Šta je novo?

LBRY Credits [LBC]

498 ovo pada istom brzinom kao sto je i raslo, ono sto je zeljko govorio izgleda nije tacno. On je govorio da ce se nagrada po bloku sporo smanjivati ali ovo izgleda ide prema dole istom brzinom kako je i raslo. Uz pad cjene rast diff-a polako se gubi vjera rudara u ovaj coin.
 
ne ne, gledaj diff, logaritamski pad je sporiji od linearnog, samo mislim da se ispituje vera rudara rastom diffa, padom nagrade i cenom...videcemo u narednih par dana ili mozda vec danas.
 
Jeste veci diff, ali opet mi to nesto brzo krenulo na dole.
Po onom Zeljkovom grafikonu bi narednih 10 meseci trebalo da ide do 400, ako se dobro secam.
 
Da ali i diff ko na ftc se menja od 150k do 60k...pa je srednji tu oko 100k...tu i tamo poskoci ali mislim da ne raste toliko ipak, mozda i gresim.
 
Krenuo je gore vec danas drze isplativost na granici u odnosu na konkurenciju :)
 
498 ovo pada istom brzinom kao sto je i raslo, ono sto je zeljko govorio izgleda nije tacno. On je govorio da ce se nagrada po bloku sporo smanjivati ali ovo izgleda ide prema dole istom brzinom kako je i raslo. Uz pad cjene rast diff-a polako se gubi vjera rudara u ovaj coin.

Pa treba prvo da ide brze pa da usporava pad... za sad izgleda ok, za nedelju dve cemo videt koliko je pad usporio
 
Pump ce biti kad bude, sad je bio od 50% sa 16 na 22+) i to je to sto se toga tice, kad cena pada treba kupovat i cekat, za pump vam niko nece reci tacno kad i koliko

a spaca zeli samo nizi diff, jos samo da kupi pre pumpa i super :)
 
Poslednja izmena:
Ja se polako razmisljam da udjem. Ne verujem da ce nesto padati nesto posebno a meni nije frka da sacekam metar dana, krenuce gore za to vreme skoro sigurno.
 
Prati kad vidis da guraju kupuj, ovaj sad sto gura pokusava da obori i shortuje, prodaje samom sebi i kupuje ispod i tako dok moze....

Da li ce i kad tim branit cenu nemam pojma, od pocetka nisu branili posto je ceo premine zakljucan na multisig wallet-e, programeri se placaju direktno kesom koji rade na github-u, pogotovo sto nisu neki indijci sve to kosta debelo, e sad da li ce uspet da proguraju platformu i kad to je veliko pitanje, zato i ovaj dumpuje

Zbog loseg reddit AMA kasni road map jer kazu da su dosta toga izmenuli u pristupu i pokusavaju da prilagode negativnim kometarima na reddit-u i ciljnoj grupi, tako da je read map opet pomeren za 1-2 nedelju do danas
 
Cao,koliki je maksimum hashrate za grafiku amd r9 380x GIGABYTE za LBRY coin?
 
Zavisi od minera, 48 ili 105.
U oba slucaja ti je isplativije da kopas nesto drugo.
 
Kopaj bolje ETH pa kupuj LBC.....

Tako cu i uraditi.Sta mislis posto si ti i otvorio temu tako racunam da poznajes lbc dosta dobro,kolike su sanse da lbc nagura preko 1 dolar do kraja god? Ja racunam da ce pre izbora u Americi da dobije neki veliki skok jel svaki put pre izbora berza poludi,tako da nadam se da ce imati uticaja i na kripto berzu.
 
To niko ne moze znati tacno, da ima potencijala ima sigurno....... ostalo cemo videt

1600 je neki long term support level, koji je izdzao pocetak smanjivanja blok-a, masa njih dumpovala sa njima i ja, jedino sam ja rano ulazio na 19 prvi put pa posle na 29, ali ta masa dobar deo njih je planski dumpovao i cekao stvaranje support-a i odrzavanje cene iznad neke granica za ulazak...
 
Poslednja izmena:
Ne znam zasto, ali od samog starta sam video veliki potencijal u lbry-u... Nesto sam ga zavoleo, mozda je to samo moje misljenje... Mozda jer sam prvu "vecu" paru uzeo na njemu,u startu...
Ako stvarno ode do kraja godina na dolar, ja cu biti jako srecan covek :-D :-D :-D

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Precicu onda sa lbc na eth,koji je ok program za majnovanje koji ce izvuci maksimum? Jel i dalje ok claymore dual miner ili ima bolji? jel nisam dosta vremena se bakcao sa eth
 
Ljudi, porsli pump je bio na 0.0004(ne racunam ovo pre par dana na 0.00022) , mislite da moze vise od toga, sumnjam bas da moze cak jedan dolar da dostigne.
 
Nazad
Vrh Dno