Šta je novo?

Koje miševe imate?

logitech mx518 cim se pojavio kod nas, odma sam ga kupio i od tada radi perfektno.
 
Malo mi je trebalo vremena da se priviknem na njegov oblik posle G5 ali sam se privikao..Meni ne smeta njegov software ....
 
Do pre 2 dana logitech mx518 sa logitech k230.Zamenio sa Cooler Master Octane + Cooler Master SWIFT-RX L.Prezadovoljan tastaturom i misem.
 
Logitech G3 vec sto godina. :)
 
A4Tech XL-740K, vec drugi po redu kupljen. Prvi je trajao 3-4 godine. Jednsotavno mi odgovara mis, tako da cim mi je onaj crko odmah sam kupio isti.
 
Da li neko koristi A4tech X7 F4? Koji mis bi bio bolji izbor, taj model ili V5M?
Takodje, u izboru su Trust GXT 152 i Genesis G33, pa bi bilo dobro ako neko ima i ove modele da kaze nesto o njima.

Ne mora da ima razna podesavanja, dosta dodatnih tastera(i ako ih navedeni modeli imaju) itd, vec da posluzi za COD i normalno koriscenje.
 
Poslednja izmena:
konacno svanuo i taj dan,docepah se sensei-ja. :) i to najskuplje varijante.nemam pojma do cega je,ali niti jedan mis meni ni u pola ne lezi kao ovaj...
 
Mionix Avior 7000.. Hardcore cs player, 101% raw, avago 3310. Preporuka.
 
Razlika je u tome, što kod ovog skupljeg, mozes da menjaš boju,na samom misu. Dok kod ovog jeftinijeg, samo plava svetli. Uzmi taj, ne vredi tolika razlika, samo zbog tih fensi gluposti.
 
smatras da je dobra kupovina po ceni i da je bolja kupovina od bilo kog A4 bloody? svestan sam da je duplo skuplji od bilo kog bloody-a?
 
Da, imam jednog, ova verzija sa plavim osvetljenjem.
Uzeo sam ga, cim je izašao, radi kao prvog dana, nista se nije ogulilo, ofucalo...
Trenutno, najbolji optički senzor.
Mana je,sto je težak, pa, ako igras fps, moze, mozda, da ti pravi problem.
 
Ne bih se zaletao sa najboljim optickim senzorom. Ima i kod logitecha jos jedan dobar senzor i deathadder ima jos uvek dobar senzor. Sve te razlike u toj klasi su minorne. Ja mogu da se kladim da kada bi se u isto telo stavili razliciti senzori da 99% ljudi ne bi primetilo razliku izmedju lasera u sensei i optickog u 502, a ostalih 1% ne bi primetilo razliku kod 502 senzora i deathadderovog.

Imas tri stvari koje mora mis da ti zadovolji ako ga kupujes za gaming:
1) ok senzor
2) dobar polling rate
3) koje ako nije zadovoljeno dzaba ti 1 i 2 a to je da ti odgovara sam mis - oblik, tezina, balans tezine kada ga podizes i pomeras
 
na stolu i fk1 i sensei wireless,razlike nema na tom polju.u ergonomiji ima,i to mnoooogo.u sustini,bitnije je naci mis koji lezi perfektno u ruci,uz solidan senzor to je to.ostalo je realno sminka...
 
u cemu je fora sa ovim mx518 u emiju i wwinu? to novo ili?
 
valjda new old stock,mada nista zasigurno dok neko ne kupi.56 dolara je na newegg-u,isto new old stock.
 
Hama Knallbunt 2.0 red, jedan od (meni) najboljih miševa ikada.

 
Poslednja izmena:
Ja sam fan a4techa ali ovaj me je razocarao.
Ajde preporuka za neki manje vise gejmerski,da je zanimljiv,ne skup,da svetli i da je izdrzljivost tastera do 5 000 000 klikova.
Ja sam nasao Gembird MUSG-001-B sa cenom od 818 din i Prolink Fulvus koji je jos simpaticniji sa cenom od 1190 din.

collage213269801769083175093846093751071603409.jpgprolink-pmg9003-fulvus-7-colour-illuminated-gaming-mouse-prolink-1509-21-prolink@44.jpg
 
Marvo M915,5 000 000 klikova,cena 1990 sa podlogom Marvo.
Po meni ruzan i vidim da se zale na levi klik.

marvo-m915-g1-0.png
 
Poslednja izmena:
Marvo M915,5 000 000 klikova,cena 1990 sa podlogom Marvo.
Po meni ruzan i vidim da se zale na levi klik.

Pogledajte prilog 198917

Sve te podloge su uglavnom haos - miseve ne bih komentarisao takodje, ali podloge su bas ocaj kvalitet te od tkanine. Cak i cm storm koje nisu jeftine se jako brzo raspadnu, dok sa steelseries i razer podlogama jedini problem je sto toliko dugo traju da ih zamenis jer postanu malo sivkaste i izblede...

SS podloge su mislim oko 1000 RSD tako da su no brainer (kada pogledas koliko traju izadje te duplo jeftinije od najjeftinijih koje nadjes).
 
Istina za podloge, Razer Goliathus Medium Speed mi traje vec 3 godine. Performanse i izgled kao i prvog dana. Izasla me oko 1200 dinara u Gamesu tada :)
 
Nazad
Vrh Dno