Šta je novo?

LBRY Credits [LBC]

Cemu tih 1500 :)
 
pa napisao sam memorija nije bitna :d stavi je na 1000 svedno. Ispod 1000 malo obara hash
 
Brzo citam :p
 
Lbc sa 280x na 1100mhz??? Da to nije malo siledžijski prema karti? Ventovi ti verovatno rade na max, a ne znam da li si merio potrošnju.

Sta ce biti siledzijski, razmaknute karte hladna prostorija promaha dere ventovi na 40% 280x vapor-x tri-x njoj su default taktovi 1100/1500Mhz, a potrosnja je bitna samo ko placa struju :d
 
Ma vjerovatno najbolje hladjenje sto se tice 280x karti, mada imam i MSI 280X gaming njih drzim 1020/1500=131MH/S temperatura joj niza 65c mada rade na 80mhz manjem taktu za 1100Mhz na njima se mora dignut napon i onda dodju do 70c, ali fan oko 40% tako da kad se sve sabere kad su na istom taktu mozda 2c su toplije ove 280x gaming mada je i to sasvim ok.

Najbitnije je dobro razmaknut karte ranije mi je temperatura isla do 75c pri ovim taktovima, ali bili obicni extenderi oni kratki od 20cm sad na USb prebacio ma razrahatile se karte, milina su USB extenderi.
 
Da razmak je bitan tacno....meni su prilicno blizu oko 5-7 cm
 
tako je i kod mene bilo ma sauna cim malo ugrije, sad je ovo puno bolje, kupio sam bio kablove USB3.0 od metra ali nece nesto, sad trazim druge vjerovatno ovi nesto nisu ispravni, mada su dosli zapakovani. Mislim da mi je razmak sada oko 30cm doslovno svaka vuce svjez zrak.
 
Znas i sam kakvo hladjenje ima 280x dual-x evo je trenutno na 66c taktovi 1020/1500, undervolt zavisno od primjerka koliko moze da zadovolji te taktove, auto fan 2300RPM, ali nisu ociscene niti je mjenjana pasta kad se to odradi spusticu ih vjerovatno na 63-64c i naravno manji RPM. Odvojicu nekad vremena pa ih sredit pred zimu, ma ima zimus da ide sve ispod 60c :d
 
Poceo sam da kupujem LBRY. Jedan deo sam uzeo sad na 0.000365. Drugi deo ili kad padne malo ili kad (ako) krene pump.

Ocekujem 44K -> 50K -> 60K.

Kazem moze dobaciti do 60K, ali videcemo koliko su raspolozeni igraci za igru.
 
Znas i sam kakvo hladjenje ima 280x dual-x evo je trenutno na 66c taktovi 1020/1500, undervolt zavisno od primjerka koliko moze da zadovolji te taktove, auto fan 2300RPM, ali nisu ociscene niti je mjenjana pasta kad se to odradi spusticu ih vjerovatno na 63-64c i naravno manji RPM. Odvojicu nekad vremena pa ih sredit pred zimu, ma ima zimus da ide sve ispod 60c :d

ma da...razdvajanje kartica negine
 
Mislim da nabijaju volume u nekom hajpu ja ocekujem i da se primaknemo 100K mozda ne brzo, ali sad kupujem nakon svakog pada prodam na ovim zelenim otrpilike se moze predviditi ide polako, ali sigurno.

Jedino me prevarilo onaj nagli skok BTC-a za neki 30$ e tu sam malo zaglavio, ali desava se :d
 
Poslednja izmena:
Ocekujte i skok btca jer ja sam prodao jedan dio, a obicno nakon sto ja prodam ide skok za bar 50-100$ a nekad i duplo :D

Sent from my Mi-4c using Tapatalk
 
Pa kopam ga mesec i po skupio sam dobru kolicinu i cekam 50+
 
jel kopa neko na supernovi etc+lbc i ako moze da podeli bat file jer ja ne mogu da napravim... :/
 
jel kopa neko na supernovi etc+lbc i ako moze da podeli bat file jer ja ne mogu da napravim... :/

EthDcrMiner64.exe -epool etc-eu1.nanopool.org:19999 -ewal ETCWALLET -ftime 5 -wd 1 -dbg -1 -r 0 -mport 0 -estale 1 -dcri 10 -dpool stratum+tcp://lbry.suprnova.cc:6256 -dwal USER.WORKER -dpsw WORKERPASSWORD -dcoin lbc
 
Nazad
Vrh Dno