Šta je novo?

Koji VPN kupiti?

Ako tri treba samo za EON, možda je Control D najbolja opcija
 
Meni surfshark radi ok.
 
Zainteresovan sam za pristup VPN familiji.
VPN mi je potreban samo za KODI.
 
Kakva iskustva imate sa ipvanishom? Nasao sam kp neku kombinacuju za eon preko koda ali mora i vpn da bi radili svi kanali, tako da nude sve u paketu godinu dana 4500 din.
 
Kakva iskustva imate sa ipvanishom? Nasao sam kp neku kombinacuju za eon preko koda ali mora i vpn da bi radili svi kanali, tako da nude sve u paketu godinu dana 4500 din.
Ja sam ga imao i nista nevalja, a mnogi youtuberi ga hvale i promovisu.
 
Ja bih ga samo za eon koristio, to mi je bitno da radi kako treba. Za ostale stvari mi je skroz svejedno.
 
Nije mi otvarao US Streaming servise to sto mi je trebalo, ne secam se bilo je davno ali znam da losiji vpn nisam koristio.
Losa brzina(spor), malo servera, ne otvara i nestabilno kad otvori neki servis, D+ nije uopste itd.
A iskreno mnogo sam ih probao. Expressvpn, Surfshark, Nordvpn, Purevpn, PIA bi preporucio.
Mada ima dosta tome mozda su se popravili procitaj po netu, ja samo kazem moje utiske od onda.
 
Hide.Me (server Srbija):



Speedtest (SBB PAKET 70/5):

 
Pozdrav svima.
Zainteresovan sam za pristup VPN familiji.
Povremeno mi je potreban vpn. Koristio sam vpn.lat, ali je ograničen.
Može surfshark ili slične varijante.
 
I ja sam zainteresovan za kupovinu i share ako ima slobodnih mesta?


Znaci prethodna grupa je pazarila express VPN jel tako? I svima radi kako treba?
 
Da i Da
 
Ja se prvi javljam za Express VPN kupovinu za godinu dana, family ekipu, ako ima zainteresovanih pisite pa da delimo. Uzeo bih jos danas da uhvatimo ovu akciju BlackFriday 3 meseca besplatno.
 
Oduševljen sam express vpn-om što se tiče korišćenja Eon-a,zanima me koji VPN kupiti za korišćenje Irisa a da tako dobro radi?
 
Upravo sam kupio Express VPN za 15 meseci, testirao i fenomenalno radi sve na EON-u.

Znaci za sada smo ja i @ovojeadresa sigurni. Treba nam jos 5 clanova posto bih ja zadrzao dva naloga da mogu na sebe.

Placeno je 99$ Za 15meseci, sto mu dodje 99/8= 12,4$ po coveku iliti oko 1400din. (Skinuto mi je po gornjem kursu dolara).

15 meseci po osobi 1400din. dodje mu 94din. mesecno. Glupo je da neko stedi na tome a resava sve probleme i muke.

Ko hoce neka se javi, cim nadjemo jos pet osoba saljem naloge posle uplate.
 
Pozdrav, i ja sam za.
 
To je to, super. Posaljite mi brojeve telefona u PM da napravim jednu Whatsapp grupu..da ne smaramo ovde.

Tako da sva mesta su popunjena. Bilo je brzo i jednostavno.
 
Ajd i ovde na kopiram post
Danas za divno čudo radi i preko sbb a kako nemam pojma. Nakacim se preko vpn, onda ga isključim i nastavim preko sbb na wifi. Brat mi dao user i pass za iris go.
 
Nazad
Vrh Dno