ali zbog Nexusa pre svega pa ne ostvaruju profit, uzmi guglaj po tom ''smesnom netu''.

Zabole me iskreno za sve, samo znam da je ovaj LG ''G2 mini'' smesan jer ovo nije G2 mini nego neki L7/L9 refresh ;)

Ja pricam o velicini ekrana, nije mi jasno od kad je 4.7" mini.

A ako je 1020 cigla pa jos sa malim ekranom ja onda ne znam... tebi je mozda Note onda mini?

Ako bude imao minimal bezele ''G2 mini'' moze da bude manji i od SGS II a 1020 opravdano ima vece dimenzije zbog kamere samo sto to ljudi ne mogu da skapiraju, neka LG izbaci telefon sa kamerom kao sa 1020 sa minimal bezelima, bas da vidim.
 
Poslednja izmena:
Preko 10 milki XZ/XZL a uostalom oni beleze rast prodaje a htc pad ;) LG takodje ima rast prodaje ali zbog Nexusa pre svega pa ne ostvaruju profit, uzmi guglaj po tom ''smesnom netu''.

Zabole me iskreno za sve, samo znam da je ovaj LG ''G2 mini'' smesan jer ovo nije G2 mini nego neki L7 regfesh ;)

I dalje mi nisi rekao odakle si izvukao taj info.. ?

Smesan je jer ima ozbiljan flegsip iza sebe i nece firma sebi da pravi konkurenciju kao sto ni samsung nije to radio s3 i s4 a i htc svom flegsipu. Ne znam sto je ova moja konstatacija tako teska za razumeti. To sto je z1 fejl od mobilnog pa je soniju svejedno za njegovu " prodaju " su druge price..
 
I dalje mi nisi rekao odakle si izvukao taj info.. ?

Smesan je jer ima ozbiljan flegsip iza sebe i nece firma sebi da pravi konkurenciju kao sto ni samsung nije to radio s3 i s4 a i htc svom flegsipu. Ne znam sto je ova moja konstatacija tako teska za razumeti. To sto je z1 fejl od mobilnog pa je soniju svejedno za njegovu " prodaju " su druge price..

Taj G2 ''ozbiljan flagship'' se prodao u jedva 3 miliona primeraka, o cemu mi pricamo? :) Ti gledas bench statistiku, pola foruma ima G2, jel to znaci da je bolji od Note 3 npr i da se bolje prodaje od Samsunga? Ne. Pa S4 se prodao u 10x vecem broju od G2.

Inace za 40 dana Xperia Z sa ispranim ekranom :d je prodata u 4,6 miliona primeraka. Vise nego G2 za 5 meseci.

A i kao sto rekoh, LG prodaje N4 i N5 gde im je zarada smesna zbog google politike (svaka cast za google) ali uzmi guglaj ko je ostvario veci profit, LG ili Sony.

Z1 nije fail, u najgorem slucaju se prodaje isto kao G2, u Kini su bili redovi za Z1.

Z1c je za 2 svetlosne godine isped ''G2 mini''. Ne znam zasto je ova moja konstatacija tako teska za razumeti :d
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno