Šta je novo?

Koji VPN kupiti?

da li sa bilo kog VPN sa serverom iz srbije radi iris go? u windscribe-u imam opciju da napravim svoj plan za 3$ mesečno što je dobra ponuda.

1701073516615.png
 
Surfshark radi bez problema.
Ja neznam koje servere u Srbiji koriste ali radi i SBB I MTS.
 
Naravno ovde vec ima dve familije osnuj trecu za Expressvpn i on radi :)
Surfshark nema ogranicenja tako da ne treba familija u tom smislu samo da nadjes nekoga da te ubaci u svoj account.
Neki to ovde vec rade, prodaju pristup.
 
Ajd i ovde na kopiram post
Danas za divno čudo radi i preko sbb a kako nemam pojma. Nakacim se preko vpn, onda ga isključim i nastavim preko sbb na wifi. Brat mi dao user i pass za iris go.

Mogu da potvrdim da i kod mene radi sa free vpnom, po istom principu kao na klipu, nakacim sa na US server, otvorim IRIS i posle sve radi normalno moze da se ugasi VPN.
 
Čini mi se da je express jos povoljniji danas,ja sam za deljenje,ako sam dobro video sad je godišnje+3meseca 80 dolara
 
Imate windscribe promociju za 69$ na 3 godine tj. 1.92$ mesecno.
 
Upravo probao i 1.1.1.1 warp+, radi EON i IRIS preko njega, moze da se nadje unlimited verzija ako neko hoce da testira.
 
Upravo probao i 1.1.1.1 warp+, radi EON i IRIS preko njega, moze da se nadje unlimited verzija ako neko hoce da testira.
WARP assigns you a Cloudflare IP address for both IPV4 and IPV6. It does not, however, provide you with an ability to circumvent region locks. While your IP is hidden, WARP is designed to also place your location in your home country.
Intersantno samo za Srbiju, ko hoce da gleda iris ili sbb van zemlje mora pravi VPN.

Edit:
Radi odlicno ko sto je petarstar rekao, sad mogu da gledam iris go i van kuce na yettel mrezi a da nisam iza klasicnog vpna.
 
Poslednja izmena:
Meni nece da pusti arenu preko warpa... Geopolitical bla bla, neće ni preko windscribea
 
nisi podesio kako treba, evo ja sam upravo pustio i radi.
Settings, Advanced, connection options, dns settings, prvo : none drugo: dns over warp,
Edit: mogu sve Arene sem Arena Premium tu kaze region ne valja.
 
Poslednja izmena:
Nije 80 dolara nego 100 i sada. Nije on dobro razumeo ponudu.
 
Ako je možda neko odustao od tih grupnih VPN akcija I ima slobodno mesto, pustite mi poruku :)
 
Vi koji koristite Surfshark koji ste kupovali, posto vidim da ima Starter, One i One +?
Takodje kako ste zadovoljni na EON-u?
 
Super za ovih par godina šljaka. Ja imam regularan ne treba ti dodaci one i to.
 
Ako hoćete da se organizujemo, ja + jedan van foruma, član nisnis se takođe javio kao zainteresovan.
Samo da se dogovorimo koj. Ako hoćete, da bi bilo lakše za komunikaciju a da ne pretrpamo temu - pustite mi broj telefona u poruci I da nas ubacim u viber grupu pa da vidim gde smo I šta smo :D
 
Da ne listam celu temu, ako nije problem, moze li neko da mi kaze da li je ovaj Surfshark dovoljan tj siguran i za torrente u EU? I kakav je po pitanju brzine skidanja istih?
 
Da ne listam celu temu, ako nije problem, moze li neko da mi kaze da li je ovaj Surfshark dovoljan tj siguran i za torrente u EU? I kakav je po pitanju brzine skidanja istih?
Kako ce ti torrent raditi, najvise zavisi od ISP, jer mnogi thtottluju namarno. Da li je siguran, trebalo bi da jeste...
 
Koliko istovremenih konekcija podrzava SurfShark?
 
Nazad
Vrh Dno