Šta je novo?

Koje miševe imate?

Ja pitam za miseve.Sto se tice podloge,par godina imam neku Rantopad i sasvim je OK.
 
Razer TRON Gamin Mouse
MadCatz M.M.O 7 Red
MadCatz G.L.I.D.E. 9 Aluminium Gaming Surface (Podloga)
 
A4tech A9
0834c108dc828ae3266fdfd8578a2368.jpg


I podloga naravno A4 headshot


723ff53b8f233871f2f65b73ee9f23fe.jpg


I sledeci ce biti od a4 techa, iako sam pre furao iskljucivo logi i bacao pare na brend..
 
Poslednja izmena:
A4Tech Bloody V7, jako kvalitetan mis, odlican za igrice, lep dizajn i cena veoma pristupacna. Skoro sam kupio jos jedan, izleteo mi jeftino. :D
 
Ne mogu da nađem ni jednu radnju da ima Microsoft miševe, konkretno Microsoft Designer Mouse, jel ima neko ideju gde?

Sent from my Nexus 5X
 
Pa tako sam i mislio. Ništa, od preko onda. Thx

Sent from my Nexus 5X
 
Ja imam deathadder 3g 1800dpi verziju i mx518 v1 1600dpi verziju, oba su odlicna, jedino sto je mana deathaddera da je native dpi 1800 i tu ima najveci max perfect control speed, a ostale dve rezolucije 450dpi i 900dpi imaju max perfect control speed manji i nisu native vec interpolate dpi, dok mx518 ima native dpi 400 i 1600 i za fps igre radi odlicno na native 400dpi. Imao sam i xai laserski takodje odlican mis, ali se brzo pokvario, zamenio sam ga za drugi i on se brzo pokvario, tako da ga ne preporucujem na duge staze.
 
Poslednja izmena:
Ima neko iskustva sa Aneex pacovima? Idem ovih dana da pazarim neki (najzad), a video sam za 790 i 890 din baš lepe primerke. Treba mi onako za laganu upotrebu na studijskom kompu, ništa posebno. :)
Sent from Microsoft Lumia 640 LTE via tapatalk
 
Na kraju sam pazario pacova danas i to onako u prolazu. Imao nešto sitno onih Gigatron bodova pa me je izašao 550din Aneex E-M0722. Za te pare neka radi dva meseca i biću prezadovoljan. :d

Ne znam kakav je za gejming, ali vidim da je dosta precizan, ima baš lep dizajn i odlično čučne u šaci.
Možda je previše lagan za moj ukus i klik na točkiću je mogao imati malo bolji osećaj... Nekako mi deluje čvrsto i bez dovoljnog propadanja da bi moj mozak skontao da sam zaista kliknuo. Levi i desni tasteri su odlični, ali videću koliko će trajati. :D
Sent from Microsoft Lumia 640 LTE via tapatalk
 
Ja samo jednom rukom koristim misa, tako da mi ne trebaju misevi, dosta mi je 1. Dok radi, nema potrebe da ga menja
 
Procitah gore par reci o podlogama,kad smo vec kod toga,koje podloge preporucujete posto mi treba neka dobra?


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Prodaje li neko misa? Juce sam popizdeo i polupao inteli pa mi treba nesto za prvu pomoc :D

Sto je najgore, proradio mu desni klik i klikovi sa strane i dalje rade, al je levi crko :/
 
Od skoro koristim Logitech G502 Proteus Spectrum RGB, pošto mi je riknuo MX posle 3 godine i morao sam naći adekvatnu zamenu u smislu kvaliteta tj težine i veličine samog miša pošto mi je to jedna od ključnih stvari, ne volim lagane miševe nikako a zbog velike šake opet mora biti 'udoban'. Razmišljao sam o Master-u ali nešto mi nije interesantan i ne privlači me otkud znam pa je posle višednevne potrage spao izbor na ovaj G 502 bez konkurencije čini se :) Uzeo sam ga pre dve nedelje u CL-u na popustu i zaista nemam ni jednu jedinu manu da mu nađem bukvalno, tegiće sam mu naravno stavio odma što je ukupno 139gr taman kako treba, mada bi ja još gurno 10-ak gr. da ima :D
Dakle za ljubitelje težih, većih i kvalitetnih pre svega miševa ogromna preporuka od mene.
 
Poslednja izmena:
Logitech MX518 za desktop, stari dobri.... i M510 za laptop.
 
Definiši prvu pomoć, to jest budžet :)
Imaš na primer Logitech MX500 u solidnom stanju za 1200 dinara na KP.

Pa otprilike tako nesto, oko 1000din. Bas cu sad da pogledam sta ima na KP, nego reko prvo ovde da vidim
 
Procitah gore par reci o podlogama,kad smo vec kod toga,koje podloge preporucujete posto mi treba neka dobra?
U čemu je fora sa podlogama? Tj. zašto bi neko kupio podlogu od par 'iljada dinara? Da li su one stvarno bolje od ovih od ~500 din?

Pitam pošto sam ja uvek koristio neke jeftinije i nisam primetio nikakve probleme. U poslednje vreme, najčešće i ne koristim nikakvu podlogu, ili koristim bilo koju, pre svega da ne bi vremenom ostale nekakve šare na stolu ;)
 
Bolji tracking, nema preskakanja piksela.
Npr 3310 senzor meni nije hteo da radi lepo dok nisam uzeo Ss heavy. I to na 3 misa, fk2, za11 i mionix avior 7000.
 
U čemu je fora sa podlogama? Tj. zašto bi neko kupio podlogu od par 'iljada dinara? Da li su one stvarno bolje od ovih od ~500 din?

Pitam pošto sam ja uvek koristio neke jeftinije i nisam primetio nikakve probleme. U poslednje vreme, najčešće i ne koristim nikakvu podlogu, ili koristim bilo koju, pre svega da ne bi vremenom ostale nekakve šare na stolu ;)
Razlike nema izmedju a4tech i ss krpene podloge. Koristim obe i menjam ih cim se zaprljaju. Probano sa nekoliko miseva (laser i optika). Umesto jedne ss uzmi tri a4t i menjaj ko carape

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Podloga od 1000din od A4techa je sasvim dovoljna za vecinu gejmerskih miseva, sem ako se neko gadi crvene boje, to je vec nesto drugo ;-)
 
Moje misljenje je da ima. igram cs 15 god, i primetim i najmanji problem. 90% vremena sam imao kvalitetne, a 2x po mesec dana no name podloge tima a4 tech, i nikad vise.
 
Aha, ako sam dobro razumeo - bitno je za igre? Možda zato nisam primetio probleme sa jeftinim podlogama ili skroz bez podloge - ne igram igre na kompu.
 
Onda ti je totalno nebitno.
 
Ma čak i kad igraš igre na kompu nije bitno ako si casual gamer. Koliko sam igara odigrao na podlozi od 100din, sa A4tech mišem od 800din i nikad nisam primetio nikakav problem.
Na studijskom kompu koristim neku A4tech X7 podlogu plaćenu 350 din i jedina prednost naspram one od 100din je što se lepo "prilepi" na sto i ne klizi. :)
Sent from Microsoft Lumia 640 LTE via tapatalk
 
Od juce vlasnik Logitech G402 Hyperion Fury, malo sam se plasio kako ce mi leci posle MX518, ali sve super, poprilicno su slicne ergonomije. Jedino me malo nervira glasniji middle (scroll) klik, ali dobro, nista strasno, navici cu se. :)
 
Nazad
Vrh Dno