Šta je novo?

Koje slusalice imate? (+ slika)

Ја имам Sennheiser HD25, још од 2008. и добро ме служе, с обзиром на то да их не користим скоро уопште 😂.
Скоро сам им заменио earpads и кабл, али немам слике тренутно, окачићу првом приликом.
 
mislim da je ovde najjeftinije :)

 
Nesto sam bacio oko na ove sluske mozes mi reci koliko si ih platio i gde si uzeo? (Ako ih ima u srb)😅

Cao, sve zajedno sa kablom i Stax padovima me je izaslo oko 2200 eur (2020 februar). Same slusalice sam svojevremeno platio 1530 eur. Kabl 3m je bio oko 4xx eur + carina, i staxovi 200 USD + carina.
Originalni kabl sam poklonio - posto mi je bio previse svetao u mom setupu. Noire je odlican kabl. Stax padovi daju neverovatan bass slam.

U Srbiji ih imas u jednoj velikoj firmi, ne znam da li je dozvoljeno da se navode imena prodavnica; za 203 000 dinara. Slobodno me kontaktiraj na PM.
Slazem se da je ovo na Thomman najbolja cena. Na to dodaj postarinu, zatim 10% carine i 20% PDV prilikom dostave.

M.
 
Cao, sve zajedno sa kablom i Stax padovima me je izaslo oko 2200 eur (2020 februar). Same slusalice sam svojevremeno platio 1530 eur. Kabl 3m je bio oko 4xx eur + carina, i staxovi 200 USD + carina.
Originalni kabl sam poklonio - posto mi je bio previse svetao u mom setupu. Noire je odlican kabl. Stax padovi daju neverovatan bass slam.

U Srbiji ih imas u jednoj velikoj firmi, ne znam da li je dozvoljeno da se navode imena prodavnica; za 203 000 dinara. Slobodno me kontaktiraj na PM.
Slazem se da je ovo na Thomman najbolja cena. Na to dodaj postarinu, zatim 10% carine i 20% PDV prilikom dostave.

M.
Videh ponudu u srb al se premisljam tačnije nesto me navuče pa uzeh lcd xc iako sam razmatrao i denon kad sam ih video kod tebe na slici😁 sad je ona standardna prica sviđaju mi se lcd al i denon 😅 msm nisam jos nista presekao da def uzimam al mi nailaze ideje o kupovini 🙃
 
U toj radnji ih mozes slusati, bez obaveze da ih kupis. Za mene su AH-D9200 izuzetne slusalice za taj novac. Upari ih sa dobrim pojacalom i uzivaj.

M.
 
Ne znam da li se kvalifikuje, ali od ovih se ne odvajam kad sam u pokretu :)

R0pxUcT.jpg
 
HyperX Cloud Alpha Pro (sa hyperx usb pojacavacem) i A4tech Bloody G430 (malo je manji obim sundjera, pa zna da mi pritisne hrskavicu i upali se uho)

1076271D-A0A2-4E8F-9111-6466EDA35D25.jpeg
 
Ја имам Sennheiser HD25, још од 2008. и добро ме служе, с обзиром на то да их не користим скоро уопште 😂.
Скоро сам им заменио earpads и кабл, али немам слике тренутно, окачићу првом приликом.
Као што обећах...
 

Prilozi

  • 20220204_072432.jpg
    20220204_072432.jpg
    178.6 KB · Pregleda: 81
Upravo kupio polovne Jabra Elite Active 75t za 80e (doduse ovu neku red boju, ali se uklapaju idealno sa bojom koze)
I iznenadio sam se sta sam dobio za te pare.
Odlican bas i jacina zvuka.
Trajanje baterije 7h iz cuga i 28h ukupno.
Licno sam cuo Airpods Pro i sto se tice kvaliteta bih mozda mogao ove moje da sa ekvilajzerom priblizim istima, ali ipak su me airpods odusevile iz prve sa kvalitetom i jacinom.
Ali sve u svemu prezadovoljan sam.
Pre ovoga sam ima Sennheiser PXC 550 koje su bile savrsene ali overhead slusalice su mi bile blam da ih nosim van kuce tako da sam ih ubrzo prodao.
1644103742972.png
 
Poslednja izmena:
Jos jedna novotarija pored onih ostalih.:D
IMG_20220212_120121.jpg
 

Prilozi

  • IMG_20220212_130735.jpg
    IMG_20220212_130735.jpg
    91.5 KB · Pregleda: 55
Kupih poslednji komad U Playeru (Edition 32 Ohm model) slusajuci svoju muziku testirao jedno pola sata i isprva je trebalo da malo istrazim i Dt 900 Pro X, ali nakon 880 nije bilo mnogo poente kupile su me na mestu jer izazivaju zarazu samo next track next track next . To ne moze svaki model. Pisao sam u onoj drugoj temi detaljno kako i zasto.
 
ja sam blind buy ove (uzeh online) u istom shop-u kao i ti tvoje dt880 sad mi malo prob da se naviknem na tezinu sreca pa je zvuk vrhunski 😆

20220213_220707.jpg
 
e40/50/70 bese imaju neki proprietary konektor nije mmcx ?
 
Azuriraj mu firmware na 7.3C verziju sa GTO filterom tjuning se menja na bolje dodatno kad koristis GTO firmware in general. To radis preko updatera u folderu gde ti se instaliraju ifi USB drajveri nameski. A da bi skinuo Sam firmware treba da ukucas QR kod seriski sto ti je pozadi na donjoj strani uredjaja 10 cifara.

Kad sve ovo uradis svetlo ce ti biti plavo na zen dac-u.

Link https://ifi-audio.com/download-hub/
 
pogresna tema ovo je za slusalice :D

napravi za dac/amp :D
 
Azuriraj mu firmware na 7.3C verziju sa GTO filterom tjuning se menja na bolje dodatno kad koristis GTO firmware in general. To radis preko updatera u folderu gde ti se instaliraju ifi USB drajveri nameski. A da bi skinuo Sam firmware treba da ukucas QR kod seriski sto ti je pozadi na donjoj strani uredjaja 10 cifara.

Kad sve ovo uradis svetlo ce ti biti plavo na zen dac-u.

Link https://ifi-audio.com/download-hub/
au mrzim da petljam oko toga al sad cu da se angazujem 😁

@illidan ima da segmentujemo hifi forum kao ukrajinu 😅 (too soon?)😅
 
Da ne otvaram novu temu, zanima me zna li neko da li imaju negde da se kupe one gume/ulosci za in-ear sluske?

Izgubio sam jednu, a ostale koje sam dobio uz sluske su mi prevelike...
 
To je kad Nas jako retko Ali imas recimo ovako nesto link
Samo eto ironija kostaju vise gumice nego mnoge bubice.
 
ima na aliexpress, samo vidi dimenzije koliki je driver zbog rupe i koja ti treba velicina
 
Koss kph30i + yaxi pads, sennheiser hd559, sennheiser hd280pro

Za dac/amp combo koristim qudelix 5K jer mi je praktican. Imao sam topping a50s ali sam prodao jer nisam video previse koristi od tog pojacala.
 
Philips SHP9500. Odlične slušalice, naručio ih sa Amazona preko Planet Expressa, tada su bile na nekoj akciji tamo a kod nas nisu imale da se kupe.

BG2_5333mala.jpg

I bežična opcija, AKG Y500. Philips su bolje, udobnije, bolji bas, visoki, ali ovde je prednost što nema kabla :) Koristim ih uglavnom za gledanje tv-a uveče. Sasvim korektne slušalice, dobra baterija, ali meni Philips bolje.

BG2_5345mala.jpg
 
Aria je dobila novi kabl, onaj mi se gužva i zapetljava. Ovaj je puno lepši i ne zapetljava se... Tacables obsidian, 20tak eur.
I vrhovi su spinfits c145 M.
 

Prilozi

  • 20220227_162634.jpg
    20220227_162634.jpg
    179.1 KB · Pregleda: 92
Treba mi preporuka za BT adapter za PC. Ili bilo koji bt 5.0 zavrsava posao?
 

Prilozi

  • 1646075347116124.jpg
    1646075347116124.jpg
    140.5 KB · Pregleda: 73
Nazad
Vrh Dno