Šta je novo?

Koji VPN kupiti?

Joj, glup sam. Ja tražio WIndscribe gift card na njima, a ne iTunes na njima.

Što se tiče same aplikacije - jer moram da pravim Turski Apple ID da bi mi učitao ove cene u samoj app.?
 
Joj, glup sam. Ja tražio WIndscribe gift card na njima, a ne iTunes na njima.

Što se tiče same aplikacije - jer moram da pravim Turski Apple ID da bi mi učitao ove cene u samoj app.?
Nisam siguran. Ali, obzirom da kažeš da ti ne prikazuje turske cene, verovatno je onda potrebno imati turski Apple ID ili Google Play nalog.
 
Koristio sam do skoro urbanVpn kao povezan na Hrvatsku zbog EON kanala, medjutim vise nemam tu opciju, izbacili su Hrvatsku. Da li neko zna postoji li neka opcija za srpski VPN ili BiH, Cro na kojem bi mi radio Eon bez naplate?
 
Može link ka toj ponudi za Surfshark, 6m/10.5€.
 
Koristio sam do skoro urbanVpn kao povezan na Hrvatsku zbog EON kanala, medjutim vise nemam tu opciju, izbacili su Hrvatsku. Da li neko zna postoji li neka opcija za srpski VPN ili BiH, Cro na kojem bi mi radio Eon bez naplate?

1.1.1.1 warp ako si iz Srbije, nakaci te na server u Srbiji samo trebaš da nadjes key, ali to nije teško može da se nadje na Google-u.
 
petarster
Ovo je da ti ceo saobracaj ide preko warp-a, urbanvpn je zgodan sto je free i mozes samo da ga stavis na chrome recimo
 
Koliko je para i ja sam zainteresovan
Koristio bi ga par puta mjesečno
 
surfshark radi odlično za eon, ja ga imam od prošle godine i sve je full.. jedino za korisnike irisa ne rade samo arene 1,2,3 premium kanali.. ostalo rasi, pa sam zbog toga prešao na vpnify po preporuci drugih članova, sve je odlično..
 
Koja je trenutno najpovoljnija opcija za surfshark?
 
Da li zna neko kako da podesim xiaomi mi stick da mi se automatski konektuje na VPN da ne moram svaki put da biram Srbiju i da se povezujem svaki put kada ga upalim? Surfshark je u pitanju
 
Da li zna neko kako da podesim xiaomi mi stick da mi se automatski konektuje na VPN da ne moram svaki put da biram Srbiju i da se povezujem svaki put kada ga upalim? Surfshark je u pitanju
Settings pa VPN settings pa aktiviraj Aut-connect pa ispod izaberi Srbiju kao lokaciju.
1708724513293.png
 
ma imas lika u BiH daje pola godine za 10 eur a godinu za 15, ne znam moze li povoljnije, ja sam uzeo radi kao DOXA sat, radi se o surfsharku
 
Da li zna neko kako da podesim xiaomi mi stick da mi se automatski konektuje na VPN da ne moram svaki put da biram Srbiju i da se povezujem svaki put kada ga upalim? Surfshark je u pitanju
Openvpn aplikacija
-generišeš config fajl na surfshark nalogu za odgovarajući server
-import u openvpn app
-podesiš da se automatski konektuje i ako želiš split tunnel samo za neke aplikacije(recimo ja držim samo za eon i hipernet) za sve ostalo ne koristim vpn.
 
Settings pa VPN settings pa aktiviraj Aut-connect pa ispod izaberi Srbiju kao lokaciju.
Pogledajte prilog 430306
Hvala ti puno 🍻🍻🍻
Openvpn aplikacija
-generišeš config fajl na surfshark nalogu za odgovarajući server
-import u openvpn app
-podesiš da se automatski konektuje i ako želiš split tunnel samo za neke aplikacije(recimo ja držim samo za eon i hipernet) za sve ostalo ne koristim vpn.
Hvala i tebi, ali ovo mi je za sestru u inostranstvu tako da je ova gore opcija od @PapaBear66 laksa za objasniti, u svakom slučaju hvala na trudu 👍🏻🍻
 
koliko vidim surfshark je digao cene za mesečnu aktivaciju.. sad je 1500din
 
Nema ogranicenja, a mozes i warp+ da kroz refer da podignes saobracaj na 1tb + veceg protoka, al ja nesto nisam zadovoljan kako recimo rade neki fajl serveri pod njim, a i ne izvlaci se neke velike brzine kao klasican vpn.
 
IMG_20240324_001150.jpg

18e sam platio tačnije, tek sam sad video.. + opet ne rade arene 1,2,3 na mts-u.. razmenuo sam par poruka sa njima da im obrazložim problem i mislim da ga neće ni rešiti.. ajde da vidim do 6-og aprila, ili prekidam.
 
Nijedan servis ne može da garantuje da će njihovi serveri raditi sa svakim geo-block sadržajem koji nekome padne na pamet. A servisi koji jedan mesec naplaćuju 15€, a nude opciju na 2 godine za 2€ mesečno jesu za izbegavanje i bez toga
 
Pogledajte prilog 434930

18e sam platio tačnije, tek sam sad video.. + opet ne rade arene 1,2,3 na mts-u.. razmenuo sam par poruka sa njima da im obrazložim problem i mislim da ga neće ni rešiti.. ajde da vidim do 6-og aprila, ili prekidam.
Da si čitao temu video bi da Nord i SurfShark (isti vlasnik) imaju povremeno problema sa srpskim serverima i da zato ljudi koriste BIH, Makedoniju da bi gledali neke kanale...

Takođe bilo je i reči koji VPN radi bez problema sa SBB/MTS/Supernova aplikacijama...
 
arena premium 1,2,3 ne radi ni srb, ni bosna, ni hrvatska, ni makedonija.. već mesecima u nazad testiram
drugi kanali me ne interesuju
ako može free verzija vpnify da radi normalno, ne znam onda gde surfsharke greši kada ne može da reši problem.
 
Nazad
Vrh Dno