Šta je novo?

LBRY Credits [LBC]

Uhh i ja osecam da ce ovaj novcic eksplodirati kad tad, od starta ga pratim i vidim da ima ozbiljan potencijal i stoji prilicno ozbiljna ekipa iza njega, tako da ulozih solidno u njega, ovo je long term dump cena, tako da osecam da uskoro sledi boom, po svoj logici (jer vise nije isplativ ni rudarima zbog opadanja nagrade po bloku, pa ce se samim tim manje istresati), mada je pravilo da ovde ni znanje, ni logika ne igraju veliku ulogu, nego cista sreca, zato sretno svima vredni rudari i drugari! ;),)
 
Uhh i ja osecam da ce ovaj novcic eksplodirati kad tad, od starta ga pratim i vidim da ima ozbiljan potencijal i stoji prilicno ozbiljna ekipa iza njega, tako da ulozih solidno u njega, ovo je long term dump cena, tako da osecam da uskoro sledi boom, po svoj logici (jer vise nije isplativ ni rudarima zbog opadanja nagrade po bloku, pa ce se samim tim manje istresati), mada je pravilo da ovde ni znanje, ni logika ne igraju veliku ulogu, nego cista sreca, zato sretno svima vredni rudari i drugari! ;),)

Rudarima je jos uvek prilicno isplativ...

1070 daju skoro 300mhs a 1080 400mhs, potrosnja je manja od 150w po kartici pa racunajte...Ako se gleda samo to, ima jos dosta prostora za dump...100mhs je skoro 8 lbc-a dnevno.
 
Ako nekog interesuje :
270 kartica - 40.5Mhs ovako :
-I 17 -g 4 -w 256

Bolje nisam uspeo, na vecem od g4 nece ni da krene miner.
 
Poslednja izmena:
Neces ga ni naci jer se placa.
 
131mhs -I 22 taktovi 1020/1000 napon koliko moze za dati primjerak
141mhs na taktovima 1100/1000 ali to je bas da ih nagazis modeli toxic matrix, vapor-x koji imaju bolje hladjenje.
 
Miner koji sam nasao nema obican I vec xI, tako da nisu isti. U svakom slucaju imam duplo vise nego sa minerima koji se mogu skinuta na poolovima.
Ali i graficka vuce mnogo vise struje, vidim po fanovima koji cepaju kao da je scrypt :)
 
xI to je isto sti i I stavi ako ti je XI 1024 stavi 1280 ili izbaci to i dodaj u bat "-I 22"
 
Ah da, zaboravio sam na to, sada je nesto iznad 130Mh/s.
 
Kupili smo onaj koji je dostupan, onaj drugi ja na zalost nisam imao prilike da kupim mada sada kolko se isplati ...
 
Ja znam da ti i phoenix imate tu neku zakacku ali ja sam video SS na bitcoin talk forumu koji je u roku od 20-30 min. obrisan (cenzura, vec vidjeno kad se radio o Leo coinu) i gde su se videle 280X karte koje su bacale oko 180Mh, dali je u pitanju photoshop ili ta vec ne znam ali ja sam to video...
 
Poslednja izmena:
Mislio sam da li ste od njega kupili , tj. njemu platili ili ste uzeli od nekoga ko je platio,pa platili njemu, te je njega izasao DZ, ili jos bolje zaradio je na majneru..
 
GTX 660

Evo ovako nov sam u ovome experimentisem sa mojom Nvidia GTX 660 , dok ne kupim kasvetnu opremu za mining, trenutno sa LBC pa bih molio ljude dobre volje da mi kazu da li treba nesto da se doda/oduzme u ovom setupu za bat.file "ccminer.exe -a lbry --url stratum+tcp://lbc.coinmine.pl:8787 -u alfa.1 -p x " ? Hvala unapred , nov sam mozda zvuci glupo ovo sto pitam ali eto negde moram... :D
 
Evo ovako nov sam u ovome experimentisem sa mojom Nvidia GTX 660 , dok ne kupim kasvetnu opremu za mining, trenutno sa LBC pa bih molio ljude dobre volje da mi kazu da li treba nesto da se doda/oduzme u ovom setupu za bat.file "ccminer.exe -a lbry --url stratum+tcp://lbc.coinmine.pl:8787 -u alfa.1 -p x " ? Hvala unapred , nov sam mozda zvuci glupo ovo sto pitam ali eto negde moram... :D
Mozes da dodas:
Kod:
 --show-diff --cpu-priority 4 -i 19

A evo izvoli moj .bat fajl, koji restartuje miner na svakih 30min (1800 sekundi), jer ume da zakuca ili masinu ili samo da se ugasi posle nekog vremena, pa delay mozes promeniti u zavisnosti od toga koliko ti stabilno radi.

Inace samo zameni ccminer-x64.exe sa ccminer.exe, ako koristis 32bitnu verziju.

Kod:
@echo off
cls

setx GPU_FORCE_64BIT_PTR 0 >NUL
setx GPU_MAX_HEAP_SIZE 100 >NUL
setx GPU_USE_SYNC_OBJECTS 1 >NUL
setx GPU_MAX_ALLOC_SIZE 100 >NUL
setx GPU_MAX_ALLOC_PERCENT 100 >NUL
setx GPU_SINGLE_ALLOC_PERCENT 100 >NUL
timeout 1 >NUL

set executable=ccminer-x64.exe
set commandline= -a lbry -o stratum+tcp://lbc.coinmine.pl:8787 -u USER.WORKER -p PASSWORD --show-diff --cpu-priority 4 -i 19
set runforseconds=1800
set restartinseconds=4
set /a counter=0

:start
start "LBRY - Miner Window" /max %executable% %commandline%
echo:
echo The software will run for %runforseconds% seconds
timeout %runforseconds%
taskkill /f /im %executable%
echo:
echo Restarting the software in %restartinseconds% seconds (%counter%)
timeout %restartinseconds%
set /a counter+=1
echo:
echo:
goto start

Koliko ti inace karta daje na LBC, 24-26mhs?
 
17-18 mhs najvise prosli put je bilo 19-20 , inace 64-bit koristim hvala ti druze puno, cudi me evo celu noc sam ga pustio da radi , nije zakucao ni jednom , niti se resetovao...
 
17-18 mhs najvise prosli put je bilo 19-20 , inace 64-bit koristim hvala ti druze puno, cudi me evo celu noc sam ga pustio da radi , nije zakucao ni jednom , niti se resetovao...

dorbodosao na forum :)



inace jako lose stanje sa lbc ako prosviramo ove dve crvene 10k nam ne gine....a odatle ce trebati jako jako puno za neki jaci oporavak support je jako los nema podrske odozdo

http://prntscr.com/cs0z3d
 
Nazad
Vrh Dno