Šta je novo?

Kriptovalute - opšta diskusija

E vidis stvar je u tome sto nicehash i betterhash podrzavaju svega par coina koji vec sad nisu nesto isplativi a posle eth 2.0 tek nece biti profitabilni...Nije mi jasno zasto ne dodaju jos novcica u svoj profit switching sistem.. to su platforme koje zaradjuju milione , ne kontam zasto ne prosire izbor novcica za kopanje..
Treba naci neko bolje resenje za profit switching...

Mislim da će do toga doći u sledećih par meseci. Ne samo kod njih već i kod drugih platformi.
 
Mislim da će do toga doći u sledećih par meseci. Ne samo kod njih već i kod drugih platformi.
Ne znam sta cekaju.. betterhash i nicehash.. drze se tu sa tih 4-5 coina vec godinama.. Kad udjes na whattomine mozes da vidis da su povremeno vrlo profitabilni jos sigurno 4-5 drugih novcica...
Prva windows platforma koja prosiri repertoar coina za kopanje i pritom bude besplatna za entry level rudare ce da se da izvines usere od para i uspeha...
 
Koji je vas najveci fail u 2021. godini, a da je vezan za kupovinu ? Ill start.

1) S obzirom da sam poceo tek krajem septembra, u nekom momentu sam hteo da imam jedan ceo coin (od jačih old school coina, naravno), onako da lepo piše "1.0", pa sam malo gledao i rekoh ajde da kupim 1 Bitcoin Cash. Platio sam ga 620$ :poop:

2) Dobio sam "tip" da će izvesni strip/nft token PINK PANTER moonovati, pa sam ga uzeo za 400$ + eth gas fee. Danas vredi 150$ and dropping :poop::poop:
 
I primetim ja tako onomad da Internet Computer skiknuo na skromnih $200 i sitan kusur i pomislim - "Ma moglo bi ovo brzo da se duplira, pa vidi kako ovo, vidi kako ono, a vidi kako ovo i ono...:unsure:" Evo, ja i danas verujem da je mogo brzo da se duplira, samo nije 'teo da oće... Od onda sam maksimalno proredio odlaske na internet i generalno ne volim kompjutere.
 
Bilo ih je koliko oces uvek je onaj zadnji "najgori"

Nisam prodao sve krajem februara ili u martu i zaboravio na kripto do neko vreme , ocekivao sam stagnaciju tokom leta ali ne i pad od 50-70% ...

Ili prodao svu ADA-u na 3$ ( znao sam da nece ici vise gore ali nisam ni sanjao da ce se vratiti na 1.2$ ocekivao sam mozda stagnira i ostane na 2.5$ )

Holdovao sam LINK od proleca do jeseni .

Kupovao coin-e kako treba letos ( pre svega DOT i MATIC ) .

Kasno usao u MATIC .

Ima ih jos nekoliko ali necemo o njima dok se situacija ne "rascisti do kraja" .

Inace 43k otvorili smo nedelju na 41 ... nije lose ali ima tu jos dosta dok se ovaj silazni trend u kojem smo vec dva meseca ne okrene .
 
Pozdrav, kolege.

Koji je najbolji (najbrzi i najjeftiniji) nacin za prebacivanje dela ETH-a u USDT?
Zadnjih 2 nedelje sam imao dosta dobrih trade-ova, pa sad zelim da deo profita prebacim iz ETH-a u USDT.
ETH od trade-a sam prebacio na novcanik (My Ether Wallet).

Koja je po vama najprakticnija opcija za cuvanje USDT? Znam da moze na MEW, ali ja bih cuvao u TRC varijanti,
ne na ETH mrezi, zbog skupih transakcija.
Racunao sam, da prebacim ETH na neku menjacnicu, placam visok ''fee'', posle ako cuvam USDT na ETH mrezi,
opet placam ''fee'' kad prebacujem nazad na novcanik i na kraju ako nekome hocu da prodam USDT, ili mi ponovo zatreba
za tade, opet, po treci put, placam visoke provizije prilikom prebacivanja na menjacnicu iz novcanika..
Imam na telefonu Exodus wallet, vidim da tamo moze da se vrsi konvertovanje valuta, (i ETH u USDT TRC-20), ali ne znam koliko se to isplati, ili ispadne skuplje nego da prebacim na menjacnicu pa da odande prebacim USDT u Exodus (na TRC mrezi)

Za ovo ne bih da koristim hardverski novcanik, da ga ne akam kad god mi zatreba neka takva transakcija,
tamo cuvam ono ''glavno''. I dok ne trgujem, ne bih da mi stoji po menjacnicama (bar ne neka veca kolicina).
 
Stiče se utisak da nisi načisto šta bi sa tim USDT i kad, možda onda bolje da čuči tamo gde jeste.

Neki dan priveo kraju pospremanje najgoreg kripto fejla iz sezone '21. i poslednje ICP skotove izbacio iz kuće, jbt prošao bi gore jedino da sam pazario kakav Baby Uncle Safe Rug Pull BUSRP.
 
  • Like
Reagovanja: S22
Izgleda da je ETH 2.0 opet otkazan, jel ima neko neki info da li ce i kako to uticati na minere?
 
Izgleda da je ETH 2.0 opet otkazan, jel ima neko neki info da li ce i kako to uticati na minere?
Kako čujem, nije otkazan, nego se neće zvati ETH 2.0 nego drugačije.
Ko ima bolji info, neka kaže i mene baš zanima taj bitan događaj koji će uticati na sve nas.
 
share putin GIF
 
Pitanje - pokušavam da kupim telefon preko https://tradingshenzhen.com/ , dozvoljavaju plaćanje kriptom. Pokušao sam da platim, ali javlja mi se problem;


Ovo su podaci za plaćanje;

Ovde sam pokušao da platim:


Prijavljuje mi "invalid crypto address", iako sam iskopirao ovu koju su mi oni dali.

Da li neko ima predstavu u čemu je problem?

Preko CEX-a pokušavam da platim.

Како је на крају прошла ова куповина, је л' стигло, колика је царина итд?
 
Како је на крају прошла ова куповина, је л' стигло, колика је царина итд?
Prema trackingu, evo telefona na putu iz Beča (Kina-Rozenborg-Beč) ka Zagrebu, javiću kad mi bude u rukama.





Izgleda da je ETH 2.0 opet otkazan, jel ima neko neki info da li ce i kako to uticati na minere?

Kako čujem, nije otkazan, nego se neće zvati ETH 2.0 nego drugačije.
Ko ima bolji info, neka kaže i mene baš zanima taj bitan događaj koji će uticati na sve nas.

Nije otkazan, menja ime.

 
Nije otkazan ali nije ni zvanično potvrdjen, tj. ne zna se datum, vrlo lako može da bude opet odložen, čak je po meni veća verovatnoća da se to desi nego da bude ove godine.
 
Najlepše od svega je što zaista može da se pazari za kripto po aktuelnoj ceni (kada sam kupovao cena je bila ista recimo na https://coincheckup.com/ i kod njih (proverio sam u trenutku klika na kupovinu).

I još nešto, kada ideš na kupovinu, cena je fiksirana sledećih sat vremena, odbrojava unazad dok ti izvršiš transfer kripta.
 
Narode jel ima neko neki savet vezano za Drip Network i za Dice(etheroll) ? Pozdrav
 
Druari, koja je platforma najbolja za trgovanje, gde je najbolje da drzite novac, ima vas dosta iskusnih ovde pa dajte malo neki info za pocetnike od vas seniora. Znam da puno trazim ali dosta vas je puno puta prelezali te decije bolesti pa da i mi ne ponavljamo iste greske izadjite nam u suster. 🤪 Hvala unapeed. Pozdrav za sve vas na forumu i zelim vam da se jos puno obogatite dok ovo traje, a trajace. 😁 Živi bili. 🥂🥂🥂
 
Nazad
Vrh Dno