Šta je novo?

LBRY Credits [LBC]

u istoj masini u kojoj su mi bile dve Asuske 280x dc2 undervoltovane na 0.98, sada cuce 2x1070G1. Masina trosi 40W manje a kopa 300mhs LBC-a vise. Nisam jos nista podesavao ni u driverima ni u mineru. Jel zna neko koliko max moze lbc hasha da napravi 1070? Ovako default su oko 275 svaka.
 
da , ali su te dve 280dc2 300e , a dve 1070 su 900e , e tu je glavna razlika
 
u istoj masini u kojoj su mi bile dve Asuske 280x dc2 undervoltovane na 0.98, sada cuce 2x1070G1. Masina trosi 40W manje a kopa 300mhs LBC-a vise. Nisam jos nista podesavao ni u driverima ni u mineru. Jel zna neko koliko max moze lbc hasha da napravi 1070? Ovako default su oko 275 svaka.

na gtx1060 može da se smanji power limit na 75 posto bez značajnijeg gubitka hashrate (tačnije padne negde oko 10%) tako da ćeš imati i veću uštedu struje. Koliko mogu max da daju hashrate zavisiće od toga koliko može na tvom primerku da se ocuje core.
 
na gtx1060 može da se smanji power limit na 75 posto bez značajnijeg gubitka hashrate (tačnije padne negde oko 10%) tako da ćeš imati i veću uštedu struje. Koliko mogu max da daju hashrate zavisiće od toga koliko može na tvom primerku da se ocuje core.

a jesi tvikovao nesto u samom mineru?
 
meni se isplati ako moze jer ne placam struju... nego me nesto zeza bat nece da se konektuje i kad se konektuje kopa dcr umesto lbc...
 
Lebac nakon 500 za blok nekoh 3-4 meseca ide pad do 400 po bloku pa posle polagano pada ali je pad sve sporiji i sporiji i tako 20 godina
 
@cgraph ako imaš 1150w na 4 karte to je oko 270w po karti, i kada bi dodao petu to bi bilo oko 1400w IZ ZIDA. A to je nekih 1300w iz psu, što znači da imaš još gomilu lufta čak i sa petom kartom.
Hvala, covek. Svih 5 rade jos od davnasnjeg pisanja, isle su do max 1450W kad vuku lbc, i ok su, stabilne na 185.5 mhs. :)

Inace, Poloniex je privremeno suspendovao deponovanje lebca (vec vise od 2h), modovi ne znaju da daju ETA, pa cekam odgovor supporta koji cu proslediti ovde ako bude ok.
<fud>POLONIEX DELISTUJE LBC!!</fud> :D
Sala mala. :D

Ljudi koji kopaju direktno na polo, za svaki slucaj mogu da iskljuce AP na poolu koji koristite.
Mozda je samo sinhronizacija walleta u pitanju, videcemo.
 
Poslednja izmena:
ftc a to je propalo kao i LTC :)))))))))))))))))))))))))))))))))
 
zasto ne lezu LBC na poloniex???
 
...a istovremeno isplate sa poola idu normalno? :) Nesto nije u redu sa poloniex-om, za sada kazu da resavaju...

Capture.PNG
 
Mislim da se odglavio LBC na poloniji...tj nije vise "privremeno obustavljen"...
 
da proradilo je meni je leglo, ali ide cjena dole vidicemo kako ce se odraziti na diff.
 
to znachi ako grafik kaze da prodajemo, onda suprotno....i obrnuto :D
 
To znaci da ako neko kaze da prodajes, pokajaces se... a isto tako i ako kaze da kupujes, opet ces se pokajati :p Znaci, da ne mora da znaci :) hahahaha
 
Poslednja izmena:
Cim sam ga ja kupio bilo je za ocekivati da ce dole :D
 
nego jel ima neko 5790, 6990, 7990 ili neku slicnu na ovom?
 
u kom smislu, pampa ili kraja kopanja ili ogromnog diffa ili neceg treceg?
 
Nazad
Vrh Dno