Šta je novo?

LG G2 Mini

Pa nije bas ni fora da pogasis sve moguce na telefonu, to je sigurno bez sinhronizacije, lokacije, tona, vibracije i 10% osvetljenje. Onda vise nije smart phone, pa moze da pozluzi i bilo sta drugo od telefona.
 
Sinhronizaciju, ton i lokaciju ne koristim skoro nikako a osvetljenje 37 posto. Al internet poruke i pozive koristim stalno.
 
Koliko puta ću videti ovakve screenshot-ove na ovom forumu.
Ekran je radio 11 sati i potrošio samo 29% baterije?!?
 
@chele85
Jesam ja. Nista specijalno, telefon i dalje radi dobro kao i do tada(pre upd.). Nisam nista ni testirao, normalno sve koristim.
Pisalo je kao lista update stvari: 1. App updates...
Update je bio 160MB.
 
Poslednja izmena:
To je ispisalo kad si ga instalirao ili si negde nasao spisak?
 
I meni se danas updateovao sam i posle updatea je ispisao da je samo updateovao aplikacije ali ne znam sta tacno. Sad je verzija V10k.
 
@chele85
Sorry nisam bas redovan na forumu.
Da, sam mi je ispisao listu stavki koje ce biti azurirane tim update-om. Apps. su samo bile na listi.

Meni ovaj KitKat tako dobro radi da ne bih hteo da ista previse diraju, da ne pokvare :d Cak razmisljam da i ako bude Lizalica update, da ga preskocim nekako.
 
Poslednja izmena:
@zamzung
Ma nema frke ;). Sto se tice lizalice ja cu je verovatno staviti jer imam taj "problem" da moram da instaliram kad izadje nesto novo :D
 
Ako nekom od vas Settings aplikacija guta 70-90MB ram memorije, resenje je jednostavno :)
U mom slucaju sam imao 3 procesa koja su radila pod settings.apk, jedan je bio QUIET MODE.
Kada sam restartovao isti u SOUND sekciji podesavanja, potrosnja RAM memorije settings.apk
je pala na standardnih 38-45MB :)
 
Lolipop bih preskocio verovatno, iako mi se vizuelno svidja. Ko i vecina novotarija.
Ne bih da pokvarim ono sto mi stabilno i valjano radi. :wave: Jedina zal mi je sto nisam skupio jos para za G2.
 
Smorio me telefon posle pola godine koriscenja, inace ekstra mi radi, prezadovoljan sam...
 
Jeste, ja sam uzeo uz dve godine ugovora, a već bih da menjam.

Realno je odličan telefon, sve radi, dobra baterija, solidna kamera... Ne vidim ni jednu veću manu.
 
Takvi ste vi "tehno-manijaci". Menjajate temu, promenite font... sta vec. :D
Meni radi posao i to mi je jedino bitno.
 
Nas (kod koga je single SIM) jeste 620r...moj kolega ima dual SIM tako da je dobio OTA update...inace ako ste rootovali telefon, prvo ga unroot-ujte jer nece theti da uradi update (izbaci gresku)
 
Ja sam telefon uzeo u winwinu i dobijam update-ove koji izlaze za madjarsku.
Sto se tice prednosti, cini mi se da malo brze radi i da ima vise slobodnog ram-a.
Mane za sad nisam nasao (ipak je prosao tek jedan dan), ali koliko sam cuo da ce za aplikacije za L trebati vise prostora jer ig sa podavnice skida u formatu koji odgovara dalviku i onda ih prekompajlira za ART.
 
instalirao sam danas lollipop...deluje sve ok, možda zaista nešto tečnije radi, imam slobodno 320mb rama što ranije čini mi se i nije baš bio slučaj...nestao je quiet mode, što je bezveze ali pretpostavljam da će to možda da vrate...baterija koliko vidim nije otišla na gore, što je najvažnije, videću da li je i tu nešto bolje...
 
instalirao sam danas lollipop...deluje sve ok, možda zaista nešto tečnije radi, imam slobodno 320mb rama što ranije čini mi se i nije baš bio slučaj...nestao je quiet mode, što je bezveze ali pretpostavljam da će to možda da vrate...baterija koliko vidim nije otišla na gore, što je najvažnije, videću da li je i tu nešto bolje...

Koji tel imas,jel od nekog provajdera,ili..?
 
Juce i meni stiglo obavestenje o Update-u (620R, nije od operatera, SIM free)
"New OS version:
V20a-MAY-18-2015 (782.10MB)"

Nemam vremena ovih dana da eksperimentisem jer idem na put pa sam odlozio update, cekam vase utiske.
 
Nazad
Vrh Dno