Šta je novo?

Koje miševe imate?

Ja sam više za neki jednostavan dizajn. G500 mi ima sve što mi je potrebno, podesio sam optimalnu težinu tako da mi uopšte ne umara ruku.
Sutra/prekosutra ću da znam da li mi stiže, ukoliko uspe da priđe mojim potrebama ostaće, ako ne ide dalje na oglase.

Hvala :)

I ja sam,tako razmisljao.
Ali,sada mi je na prvom mestu kvalitet,pa zatim dugotrajnost.
Dzaba mi udonost,lepota...kada se pokvari,ili ofuca za 20 dana.
 
Ja moj g500 imam tri godine, i pre dve nedelje su mi zamenili kabel taman pred istek garancije.
Spolja je kao nov
 
Pa pazi, moglo je, i to da se istera, do kraja. Ali muka mi je vise, od falicne robe.
U poslednje,2-3 godine,sam morao da vracam dva TV-a,jednu ves masinu,i poslednje,pre par nedelja,nove cipele,sa razlicitim dzonom.

To je tako kada na nase trziste dolazi roba trece klase. Ameri odvratni imaju prvu klasu, sve najbolje. Benzin, hardver, garderobu, ma sve. Razvijenije drzave EU dobijaju za nijansu losiji kvalitet, a mi dobijamo robu sa kojoj se magacioneri gadjaju fazon...

Steelseries misevi? Jel to bese xai i sensei gde svaki peti radi kako treba? :)
 
Ja sam probao gomilu miseva i imam 1 razer i 2 ss-a, i ni jedan nije bio neispravan. Stvari koje sam kupio neispravne nisu bile neispravne zbog naseg trzista jer su ih i ameri dobijali takve, ali imas garanciju pa lepo vrati pare ili zameni. Sto se tice robe, nije da nama salju najlosiju robu vec nasi zbog najvece zarade kupuju najnizu klasu iz losijih pogona - dakle nisu ameri krivi, vec nasi. Ali npr. otidji u neki authorized authorized Apple reseller pa vidi jel tamo nesto losijeg kvalitdta nego u US. Sto se tice odece i obuce bolje da ne znas kako se nabavlja jer bi ti sve onda bilo jasno. :)
Dakle potrudi se da malo razumes business logiku i ekonomiju, a pogotovo mentalitet preprodavaca, pre nego sto lupis neku odvalu.
 
To je tako kada na nase trziste dolazi roba trece klase. Ameri odvratni imaju prvu klasu, sve najbolje. Benzin, hardver, garderobu, ma sve. Razvijenije drzave EU dobijaju za nijansu losiji kvalitet, a mi dobijamo robu sa kojoj se magacioneri gadjaju fazon...

Steelseries misevi? Jel to bese xai i sensei gde svaki peti radi kako treba? :)
Zanimljivo, znaci u USA se nista nikada ne pokvari? Nikada nista nije felericno?
 
Steelseries misevi? Jel to bese xai i sensei gde svaki peti radi kako treba? :)

Onda sam ja veliki srecnik jer sam imao dve Kane koje su savrseno radile (prodao ih) i sada posedujem Sensei Raw koji fercera kao Doxa.
 
Onda sam ja veliki srecnik jer sam imao dve Kane koje su savrseno radile (prodao ih) i sada posedujem Sensei Raw koji fercera kao Doxa.

Ja sam,pre Rivala,imao Sensei Fnatic,koji sam prodao,clanu,sa ovog foruma.
I,iskreno,sa njim nisam imao,bas nikakvih problema.
Taj mis je kupljen,nov,u Nemackoj.
 
Pa to i ja kazem. Dobri su SS misevi ali su im cene jake. Ja sam obe Kane pazario za 2500rsd i Sensei Raw za 3500 rsd na nekoj akciji.
 
Ja sam probao gomilu miseva i imam 1 razer i 2 ss-a, i ni jedan nije bio neispravan. Stvari koje sam kupio neispravne nisu bile neispravne zbog naseg trzista jer su ih i ameri dobijali takve, ali imas garanciju pa lepo vrati pare ili zameni. Sto se tice robe, nije da nama salju najlosiju robu vec nasi zbog najvece zarade kupuju najnizu klasu iz losijih pogona - dakle nisu ameri krivi, vec nasi. Ali npr. otidji u neki authorized authorized Apple reseller pa vidi jel tamo nesto losijeg kvalitdta nego u US. Sto se tice odece i obuce bolje da ne znas kako se nabavlja jer bi ti sve onda bilo jasno. :)
Dakle potrudi se da malo razumes business logiku i ekonomiju, a pogotovo mentalitet preprodavaca, pre nego sto lupis neku odvalu.

I ko sada ovde ne prati na casu? Jel sam mozda ulazio u sitna crevca i rekao zasto imamo desetu klasu, ili sam samo rekao da je imamo, a razlog nisam naveo?

@telep
Jel sam i to rekao mozda? HAhaahah
 
Ja sam ti rekao da to nije tako za tehniku u vecini slucajeva pogotovo kod ovlascenih preprodavaca. A to sto kupis kod nekog drugog za manje para a ne znas klasu to je onda tvoj rizik. Ja npr. gaming opremu uvek u gameS uzimam i jedini problem imam sa Razer keyboard, ali to je problem koji se svakome javi posle godinu dve bez obzira odakle je - jednostavno nije dobro projektovana...
Sve ostale stvari unazad 10 godina sljakaju kako treba, neke vec i rade po 10 godina.
 
Ja sam ti rekao da to nije tako za tejniku u vecini slucajeva pogotovo kod ovlascenih preprodavaca. A to sto kupis kod nekog drugog za manje para a ne znas klasu to je onda tvoj rizik. Ja npr. gaming opremu uvek u gameS uzimam i jedini problem imam sa Razer keyboard, ali to je problem koji se svakome javi posle godinu dve bez obzira odakle je - jednostavno nije dobro projektovana...

Nisi u pravu,ali uopste.
I ja sam kupovao u toj prodavnici,na G,ali sam imao problema.
Jedan je uvoznik,i svi od njega nabavljaju.
 
Koliko stvari si kupio kod njih do sad. Ja sam jedno 20, a od toga sve su bile od 40 do 200 eur. Ni jedna nije riknula ili bila neispravna.
 
Koliko stvari si kupio kod njih do sad. Ja sam jedno 20, a od toga sve su bile od 40 do 200 eur. Ni jedna nije riknula ili bila neispravna.

Ne toliko,jedno 15,ali je bilo falicnih.
Jedina stvar,koja je kupljena kod dilera,je bio Sensei,decko je dovukao iz Nemacke,i on je radio bez problema.
 
Ja sam ti rekao da to nije tako za tehniku u vecini slucajeva pogotovo kod ovlascenih preprodavaca. A to sto kupis kod nekog drugog za manje para a ne znas klasu to je onda tvoj rizik. Ja npr. gaming opremu uvek u gameS uzimam i jedini problem imam sa Razer keyboard, ali to je problem koji se svakome javi posle godinu dve bez obzira odakle je - jednostavno nije dobro projektovana...
Sve ostale stvari unazad 10 godina sljakaju kako treba, neke vec i rade po 10 godina.

Ajde sada lepo da ti objasnim kako nisi u pravu, kad me vec vuces za jezik...

Dakle, navedena radnja(Usce):

1. Xai, kupljen pre par godina, crko posle mesec dana.
2. Zamenjen sa drugim, crko posle nedelju dana.
3. Zamenjen sa trecim, u startu bagovao i bezao kursor po ekranu
4. Zamenjen za Sensei, radio par meseci, opet crko i bagovao
5. Zamenjen za drugi Sensei, radio godinu dana i crkao.
6. Vratili pare, uzeo DA 2013, dupli klik problem posle 2 meseca.
7. Vratili pare

Hoces da navedem i jos ovoliko stavki sa Siberijama v2 usb? Krcanje, otkazivanje jednog zvucnika, bagovanje tockica za podesavanje jacine zvuka, crkavanje mikrofona...
A gde je u toj prici silno cekanje, nervoza, tenzija, pa kupovina drugih periferija jer ne mozes biti bez kompa itd.
 
Ne koristim ga.
A takav je bio, posle mesec dana, mozda.

HAhaahah, posle mesec dana. Mozes misliti koja vrsta gume i plastike je koriscena...
Ovo je vreme hiper-produkcije i tu ne postoji mesto za kvalitet, jer bi onda tako sebe upropastili. Teraju te da kupujes iznova i iznova, i tako oni opstaju. Pitam se samo, mada to se nikako ne moze izracunati, ali mene zivo zanima koliko njih kosta da naprave jedan takav mis... Verovatno nekoliko desetina puta manje nego sto on zaista kosta u radnji sa sve dazbinama i porezima.
 
Poslednja izmena:
Ne koristim ga.
A takav je bio, posle mesec dana, mozda.

Pre bih rekao da si uvatio neku losu seriju, evo ja svoj imam 8 meseci, rupicu imam od palca ali golim okom nije vidljiva, tek kad prodjes prstom osetis malo udubljenje.Takodje i drug ima mis kupljen mesec dana pre meni, ni on nema nikakve tragove.
 
Očigledno, losija serija, nego tvoja.
Ali, da li je normalno, da se i posle 8 meseci, oseti pod prstima. Los kvalitet gume, i kraj price.
I sve to ne bi bio problem, da cena nije tolika , kolika je.
 
Očigledno, losija serija, nego tvoja.
Ali, da li je normalno, da se i posle 8 meseci, oseti pod prstima. Los kvalitet gume, i kraj price.
I sve to ne bi bio problem, da cena nije tolika , kolika je.

Niko nas nije terao da ga uzimamo, verovatno si i sam pre kupovine video da se ljudi zale na to :D
 
350x700px-LL-ffb6ac1f_2XcrY4.jpeg cd97083b_aAOWGbr.jpeg qgftZLL.jpg

Gledam sada po netu, tuga cemer i jad. Nikada nisam video da se ovako izlizao ni najgori kinez od par stotina dinara.
 
Poslednja izmena:
Ne, tog dana, kada sam dobio poziv, da dodjem po novog DA 2013, posto je stari bio falican,ugledao sam Rival-.
Prodavac mi je rekao, da su ga dobili, bas danas, nov
proizvod...
Probao, svidelo mi se, i uzeo u zamenu .
Znaci, bio sam, medju prvima, koji su mis kupili kod nas.
I, nazalost, tu cenu sam platio.
 
Ili nije toliko los kvalitet misa, nego smo postali toksicni sa svojim znojem od silne GMO hrane, isto zavidnog kvaliteta... :D
 
Ne koristim ga.
A takav je bio, posle mesec dana, mozda.

HAhaahah, posle mesec dana. Mozes misliti koja vrsta gume i plastike je koriscena...
Ovo je vreme hiper-produkcije i tu ne postoji mesto za kvalitet, jer bi onda tako sebe upropastili. Teraju te da kupujes iznova i iznova, i tako oni opstaju. Pitam se samo, mada to se nikako ne moze izracunati, ali mene zivo zanima koliko njih kosta da naprave jedan takav mis... Verovatno nekoliko desetina puta manje nego sto on zaista kosta u radnji sa sve dazbinama i porezima.

Pre bih rekao da si uvatio neku losu seriju, evo ja svoj imam 8 meseci, rupicu imam od palca ali golim okom nije vidljiva, tek kad prodjes prstom osetis malo udubljenje.Takodje i drug ima mis kupljen mesec dana pre meni, ni on nema nikakve tragove.
Upravo ovo, ja Rivala koristim bar 6 meseci i minimum svaki radni dan 12 sati, nema ni trag od koriscenja. Fotkacu kada stignem kuci.
 
Ajde sada lepo da ti objasnim kako nisi u pravu, kad me vec vuces za jezik...

Dakle, navedena radnja(Usce):

1. Xai, kupljen pre par godina, crko posle mesec dana.
2. Zamenjen sa drugim, crko posle nedelju dana.
3. Zamenjen sa trecim, u startu bagovao i bezao kursor po ekranu
4. Zamenjen za Sensei, radio par meseci, opet crko i bagovao
5. Zamenjen za drugi Sensei, radio godinu dana i crkao.
6. Vratili pare, uzeo DA 2013, dupli klik problem posle 2 meseca.
7. Vratili pare

Hoces da navedem i jos ovoliko stavki sa Siberijama v2 usb? Krcanje, otkazivanje jednog zvucnika, bagovanje tockica za podesavanje jacine zvuka, crkavanje mikrofona...
A gde je u toj prici silno cekanje, nervoza, tenzija, pa kupovina drugih periferija jer ne mozes biti bez kompa itd.

Trebao si jos jednom da uzmes Xai, ne vidim kako bi opet dobio falican model kad si ih sve isprobao. :d

3. Zamenjen sa trecim, u startu bagovao i bezao kursor po ekranu

Ovo meni pocelo da se desava sa CM Advance 2, fora ja u tome sto se ne desava uvek, bas cu sutra da zovem ovlaceni servis da vidim sta da ocekujem.
Nece me misevi poslednjih godina pa to ti je.... :(
Kako si ti prosao oko bas to reklamacije?
 
Meni po ko zna koji put odlepio software od DeathAdder-a, gubi drivere....propast.
 
Koliko stvari si kupio kod njih do sad. Ja sam jedno 20, a od toga sve su bile od 40 do 200 eur. Ni jedna nije riknula ili bila neispravna.

Crkle 5hv2 (vratili pare), oljuspao se gumeni sloj sa Sensei Raw (zamenili oklop). Ovo za Rival-a je stvarno sramota.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno